Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от Ivan1007 »

Ivan1007 написа:
agent Ozo написа:
Ivan1007 написа: Аз не се обиждам от това, че поради неграмотност не можеш да разбереш разликата между сондьор и специалист по сондажна геофизика.
И аз съм специалист по управление на тактически и оперативно тактически военни формирования, което ти поради неграмотност не можеш да разбереш. Но в момента работя като "правач на чарчавета" и това е самата истина, поради това няма как да е обидно за мен.

То ти може и по космически технологии да се бараш специалист, ама работиш с екипа си на сондата. И не би трябвало това да те обижда.
Ми аз не се обиждам и никога не съм се обиждал- като не можеш да разбереш наричай ме сондьор.
Точно щото не мога да разбера що за специалист си, те наричам фатмак. Ти защо се обиждаш и топиш? 8)
Наричам те и комунист, какъвто ти си бил.
Това според теб не е обида, а дори повод да се гордееш.
Истината не е обида.
Сега що се оплакваш?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от agent Ozo »

Аз съм прекратил партийното си членство преди 29 г. и от тогава никакви партии и идеологии не ме интересуват.
Докато всъщност комунистът си ти. Защото проявяваш всички онези черти, които приписваш на комунистите, визирайки мен.
Същото огромно и кухо самочувствие, същата нетърпимост към различното от правилната неолиберална линия мнение. Същото желание да се затвори устата на инакомислещите с обиди, изгонване, изпращане някъде си и т.н. и т.н.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от klisurov »

Интересно, колко човека пишат във Форума.
10, 20 ?
И повечето от тях се обиждат взаимно.
Наистина не виждам вече смисъл да се чете, а още по-малко да се пише тук.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от agent Ozo »

Не е точно така, Клисуров. По-скоро един-двама постоянно обиждат, а другите 5-7 човека просто не се оставят да им бъдат длъжни.
След което започналите кавгата започват да играят ролята на незаслужено обидени и се развихрят общо повече.
Погледни само статистиката за Иван1007, която съм дал по-горе. Тя ясно си показва кой е грубиянина и кои са обижданите.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от MrGeek »

agent Ozo написа:Не е точно така, Клисуров. По-скоро един-двама постоянно обиждат, а другите 5-7 човека просто не се оставят да им бъдат длъжни.
Сори, ама не е и така както на теб ти се вижда. Не само в момента, но и по принцип нямам никакво време да ти вадя статистики колко обиди съм ти трил и на теб, без значение дали са предизвикани или непредизвикани. Крайно време е да се спрете и двамата и да мирясате най-накрая с тия глупости, защото когато се нахвърляш срещу някого, няма никакво значение кой е започнал пръв. Както вече казах в момента нямам време да се занимавам да ти вадя доказателства от вече премахнатите публични мнения, но съм убеден, че ти например започна пръв с ваденето на лична информация спрямо опонентата ти, та е редно малко да замълчиш в този случай. Слагам край на този спор - кой разбрал, разбрал. Замислете се малко и ако искате да се държите като нормални хора - моля, никой няма да бъде гонен за глупости.

Към Клисуров - няма смисъл да ги взимаш нещата толкова превратно. Няма онлайн социална медия, в която да не се наблюдават подобни ексцесии. В киберпространството нещата от реалността са отразени в компресиран вид, поради обективни причини. Просто хватката е да се изработи навик за пренебрегване на дразнителите и повечето приложения дават подобни възможности, например софтуера на този форум позволява блокиране мненията на потребители, които не са ти приятни. Изобщо има начини, дори и човек просто да се абстрахира от простотията (според личните дефиниции). ;)
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Заключено