Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванкувър!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
haero
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 10:31 pm

Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванкувър!

Мнение от haero »

Здравейте български приятели и познати,

В стремежа си да развиваме бизнеса с вноса на българско вино и спиртни напитки в Британска Колумбия и Албърта, решихме да направим следното изгодно за вас предложение:

Радев Трейд осигурява директна доставка до дома (или определено място) само за българските купувачи в района на Метро Ванкувър, при следните условия:

1. Доставка на минимум 4 бутилки вина на същата цена която е на BC Liquor Stores. Имате пълната свобода да изберете кои продукти и по колко бутилки да поръчате.

- Вила Понте - Каберне Совиньон и Сира (червено вино - реколта 2008) - $14.00 за бутилка
- Пендар - Рубин и Мерло (червено вино - реколта 2009) - $18.49 за бутилка
- Виница Мавруд (червено вино - реколта 2009) - $23.49 за бутилка

2. Цената на доставката която е определена в зависимост от нашата локация в Норт Ванкувър е както следва:
$5.00 - за следните градове - North Vancouver, West Vancouver, Vancouver, Burnaby, and New Westminster.

$20.00 за следните градове - Coquitlam, Port Coquitlam, Port Moody, Pitt Meadows, Maple Ridge, Richmond, Ladner, Tsawassen, White Rock, Delta, Surrey, Langley, Fort Langley, and Aldergrove. Специално за далечните градове при които доставката е $20, предлагаме 50% отстъпка от тази цена, при поръчка на минимум 1 кашон (12 бутилки).

За тези от вас които живеят в Abbotsford, Mission или Chilliwack, ви съветваме да се комбинирате с ваши приятели и познати в близките Aldergrove, Langley, или Maple Ridge, които на този етап ще бъдат най-далечните градове до които ще доставяме.


ВАЖНО - доставките на първо време, ще се осъществяват само в Неделя. Ще е желателно да отправите заявките до Събота. Плащането ще се извършва в кеш, тъй като ние купуваме кашоните на едро, и няма как да ви дадем касова бележка за отделна бутилка. Можете да направите заявка по следните начини:


- на нашата официална он-лайн поръчкова форма на адрес http://bulgarianwine.radevtrade.com/order/"
Можете също да ползвате формата да попълните нашата анкета относно Поморийска Специална Ракия. По същество, искаме да разберем ако имате интерес да върнем Поморийска Специална Ракия в Бритаска Колумбия, при приблизителна цена от $30, при новата възможност за доставка до дома, колко бутилки бихте закупили в рамките на 6 месеца. При изявен интерес, ще направим всичко възможно до 2-3 месеца да внесем нови количества.


- на имейл адрес - info@radevtrade.com

- на мобилен - 778-892-9444, търсете Любомир Радев

Ще сме ви много благодарни ако разпространите информацията до ваши близки и познати българи.
Използваме случая да Ви поздравим най-сърдечно с настъпващите български празници Великден, Гергьовден, и 24-ти май, като Ви пожелаваме приятно прекарване и да вдигнете наздраве за членовете на Вашите семейства тук и в България.

С поздрави


Lyubomir Radev


Managing Partner
Importing Wine & Spirits From Bulgaria To Canada
T: 778-892-9444
F: 604-980-8444
info@radevtrade.com
http://www.radevtrade.com"
http://www.facebook.com/radevtrade"
@RadevTrade_wine
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванку

Мнение от optics »

Мерси и успех в бизнеса !

Аз лично не виждам смисъл да купувам български вина на цените на тукашните.
С ракията положението е мааалко по-различно поради неприятният факт, че изборът на ракии се свежда до една хърватска и две-три италиански. Е, може да се сетите и някоя друга, но общо взето няма кой знае какво.

Относно българските ракии, следните са доста по-добри от така наречената "специална" за която Радев пита по-горе:

Burgas 63 barrel aged
Бургас 63 Перла
Стралджанска мускатова отлежала
Пещерска мускатова

Говоря от тазгодишен опит. Въпросната специална е около 9 лева в България, много по-евтина от изредените от мен.
Недостатъкът на хубавите купешки български ракии е, че почти всички са в половинлитрови тънки и високи шишета дето трудно се събират прави в хладилника.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванку

Мнение от the_coach »

Хмм, тази Поморийска специална ракия не е по-добра от хърватската сливовица. В интерес на истината ми се е допила гроздова ракия, но не смотаните италиански грапи, ами нещо от тези дето ги изреди Оптикс плюс Сливенска перла примерно. За 6 месеца консумацията ми е 12 бутилки, ако г-н Радев успее да внесе някое от изброените "грозданки", ще му стана клиент :)
За виното също съм съгласен с Оптикс, при това разнообразие от наистина хубави вина от къде ли не, изброените български малко ми издишат.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванку

Мнение от apple »

fighter написа:Хмм, тази Поморийска специална ракия не е по-добра от хърватската сливовица. В интерес на истината ми се е допила гроздова ракия, но не смотаните италиански грапи, ами нещо от тези дето ги изреди Оптикс плюс Сливенска перла примерно. За 6 месеца консумацията ми е 12 бутилки, ако г-н Радев успее да внесе някое от изброените "грозданки", ще му стана клиент :)
За виното също съм съгласен с Оптикс, при това разнообразие от наистина хубави вина от къде ли не, изброените български малко ми издишат.
Опитай перуанско или чилийско писко почти си е същото да не кажа съвсем - гроздовица! Интересно, че перуанците тук я пият смесена с прясно изцеден лимонов сок и захар. За нашенския вкус е малко странен коктейл щото си има вкус на гроздовица, не е водка да върви с плодов сок...ама всеки си има етно предпочитания според както са го приучили. С шопска салатка според мене си е по-добре! http://www.bcliquorstores.com/product/317347"
http://www.123rf.com/photo_10201846_per ... white.html" :d:
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванку

