Моля за инфо относно област Съскечуан

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от apple »

pumpy написа:
miteto написа:
apple написа:Прав си mortigur пълно е навсякъде тук с такива "нормални". Ама в офисите на успелите българи понеже не се навъртат та не ги виждат. Или пък "розовите очила" не пропускат, някакъв специален филтър ще да имат изглежда... ;) Я пусни и малко от шарените - целите в татуси, пирсинги и флешове... Тук е пълно с такива красавци и красавици - наслада за окото...
Е след педерасите подбрахме и татуираните. Подозирам, че наред са евреите и негрите :D И така, докато остане една чиста арийска раса - от физически, психически и морално перфектни индивиди. Кат' си е било в Германия по онуй време...

Не бе, в очилата е грешката, не във вашия телевизор (пардон в киселата ви ябълка)
Що тебе тези кефят ли те тези? Много пък сте толерантни някои другари тука...чак се чудя син ти зет ако ти доведе и дъщеря ти ако се нашари като коледна елха примерно, а през флешовете й да можеш да й видиш синусите как ще се чувстваш? :?: http://studentsmetro.com/fun/images/542 ... azy_people" То е ясно, че е важно да сме в опозиция на ябълката щото ни вади кирливите ризи и разваля имиджа на Канада... ;) Айде старт на забавата, юруш на маслините...
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от OILERS »

tonich написа:
OILERS написа:...уйкендите?
Това от уй ли идва? |(
Извинявай пропуснал съм една буква!!! :$
ablood написа:
OILERS написа:Абе дива селска пустош,ама живееш сред бели и нормални хора и на това отгоре ти плащат и то добре.А, да кажат другарите които живеят в цивилизованите градски градини,какви им са съседите в квартала и къде си прекарват уйкендите?
Дефинирай нормални!
ИзображениеИзображениеИзображение
Нормални имах предвид като всички нас(семейни,тук там и сингъл,работещи,плащащи данъци,грижещи се за децата си-а не чакащи да получат от правителството поредната доза милостиня и седейки в къщи да изучават всички точки и параграфи по които могат да получат такава),ама като си решил да се заяждаме - давай.Тези снимки може и да не са и от Канада.Интересно защо не наблегна на въпроса ми а се хвана за мнението? :rock: :rock: :rock:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от miteto »

apple написа:Що тебе тези кефят ли те тези? Много пък сте толерантни някои другари тука...чак се чудя син ти зет ако ти доведе и дъщеря ти ако се нашари като коледна елха примерно, а през флешовете й да можеш да й видиш синусите как ще се чувстваш? :?: http://studentsmetro.com/fun/images/542 ... azy_people" То е ясно, че е важно да сме в опозиция на ябълката щото ни вади кирливите ризи и разваля имиджа на Канада... ;) Айде старт на забавата, юруш на маслините...
Не ме кефят. Та ти кво точно предлагаш да правим с тях, понеже не ни кефят - да ги застрелваме, да ги интернираме в Юкон или просто да ги пъхаме в лудницата. Top 10 most crazy people - е ти просто заби имиджа на Канада в земята с тоя линк :D, колко от тия са канадци и въобще в Канада тези модификации по-разпространени ли са от другите западни държави |(
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от ablood »

OILERS написа:Интересно защо не наблегна на въпроса ми а се хвана за мнението? :rock: :rock: :rock:
Защото тенденциозно изкарваш сякаш нормалните хора са само в Съскечуан, а в Квебек е пълно с професионални социаладжии.

Вярно, че ги има, но първо, че много от тях не са мързеливи отрепки, а се трудят (макар и нелегално), други са във временна безизходица, трети са новопристигнали, студенти, неудачници... Перманентните социаладжии/търтеи са мизерна част, но върху тях зверски се акцентира.

Edit: А на въпроса ти какви са ми съседите и къде си прекарваме уикендите - всичките ми комшии са работническа класа, или дребни бизнесмени. Мизерници няма, а боровците са 200 метра по-надолу на брега на реката.
Уикендите прекарваме заети по домакинството, или гостувайки/приемайки гости - приятелски семейства. Това ненормално ли е?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от apple »

