Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от myhata II »

Бах тая злоба, човек да не се похвали че ще ходи на екскурзия,ужас ! :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от Bistra »

myhata II написа:Бах тая злоба, човек да не се похвали че ще ходи на екскурзия,ужас ! :rofl:
Що бе? То е от любов. Ние с теб се обичаме забрави ли? ;)
Та и аз ти връщам...неиздължената лИбоФ. :rofl: :rofl: :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
kefche1
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 10:55 am
Местоположение: Sofia

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от kefche1 »

Авторката на темата да уточни първо какво има впредвид като казва "на Карибите".
А останалите дотогава не отговаряйте освен ако не сте телепати.
Последно промяна от kefche1 на Нед Апр 15, 2012 6:57 pm, променено общо 1 път.
kefche1
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 10:55 am
Местоположение: Sofia

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от kefche1 »

apple написа:За Мексико и останалите атрактивни дестинации ще пусна друга тема ако има статистически ефект от тази! :)
Че що ще пускаш друга тема за Мексико като тази е точно за Карибите, на които Мексико и САЩ имат най-много брегова ивица от всички останали карибски дестинации?
thehellgirl
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 11:36 am
Местоположение: Монреал

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от thehellgirl »

Значи за теб означава че си "Успял и преуспял" ако си ходил на Карибите .... просто не можах да се сдържа ... СРАМ
Живей така, сякаш на земята е рай!

25.02.2009 Varna - Paris - Montreal
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от apple »

thehellgirl написа:Значи за теб означава че си "Успял и преуспял" ако си ходил на Карибите .... просто не можах да се сдържа ... СРАМ
Не знам какво точно си разбрал/а обаче заглавието на темата е напълно иронично и е в отговор на една изцепка на един съфорумец... Който сгрял, сгрял...останалите да негодуват щом имат хъс за това! ;)
thehellgirl
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 11:36 am
Местоположение: Монреал

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от thehellgirl »

Ахааа ами не съм сгряла, в този форум чета много рядко и най-вече ако търся нещо конкретно ... кой какво казал, нямам време за такива глупости
Живей така, сякаш на земята е рай!

25.02.2009 Varna - Paris - Montreal
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от haimana »

apple написа:
thehellgirl написа:Значи за теб означава че си "Успял и преуспял" ако си ходил на Карибите .... просто не можах да се сдържа ... СРАМ
Не знам какво точно си разбрал/а обаче заглавието на темата е напълно иронично и е в отговор на една изцепка на един съфорумец... Който сгрял, сгрял...останалите да негодуват щом имат хъс за това! ;)
Ето я изцепката, която според Ябълката моя, и се заключава в това, че споменавам толкова фриволно Карибите. Доста хора от форума се опитаха да и обяснят, че това е най-близката е евтина дестинация за "почивка на море" (ако не се лъжа, Бекс споменаваше за оферти от $500 за седмица за Куба), и не е нещо с което да се чувстваш "успял". Ябълката обаче е Зелена, твърдоглава и арогантна, и не вдява лесно.
apple написа:
haimana написа:
apple написа: Сега по въпроса за Петьо и Таня как стоят реално нещата /хипотетично де щото нали са измислени персони създадени за нуждите на спора ни /: Разправяш, че и двамата са даскали - идеално. Първо заплатите вече са им към 500 и нагоре ама нейсе...щом си рекъл 350 да са на глава. Та работят на 6 часа дневно и имат 40 или повече работни дни отпуск. Като свършат 6-те часа на ден и почват с частните уроци лежерно по 2 часа примерно дневно. Подготовка на кандидат студенти и за профилирани гимназиии супееер златна мина. Лятото голямата отпуска може и по един сезон на морето да изкарат като персонал в хотел - идеално ми дойде примера с Ловеч, че точно такава учителка от там познавам. В Ловеч всеки е от село и така в уикенда се тръгва за зареждане на храдилниците и помощ на старите де. Това свинско, винско, пиленца, млечице, яйчица, зарзават и фрути и буркани в промишлени количества се трансферират бързо. Селските хора са работни нямат избор трябва да оцеляват и те и децата в градо. Отделно Петьо и Таня имат собствен апартамент, даже са два щото и двата рода са се изнесли на село след пенсия примерно. Та си имат и едно наемче за подпомагане. Детската градина струва жълти стотинки пък ако не щат да си дават децата там бабите ще се избият коя да ги гледа. И като теглиш чертата къде ще живеят по-добре нашите хипотетично създадени герои. Лятото морето им море, зимата Троянския и Тетевенския Балкан, ей ги къде са. А Беклемето със ски пистата си им е като по чехли да идат таман... Къде ли ще живеят по-добре нашите хора? Има и други хора, които наистина биха живели по-добре тук, но това не са тези двамата определено...Всяка прилика с лица и събития не е случайна...
Ябълке, ти какво би предпочела:
Да копаш събота и неделя за да има за буркани, или са станеш събота в 9:00 и да отскочиш до близката ферма да си ги напазаруваш.
Да гърбиш един месец на морето през лятото и да го наречеш "и морето ти море", или да отскочиш до Карибите за 1-2 седмици.
За зимни курорти няма въобще да отварям дума, че на теб са ти далеко, ама да знаеш, че и такива се намират.