Мнение от the_coach »

Ябълке, чилийското писко е отлично, истинска мускатова ракия :y:
Знаех си аз, че има защо да те харесвам в последно време :P
Наздраве :d:
arogance
Мнения: 172
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 am
Местоположение: Варна - Монреал-Едмънтън

Re: Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванку

Мнение от arogance »

Заредихте ли ракия по магазините в Едмонтон?
Монреал - 08.2009
Едмънтън -09.2011
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванку

Мнение от MrGeek »

Абе хора, защо не доставяте ракия? Само аз ли съм този, който търси ракията под дърво и камък? Днес например отидох в Avalon Liquor Store в North Vancouver, в който според информацията в сайта ви би трябвало да се продава "Pomorie Rakia". Да, ама не. Хората, казаха, че отдавна не са имали такова нещо. Може ли някаква конкретна информация откъде и как мога да си взема от поморийската ракия, че ми писна от това чилийско писко?
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванку

Мнение от optics »

Аз мога да предложа обяснение защо не продават ракия - защото само българи ще я купуват, докато с виното клиентелата ще е по-широка.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
haero
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 10:31 pm

Re: Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванку

Мнение от haero »

Mr. Geek благодаря за интереса към Поморийската ракия. На този етап ракия има само в Албърта и за сега възнамеряваме да внасяме редовно малки количества които да задоволят предимно търсенето от малката Българска общност там. За съжаление когато ракията беше в Бринаска Колумбия през последните 2 години, резултатите бяха доста незадоволителни, и се наложи да търсим нова алтернатива в Албърта, тъй като разходите за съхранение в безмитен склад нарастват двойно, след като една стока не е продадена 6 месеца.

Към тази нова опция която предлагаме на Българите в Метро Ванкувър за доставка на вино до дома им, същевременно сме отправили запитване (анкета) към Българската общност, колко бутилки ракия биха закупили в рамките на 6 месеца, при оринтировъчна цена $30 на бутилка? Цената нараства с около 3-4 долара тъй като групажния транспорт (в случая е минимум палет) е близо 6 пъти по скъп от внасянето на цял 20 футов контейнер. В тази връзка, ако се прояви интерес от общността, и в случая да могат да се продадат близо 500 бутилки с ракия (толкова се побират на Евро палет), в рамките на 6 месеца, тогава не е проблем да внесем въпросното количество когато знаем че ще има сигурна реализация за него.

Друго важно пояснение, е че в случай че внесем отново ракия, най-евтиния вариант ще бъде чрез директната доставка до врата - която е свързана с закупуването на минимум четири бутилки - купувача има пълната свобода да избере вида на продукта (2 бутилки вино, 2 бутилки ракия и т.н.) Относно частните магазини, не възнамеряваме въобще да ги зареждаме тъй като от практиката вече знаем, че те допълнително слагат по 4-5 долара отгоре над нашата цена - в случая ракията ще се продава на $35 минимум, а някои магазини даже добавят и 7-8 долара отгоре. При нашата нова опция, например при покупка на минимум четири бутилки ракия- $120, онези от вас които живеят в North Vancouver, West Vancouver, Vancouver, Burnaby, and New Westminster доставката е само $5 долара. Сами виждате колко по изгодно излиза по този начин, и доставката ви идва пред дома. За останалите градове включително - Coquitlam, Port Coquitlam, Port Moody, Pitt Meadows, Maple Ridge, Richmond, Ladner, Tsawassen, White Rock, Delta, Surrey, Langley, Fort Langley, and Aldergrove., доставката е $20 долара. Специално за далечните градове при които доставката е $20, предлагаме 50% отстъпка от тази цена, при поръчка на минимум 1 кашон (12 бутилки).

В тази връзка, тези от вас които биха искали да попълнят анкетата, можете да отидете на нашата order form на адрес http://bulgarianwine.radevtrade.com/order/ и да попълните само анкетата която е в най-долната част на формата, и да кликнете на Submit order. Отделно ще пусна само анкетна форма за ракията в следващите дни, за да не става объркване. Има ли търсене, ще има и предлагане!

Благодаря на всички останали мнения - за сега ще продължим с вноса на Българските вина на държавната верига BC Liquor Stores, както и вноса на Поморийска Специална ракия в Албърта. За в бъдеще ще се опитаме и да предложим вина от по ниския ценови сегмент.


Весело прекарване на идните български празници!

Любомир Радев
haero
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 10:31 pm

Re: Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванку

Мнение от haero »

arogance написа:Заредихте ли ракия по магазините в Едмонтон?
Здравей Arogance,

Ракията е на път към Албърта, и да се надяваме до максимум две седмици, да пристигне. Имаше някакво непредвидено забяване на пристанището в Антверпен, и поради тази причина the estimated time of arrival се просрочи с поне две седмици. Веднага щом пристигне ще ти пиша на лични, тук във форума.

Всичко хубаво

поздрави от Ванкувър

Любомир Радев
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Директна доставка на българско вино до дома ви във Ванку

Мнение от MrGeek »

haero написа:Друго важно пояснение, е че в случай че внесем отново ракия, най-евтиния вариант ще бъде чрез директната доставка до врата - която е свързана с закупуването на минимум четири бутилки - купувача има пълната свобода да избере вида на продукта (2 бутилки вино, 2 бутилки ракия и т.н.)
Браво, това е наистина добра идея. Ако го докарате до цена $30 за бутилка и четири бутилки на доставка си е направо супер! Иначе за 6 месеца консумацията ми идва сигурно някъде към 20 бутилки. :beer: :beer:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Публикувай отговор