miteto написа:
apple написа:Що тебе тези кефят ли те тези? Много пък сте толерантни някои другари тука...чак се чудя син ти зет ако ти доведе и дъщеря ти ако се нашари като коледна елха примерно, а през флешовете й да можеш да й видиш синусите как ще се чувстваш? :?: http://studentsmetro.com/fun/images/542 ... azy_people" То е ясно, че е важно да сме в опозиция на ябълката щото ни вади кирливите ризи и разваля имиджа на Канада... ;) Айде старт на забавата, юруш на маслините...
Не ме кефят. Та ти кво точно предлагаш да правим с тях, понеже не ни кефят - да ги застрелваме, да ги интернираме в Юкон или просто да ги пъхаме в лудницата. Top 10 most crazy people - е ти просто заби имиджа на Канада в земята с тоя линк :D, колко от тия са канадци и въобще в Канада тези модификации по-разпространени ли са от другите западни държави |(
Ти****? Някъде нещо ти ****? Я сега да видим къде точно ще ми покажеш да съм прдлагала поне едно от тези безумия, които предлагаш? Нали казах забавата започна, много ви кефи някои другари да ми скачате насреща като *****... Колко са канадци не знам, просто бързах и нямах време да ровичкам за канадски екземпляри. От тези има поне един. Иначе да тук са повече ошарени и като процент съсипана кожа върху тялото и като бройка, защото са навсякъде. Даже и полицаи има с ошарени кълки като се мотаят по къси гащи с колелетата се вижда. Ей сега се връщам от даунтаун и се нагледах на татуси и пирсинги. Флешове днес не видях - какво облекчение направо ми се гади като видя зейнали носове и уши... Понеже днес е слънчево и топло цели 22 градуса :lol: и всеки си показва прелестите щедро.Искаш снимки ли да ти направя? Оня ден една боца беше се тръшнала по бански на тревата пред кметството. Дебела, разплута с увиснал стар бански от два различни комплекта събран....легнала тен да прави жената. Сякаш няма паркове и толкова много плражове в самата Виктория, че да се чудиш кой да избереш ама...Айде не ми говори, че това в БГ можеш да го видиш! Веднага ще я разкарат, но преди това и ще и треснат глоба за нарушаване на обществения ред. И още българката има усет и би се посвенила най-малкото когато е с такива габарити и не първа младост да се олъщи на площада дето се казва да показва сланина, целулит и зле обръснати крайници...Както казах култура ми, Янко! Има я тук в изобилие. С времето свикваш явно, но дали е редно да отричаш очевадното? Помисли? Ставаш ****, съвсем сериозно! Ще рече човек, че ви плащат на някои хора да възпявате Канада...
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от roumensp »

apple написа:Оня ден една боца беше се тръшнала по бански на тревата пред кметството. Дебела, разплута с увиснал стар бански от два различни комплекта събран....легнала тен да прави жената. Сякаш няма паркове и толкова много плражове в самата Виктория, че да се чудиш кой да избереш ама...Айде не ми говори, че това в БГ можеш да го видиш! Веднага ще я разкарат, но преди това и ще и треснат глоба за нарушаване на обществения ред.
И според теб с какво е нарушила обществения ред, с килограмите си ли ? :D
От татуираните се прехвърлихме на дебелите, кой ще е следващия ?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от pumpy »

Някои са алергични към свободата и различните. Ужасно алергични. Добре, че и канадците не са такива, че ще трябва всички да си събираме багажа и кой от к'де е .....
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от myhata II »

Прекалаяваш,почна като канадците,бил казал,погледнал я сексуално и бла бла
Жената ти обажда за обща култура бе Пимпи,за най елементарни неща ,а не да ми тича човек на 30 и кусур години бос в дъжда, като малко циганче по улиците на Монтреал ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от the_coach »

Ябълката, имаш ли инфо за Съскечуан ?
Или ще ползваш и тая тема да ни осведомиш колко пънк култура има в Канада, и колко мръсни и дебели са канадците ?
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от apple »

roumensp написа:
apple написа:Оня ден една боца беше се тръшнала по бански на тревата пред кметството. Дебела, разплута с увиснал стар бански от два различни комплекта събран....легнала тен да прави жената. Сякаш няма паркове и толкова много плражове в самата Виктория, че да се чудиш кой да избереш ама...Айде не ми говори, че това в БГ можеш да го видиш! Веднага ще я разкарат, но преди това и ще и треснат глоба за нарушаване на обществения ред.
И според теб с какво е нарушила обществения ред, с килограмите си ли ? :D
От татуираните се прехвърлихме на дебелите, кой ще е следващия ?
Що се правиш на ...? Любезно те каня на гости да с жена ти и да плажувате пред кметствто на Виктория. Не ми пука дали сте дебели просто искам да ви видя разхвърляни на публично място като това. Ще ви осигуря плажни кърпи да не ви се подвре трева в задните части. Отворен ;) Офертата е съвсем сериозна! Но ако сте дебели няма да крия, че ще бъдете още по-впечатляващи... Колкото за тази боца наистина може да откаже доста мъже от секса, но тя предполагам си мисли обратното щедро промотирайки своите прелести. Жалко, че не върви да се снима такова нещо - имаше какво да видите... ;)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от apple »