Един приятелски съвет от мен:
Започни да виждаш хубавото около себе си(все трябва да има нещо дето да те радва), че иначе ще отровиш собствения си живот, а и тоя на човека до тебе.
Хубаво само, че да вземеш сега да говориш за средно статистическия български емигрант в Канада! Колко пъти е бил на Карибите? Зиммните курорти са им достъпни колкото и Карибите. За едната Келона за по 5 дена годишно цяла година събират пари примерно...па да не говорим, че въпросното място нито е екзотично, нито е топло ама айде...като нема друго и това става! Стига глупости пич ти ако си баровец по изключение недей да обобщаваш частния си случай евентуално! То да не отварям приказка, че много хора и в събота работят, та фермата през крив макарон. Ей сега пускам нова тема ти ми даде идеята!
Специално за Ябълката поздрав от Куба. Снимката е правена лично преди 10 дена, та да ми се брои поне една точка по темата

Изображение
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от ivandaman »

@Хайманата..

Частен случай.. Не се зачита. :) .. Ти си от "форумния елит", "изключение" "случайност" "съвпадение". Отгоре на всичкото пък и си от БК а не от "истинската Канада" ..... и заради тези солидни аргументи ти се отнемат точките..
Последно промяна от ivandaman на Съб Апр 21, 2012 10:00 pm, променено общо 1 път.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от haimana »

:D да, частен случай сме. В хотела се запознахме с други частни случай от български произход пристигащи от Торонто.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от apple »

Леле, Хаймана да не те амбицирах нещо с темата и да те вкарах в преразход? :?: Ще ти пиша точка споко, само дето нещо не те виждам на снимката... Не че нещо, ама аз съм си Тома неверни по принцип. ;) И от колко хиляди българи в Канада да правим статистиката според няколко обозначили се тук? :?: Време е за шоу, почва се с голямото биене в гърдите... Show must go on...както се казва!
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от mwanza »

Хаймана, къде е тва ве? Аз имам подобна снимка ама плажа е по-къс и морето е зелено :) Аама нема да я пускам тука :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от Bistra »

Мойта е от тоя дългия плаж. Да я пускам ли? Ама ще предизвикам скандал, щото аз си се виждам. :lol:
Поне така беше последния път на едно друго място.... ;)
Аре, ще пропусна! Некултурничка с некултурничка! Пу-пу-пу!!!! :emo:
Maни днес от цял купон се отказах. Ще ставам примерна и туй то! :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от apple »

А това съм аз на южното крайбрежие на Аруба! Малко не се виждам де, амо то е защото снимам пък си забравих трипода в хотела... :lol: http://www.hobyto.com/post/1199/ostrov- ... venetsuela" А рекламната статия я списах в крачка да изкарам и някой лев, че то само почивка не бива... ;)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от apple »

Bistra написа:Мойта е от тоя дългия плаж. Да я пускам ли? Ама ще предизвикам скандал, щото аз си се виждам. :lol:
Поне така беше последния път на едно друго място.... ;)
Аре, ще пропусна! Некултурничка с некултурничка! Пу-пу-пу!!!! :emo:
Maни днес от цял купон се отказах. Ще ставам примерна и туй то! :)
Е пусни я де какво ти пречи? Виж човека си пусна снимка как си бръсне брадата с най-качествения крем за бръснене на света "Каро" пък ти за едни плажни снимки се свениш... И без това имаш фенове тук - зарадвай ги! ;)
Публикувай отговор