Викат ни на интервю

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
kefche1
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 10:55 am
Местоположение: Sofia

Re: Викат ни на интервю

Мнение от kefche1 »

mufc написа: Много хора наричат апликациите, които се свалят от сайта на посолството и се пращат към Букурещ, документи към Румъния.
С новата процедура от 26 юни 2010 запознат ли си?
Пак повтарям: документи към Букурещ от самите кандидати не се пращат
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Викат ни на интервю

Мнение от Koko »

mufc написа:Много хора наричат апликациите, които се свалят от сайта на посолството и се пращат към Букурещ, документи към Румъния.
Явно , че и тук става навъпрос за апликациите след като говорят за някакво деклариране. (Лично мнение )

Полина не си ли правите сметка, че заради такива като вас опитващи се да минат метър само правите мръсно на кандидатите с чисти и истински кандидатури?
Защо не съжалихте, когато сте ги пращали документите към Сидни?
Ето заради такива хора в скоро време падането на визите ще е само мираж.
Егати гнусната работа правите и на вас и на нас :puke: :puke: :puke:
Прав си за това че заради хора със нередовни документи сега канадските имиграционни власти наистина проверят доста по-стриктно какво изпращат кандидат-имигрантите като съпъстващи документи. Това обаче няма нищо общо със отменянето на посетителските визи.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Викат ни на интервю

Мнение от mufc »

кефче1,
Аз съм по френската програма и в подфорума за Квебек ги наричаме въпросните апликации заедно със сертификата за селекция, платени такси за разлеждане... документи Букурещ 2011, тази тема може да я видиш на първа страница, иначе не ви знам тук какво попълвате и какво пращате, но това не ми пречи да изкажа възмущението си от такива хора.
Коко,
мислех си , че и канадците си имат накаква статистика с процента на отказите като американците. Имам предвид часта където ни казват че процента на отказите трябва да е по-малък от сегашния и това било едно от условията, които са необходими за отменяне на посетителските визи. Може би от там идва объркването ми по този въпрос :!:
Manchester United Football Club
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Викат ни на интервю

Мнение от Koko »

mufc написа: Коко,
мислех си , че и канадците си имат накаква статистика с процента на отказите като американците. Имам предвид часта където ни казват че процента на отказите трябва да е по-малък от сегашния и това било едно от условията, които са необходими за отменяне на посетителските визи. Може би от там идва объркването ми по този въпрос :!:
Недей бъркай имиграционните и посетителските визи.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Викат ни на интервю

Мнение от mufc »

Мерси Коко,
до сега винаги съм си мислил, че се броят общите откази от всички програми. :handshake:
Manchester United Football Club
kefche1
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 10:55 am
Местоположение: Sofia

Re: Викат ни на интервю

Мнение от kefche1 »

mufc написа:кефче1,
Аз съм по френската програма и в подфорума за Квебек ги наричаме въпросните апликации заедно със сертификата за селекция, платени такси за разлеждане... документи Букурещ 2011, тази тема може да я видиш на първа страница, иначе не ви знам тук какво попълвате и какво пращате, но това не ми пречи да изкажа възмущението си от такива хора.
Недей бъркай френската с федералната процедура.
Потретвам: по федералната процедура документи към Букурещ от самите кандидати не се пращат .
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Викат ни на интервю

Мнение от Павел »

Не бъркайте броя откази на визи с отменянето им - това е само едно оправдание на американците, истинската причина е друга и ясна.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Викат ни на интервю

Мнение от mortigur »

kefche1 написа:
mufc написа:кефче1,
Аз съм по френската програма и в подфорума за Квебек ги наричаме въпросните апликации заедно със сертификата за селекция, платени такси за разлеждане... документи Букурещ 2011, тази тема може да я видиш на първа страница, иначе не ви знам тук какво попълвате и какво пращате, но това не ми пречи да изкажа възмущението си от такива хора.
Недей бъркай френската с федералната процедура.
Потретвам: по федералната процедура документи към Букурещ от самите кандидати не се пращат .
И да попетиш май все тая.... едно си баба знае едно си баба бае....
Taxation is theft.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Викат ни на интервю

Мнение от mufc »

Пичове,
ние тук може само да си гадаем какво е искала да каже жената и без това е писала доста объркано на места. Ако иска може да дообясни тука какво е имала предвид с думата "декларирали сме..." незнам си какво.
Аз нямам проблем с никой тук, чакам си спокойно и на мен да ми дойдат медицинските и да си правя планове по натам... но разликата при мен е , че всичко си ми е истинско и си спя спокойно, както повечето честни кандидати тук независимо федерални или кебекари.
Но определено се радвам когато има справедливост и съмнителните кандидати си получават отказите... ей така да си научат урока.
Мисля, че си изясних с вас гледната ми точка.
Manchester United Football Club
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Викат ни на интервю

Мнение от Павел »

Като дойдеш тук и видиш колко честно са емигрирали цели етноси, ще ти се доплаче.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Викат ни на интервю

Мнение от mufc »

Радвам се, че вече има признаци кранчето да се затвори Павка :handshake:
Manchester United Football Club
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Викат ни на интервю

Мнение от Павел »

Кранчето ще се затвори едва след като цяла Индия, Китай и Арабия се засели по тукашните земи.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Викат ни на интервю

Мнение от mortigur »

mufc написа: Но определено се радвам когато има справедливост и съмнителните кандидати си получават отказите... ей така да си научат урока.
Мисля, че си изясних с вас гледната ми точка.
Ако не им откажат визи ще си промениш ли гледната точка? Ако са ги извикали да проверят само дали са им истински документите?

И най ми е интересно как компетентно се изказваш по програмата по която не кандидатстваш.
Taxation is theft.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Викат ни на интервю

Мнение от mufc »

mufc написа:Аз съм по френската програма и в подфорума за Квебек ги наричаме въпросните апликации заедно със сертификата за селекция, платени такси за разлеждане... документи Букурещ 2011, тази тема може да я видиш на първа страница, иначе не ви знам тук какво попълвате и какво пращате, но това не ми пречи да изкажа възмущението си от такива хора.
Къде съм викаш казвал, че съм компетентен по тази процедура?
дай да не разводняваме повече темата
Винаги ще стискам палци на честни кандидати, ама винаги :y:
Manchester United Football Club
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Викат ни на интервю

Мнение от mortigur »

mortigur написа:
mufc написа: Но определено се радвам когато има справедливост и съмнителните кандидати си получават отказите... ей така да си научат урока.
Мисля, че си изясних с вас гледната ми точка.
Ако не им откажат визи ще си промениш ли гледната точка? Ако са ги извикали да проверят само дали са им истински документите?

И най ми е интересно как компетентно се изказваш по програмата по която не кандидатстваш.
?
Taxation is theft.
Публикувай отговор