fighter написа:Ябълката, имаш ли инфо за Съскечуан ?
Или ще ползваш и тая тема да ни осведомиш колко пънк култура има в Канада, и колко мръсни и дебели са канадците ?
Аз ли започнах, че точно на мене да правиш забележка борецо за какво точно? :?: Айде сменете си мезето, не ви ли омръзна само на кисели ябълки да налитате? За тази провинция нищо няма да кажа защото не съм била там, но ето един канадец, който меко казано не се кефи на въпросната провинция...http://ihatesaskatchewan.blogspot.ca/20 ... sucks.html" Предполагам, че има и положителни страни живота там, но не виждам инфо от обикновени хора, само напудрени местни сайтове... Предполагам за гурбет е добро място, ама за постоянен живот едва ли.
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от OILERS »

ablood написа:
OILERS написа:Интересно защо не наблегна на въпроса ми а се хвана за мнението? :rock: :rock: :rock:
Защото тенденциозно изкарваш сякаш нормалните хора са само в Съскечуан, а в Квебек е пълно с професионални социаладжии.

Вярно, че ги има, но първо, че много от тях не са мързеливи отрепки, а се трудят (макар и нелегално), други са във временна безизходица, трети са новопристигнали, студенти, неудачници... Перманентните социаладжии/търтеи са мизерна част, но върху тях зверски се акцентира.

Edit: А на въпроса ти какви са ми съседите и къде си прекарваме уикендите - всичките ми комшии са работническа класа, или дребни бизнесмени. Мизерници няма, а боровците са 200 метра по-надолу на брега на реката.
Уикендите прекарваме заети по домакинството, или гостувайки/приемайки гости - приятелски семейства. Това ненормално ли е?
Не няма нищо ненормално,даже е готино!Обаче аз съм бил в Саскачеуан и мога да ти кажа,че като изключим Реджайна,Саскатун и Суифт Кърант,емигрантите-имам предвид гадната(черната ,рязаната,рефюджита и т.н) част от тях ги няма.От което следва(по мое мнение),че при сегашния нефтен бум там ,ще се окаже едно доста добро място за живот,поне докато не стане както в Албърта.
Казваш ,че квартала ти е работнически и т.н,О.К не всички сме IT,или преуспели предприемачи,обаче аз имах предвид каква боя е , защото в Саскачеуан повечето са си бели.Да ти кажа ,честно нямам нищо против другата боя,ама предпочитам децата ми да растат и да говорят английски,а не някаква африканска или арабска разновидност на английския.
А за уикендите,ние си ги прекарваме по Рокитата и по камповете.През лятото,поне през седмица сме някъде надалеч от дома.
А ако знаете в Саскачеуан колко много езера и прелестни места покрай тях има. И колко риба и дивеч има,просто няма да повярвате,нищо че е равно,и това е хубавото,че още не е пипнато от големия поток туристи.
:rock: :rock: :rock: :rock:
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от Koko »

apple написа: Аз ли започнах, че точно на мене да правиш забележка борецо за какво точно? :?: Айде сменете си мезето, не ви ли омръзна само на кисели ябълки да налитате? За тази провинция нищо няма да кажа защото не съм била там, но ето един канадец, който меко казано не се кефи на въпросната провинция...http://ihatesaskatchewan.blogspot.ca/20 ... sucks.html" Предполагам, че има и положителни страни живота там, но не виждам инфо от обикновени хора, само напудрени местни сайтове... Предполагам за гурбет е добро място, ама за постоянен живот едва ли.
Защо не четеше по-внимателно и не взимаше по-сериозно подобни блогове когато стягаше куфарите за към Канада?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от miteto »

apple написа:Ти****? Някъде нещо ти ****? Я сега да видим къде точно ще ми покажеш да съм прдлагала поне едно от тези безумия, които предлагаш? Нали казах забавата започна, много ви кефи някои другари да ми скачате насреща като *****...
По-спокойно, много си нервна нещо. Като казваш че сме много "толерантни другари" тука - аз го разбирам че това е погрешно и трябва някакви мерки да се вземат. Така и не каза какво точно да преприемем срещу въпросните, само се пениш 10 реда... Сериозно, това да си "толерантен другар" ми звучи доста страшно и бих искал да разбера какви са необходимите действия, за да се излезе от тази група.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Моля за инфо относно област Съскечуан

Мнение от apple »

ОК намерих! Ето и тези да няма сръдни... http://in.answers.yahoo.com/question/in ... 428AABtLxi" тези звучат по-добре.И без това темата е почти същата. Димитре не се хаби излишно нямам намерение да ти се връзвам. ;)
Заключено