Събиране в подкрепа на протестите в България

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от myhata II »

Същите тези хора отгоре,допреди няколко месеца се тупаха в гърдите колко НЕ им пукало за България и как Бойко Борисов щял да изкара още 3 мандата от по 4 години
За справки темата в подфорум България "Айде Бойко кога ще си одиш ?"
;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от ivandaman »

YOUPPI написа: Иначе, моля отделете време и прочетете долния текст. Има го на английски и в библиотеката на Конгреса. Много ми е любопитно, къде пише за закриване на България, мизерия, бедност и т.н. измислици. Все комунистически измислици

http://old.omda.bg/bulg/Ran/ran_new/index.html"

Докато бях в БГ сума ти народ ми цитираше този план "Ран-Ът" и ме убеждаваха да го потърся и прочета и как съм щял да разбера че "Съдбата на България" вече е "решена" от "Великите сили" .. Проблемът е че повечето дървени философи в БГ нямат чувството наречено "common sense" И ще ти цитират всякакви източници които да подкрепят налудничевите им конспиративни теории.

Разбира се не си губих времето да чета "Ран-Ът" и въпреки че нищо не разбирам от политика и въобще не съм в час с политическите игри в БГ ако ми попаднат източници от сорта на http://neverojatno.wordpress.com/" (които между другото се цитират редовно и от няколко потребители в този форум) след второто изречение се усещам че са партенки, но масовата истерия в БГ е толкова лумпенизирана че веднага подобни източници стават viral размножават се из "антисоциалните мрежи" и се приемат като достоверни от масите. И тук става въпрос за млади и arguably интелигентни хора, които по незнайна причина приемат всеки идиотизъм публикуван в интернет като THE gospel truth ...
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от demococcus »

Много добре формулирано yahoo! :)
Охо виждам че групичката с по няколко хиляди изказвания си е намерила невинен нов потребител. Тъй, тъй, обяснете му защо няма смисъл. В другата тема не остана кой да ви слуша, ама ето, тука има един! Нали затуй е форума, все някой нов ще се излъже да влезе, че да почерпи акъл от извора.

Между другото, на протеста бяха внучката и дъщерята на човека, организирал първата българска експедиция до Еверест. Жалко че не пишат във форума, за да им обясните и на тях колко безмислено е това.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от myhata II »

Във задачката се пита кой организира протестите и защо ?
Така и не чух смислен отговор !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от demococcus »

myhata II написа:Във задачката се пита кой организира протестите и защо ?
Така и не чух смислен отговор !
И аз веднъж, докато си пиех мастичката в кварталното кръчме, питах къф е бил тоа Сноудън, ама никой от дружките не знаеше. Само едно младо момче с очила взе да бръщолеви някакви високоумни думи, дето нищо не им се разбира. Та му рекох да си млъкне и с тайфата заключихме че е бил някой мухльо, дето е дрънкал глупости, от които няма никакъв смисъл.
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от demococcus »

YOUPPI написа: А нямам и абсолютно никакво желание да живея.
Има една дълбока река наблизо. Ама завърши си първо мислите във форума, поне да оставиш следа :P
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от myhata II »

demococcus написа:
myhata II написа:Във задачката се пита кой организира протестите и защо ?
Така и не чух смислен отговор !
И аз веднъж, докато си пиех мастичката в кварталното кръчме, питах къф е бил тоа Сноудън, ама никой от дружките не знаеше. Само едон младо момче с очила взе да бръщолеви някакви високоумни думи, дето нищо не им се разбира. Та му рекох да си млъкне и с тайфата заключихме че е бил някой мухльо, дето е дрънкал глупости, от които няма никакъв смисъл.
Вие хубаво сте му "рекли" ,ама вече 24 денонощия не знаете кой е тоя "мухльо",мани другото ама не знаете с очила ли е ,анцунг или пожарникарска каска, с брада ли кво ли ! :D
Само да поясна на "тайфата",хората в Египет отдавна разбраха кой е Сноудън ;) 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от demococcus »

Mark_2013 написа: 20 точки на партия АТАКА
Ок, от всичките 20 можеш ли да посочиш две, които да не са мега малоумни? Ако има такива, отивам да целуна палката на Волен и да се гръмна с пистолета му, хаха!

