Здравейте от Ванкувър

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
qqqq
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 6:41 am

Мнение от qqqq »

west van ne e nai dobroto miasto za jiveene , a nai-skupoto i to ne samo vuv vancouver. ina4e vancouver e super miasto za jiveene ako mojete da ponasiate dujdovete. men li4no mi haresva.
emiliana

Мнение от emiliana »

qqqq написа:west van ne e nai dobroto miasto za jiveene , a nai-skupoto i to ne samo vuv vancouver. ina4e vancouver e super miasto za jiveene ako mojete da ponasiate dujdovete. men li4no mi haresva.

:P Всички милионери току що прочетоха горната изцепка и вече подменят жилищата си някъде по East Hastings.What a brainer? :lol:
emiliana

Мнение от emiliana »

Bily T написа:Квартирата си я наехме през нета и ни чакаха хазяите на летището те ни докараха до тук, но има и таксита ако няма кой да ви чака. Добре е да си намерите квартира предварително, че тук без адрес нищо не можея да правиш - за всичко искат адрес и пощенски код.
Успех
Към Емилияна Гийка е пич ние се видяхме вече с него и той ни почерпи кафе, така, че мисля, че ще ми каже ако го питам :wink:
Нищо не казваш за бяло сладко.Пък Бай Гиик ще ти каже, ако има на него "Кой Кой" да му каже........ :P
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

qqqq написа:west van ne e nai dobroto miasto za jiveene , a nai-skupoto .
Че е най-скъпото,най-скъпото е.Кое според теб е най-доброто място за живеене във Ванкувър?
engi
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 5:29 am

Мнение от engi »

Много Ви моля Bily T дайте някакъв линк към сайта чрез който сте намерили въпросната къща. Предварително благодаря!
Големи надежди...
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

engi написа:Много Ви моля Bily T дайте някакъв линк към сайта чрез който сте намерили въпросната къща. Предварително благодаря!
Пробвай долните сайтове.

http://vancouver.craigslist.org/apa/

http://www.247apartments.com/rentals/British-Columbia/
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Публикувай отговор