(Пояснение за тези, които са далеч от БГ действителността - в последно време откак народа надигна глава, лидерък на Атака, Волен Сидеров, ходи с пистолет и палка.)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от Bistra »

demococcus написа:Между другото, на протеста бяха внучката и дъщерята на човека, организирал първата българска експедиция до Еверест. Жалко че не пишат във форума, за да им обясните и на тях колко безмислено е това.
Е, аз съм внучка на баба ми (по-точно бях) и дъщеря на майка ми (все още съм), ама какво от това? :?:
Ще сложите ли поне една снимка сега, за да си начешете суетата и крастата или все така ще го карате неориентирано? :^)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Pointzero
Мнения: 520
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 9:19 pm
Местоположение: Montreal

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от Pointzero »

demococcus написа: И аз веднъж, докато си пиех мастичката в кварталното кръчме, питах къф е бил тоа Сноудън, ама никой от дружките не знаеше. Само едно младо момче с очила взе да бръщолеви някакви високоумни думи, дето нищо не им се разбира. Та му рекох да си млъкне и с тайфата заключихме че е бил някой мухльо, дето е дрънкал глупости, от които няма никакъв смисъл.
Мдам, супер. Целия свят говори за случая "Сноуден" :tmi: , но щом той не се обсъжда на "мастичка", значи го няма.
Но пък протестите в БГ, за които никой не е чувал извън София, са нещо повратни в историята на човечеството! :lol:
Когато печелиш, не знаеш какво губиш & vice-versa!
Experience не можеш да си купиш, но винаги си го ПЛАЩАШ!
Pointzero
Мнения: 520
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 9:19 pm
Местоположение: Montreal

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от Pointzero »

demococcus написа:
YOUPPI написа: А нямам и абсолютно никакво желание да живея.
Има една дълбока река наблизо. Ама завърши си първо мислите във форума, поне да оставиш следа :P
Грубо, много грубо.
И селташки!
:n:
Когато печелиш, не знаеш какво губиш & vice-versa!
Experience не можеш да си купиш, но винаги си го ПЛАЩАШ!
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от demococcus »

Bistra написа:Е, аз съм внучка на баба ми (по-точно бях) и дъщеря на майка ми (все още съм), ама какво от това? :?:
Ще сложите ли поне една снимка сега, за да си начешете суетата и крастата или все така ще го карате неориентирано? :^)
ablood написа:Не знаехме, че червеният салам е вмирисан? 70 години не го усетихме? Още една Виденова зима ли ни трябва за да се сетим кой ни измъкна от дъното?
За 15 години на сцената си мислехме, че Волен е луд, ама ние ще ядем зелника?
За 24 години не поемахме обрязан турски салам?
balbi написа:И за какво да протестирате? Срещу кого? С каква цел?
Нали все ни карат да анализираме по литература... По отношение на изобилното редуване на въпроси - било свързано с вътрешните колебания на героя, израз на неговата неориентираност, липса на увереност и дори на безпомощност и отчаяние. Също така подчертава младостта и незрялостта на на героя и неговото желание за израстване и ограмотяване. В отделни случаи се използва за изразяване на надменно и подигравателно отношение към по-неориентиран събеседник.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от ablood »

demococcus написа:Между другото, на протеста бяха внучката и дъщерята на човека, организирал първата българска експедиция до Еверест. Жалко че не пишат във форума, за да им обясните и на тях колко безмислено е това.
Ако мислиш, че извършването на нещо значимо гарантира политическата безпогрешност на децата и внуците да вземем да изброяваме поколенията на всичките ни олимпийски шампиони, които са решили да не протестират?

Трябваше да кажеш за Камата - най награждавания и известен български спортист за всички времена. Той е пръв в протестите и политическите игри в подкрепа на приятелчето си Бойко. Не знам дали червените още му позволяват да кара колата си с буркан, даден му лично от Бойко, защото "заслужавал да му се дава път".

А това за изпращането в реката... :x
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от krimon »

Pointzero написа:Но пък протестите в БГ, за които никой не е чувал извън София, са нещо повратни в историята на човечеството! :lol:
мда, пусни си Евро нюз да чуеш, ако се интересуваш. Тукашните медии вече няколко пъти публикуват репортажи, които колегите грижливо ми носят да чета и да им обяснавам какво става в София :P
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Събиране в подкрепа на протестите в България

Мнение от demococcus »

Pointzero написа:
demococcus написа:
YOUPPI написа: А нямам и абсолютно никакво желание да живея.
Има една дълбока река наблизо. Ама завърши си първо мислите във форума, поне да оставиш следа :P
Грубо, много грубо.
И селташки!
:n:
Да се споменават местните забележителности и да се насърчават ората да пишат у форума не е грубо. А използването на обидни квалификации като "селташки" по адрес на друг потребител противоречи с правилата на форума. Ще те изкажа :P
Заключено