Някой друг има ли този проблем?

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Някой друг има ли този проблем?

Мнение от Павел »

Това някакав бъг ли е - много често когато поствам два пъти един след друг, независимо в една или в различни теми, се появява това: Вие не можете да публикувате мнение толкова рано след миналата публикация.
Което ме принуждава да изляза от форума и да вляза отново, за да мога да поствам. Изключително досадно.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11748
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Някой друг има ли този проблем?

Мнение от optics »

Това е сетинг против автоматизирано масирано пускане на реклами (или лайна).
Съгласен съм че е досадно, особено ако човек има готови легитимни мнения да пусне за кратко време, но какво да се прави, всички мерки имат и неприятна страна. :(

Случвало ми се е, но не беше скоро.

В някои форуми ти скачат на нож ако пуснеш две мнения едно след друго в една тема. Мисля че е тъпо. Тук никой не скача за такива.
В други форуми автоматично ти сливат две мнения ако са в една тема едно след друго. Също не виждам кой знае какъв смисъл, особено ако двете мнения нямат нищо общо, макар че са в една тема.
В бгмама всеки може да гласува дали дадено мнение било полезно. (полезно за форуми "по интереси" където се питат и дават съвети). А има и форуми където може да даваш както плюсче, така и минусче за чуждите мнения.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Някой друг има ли този проблем?

Мнение от Ivan1007 »

Павел написа: Нед Яну 03, 2021 2:54 pm Това някакав бъг ли е - много често когато поствам два пъти един след друг, независимо в една или в различни теми, се появява това: Вие не можете да публикувате мнение толкова рано след миналата публикация.
Което ме принуждава да изляза от форума и да вляза отново, за да мога да поствам. Изключително досадно.
Проблемът е, че постванет ... опсс.. копи+пействането изпреварва мисленето (ако го има изобщо), което е наистина досадно.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Някой друг има ли този проблем?

Мнение от MrGeek »

Павел написа: Нед Яну 03, 2021 2:54 pm Това някакав бъг ли е
Павка, не е бъг ами е нарочно конфигурирана опция, която те задължава да изчакваш поне 80 секунди между две мнения. Мисля нищо не е толкова съдбовно в този форум, за да налага два поста един след друг за по-малко от 80 секунди. Просто трябва да свикнеш с това изискване и не би трябвало да имаш проблеми. :)
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4081
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Някой друг има ли този проблем?

Мнение от snakeplissken »

MrGeek написа: Нед Яну 03, 2021 11:50 pm
Павел написа: Нед Яну 03, 2021 2:54 pm Това някакав бъг ли е
Павка, не е бъг ами е нарочно конфигурирана опция, която те задължава да изчакваш поне 80 секунди между две мнения. Мисля нищо не е толкова съдбовно в този форум, за да налага два поста един след друг за по-малко от 80 секунди. Просто трябва да свикнеш с това изискване и не би трябвало да имаш проблеми. :)
Ами ако за 80 секунди забрави човек какво е искал да напише? :D
Джо деменцията :rofl:
My name's Plissken......
Аватар
7George
Мнения: 9639
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Някой друг има ли този проблем?

Мнение от 7George »

snakeplissken написа: Пон Яну 04, 2021 2:02 am
MrGeek написа: Нед Яну 03, 2021 11:50 pm
Павел написа: Нед Яну 03, 2021 2:54 pm Това някакав бъг ли е
Павка, не е бъг ами е нарочно конфигурирана опция, която те задължава да изчакваш поне 80 секунди между две мнения. Мисля нищо не е толкова съдбовно в този форум, за да налага два поста един след друг за по-малко от 80 секунди. Просто трябва да свикнеш с това изискване и не би трябвало да имаш проблеми. :)
Ами ако за 80 секунди забрави човек какво е искал да напише? :D
Джо деменцията :rofl:
Пиши си в отделен редактор мнение поне 3 - 4 пръста дебело и няма да имаш проблеми, пействай го оттам, след като го проветиш за грешки.
(мерси за съвета? - Моля.)

Има компютри, дето пишат или зареждат по-бавно от мисълта ми, но трябва да сме спокойни и зад тях. :)
Гледайте "Енгър мениджмънт" с Джак Никълсън. 8)
Embrace your climate change!
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Някой друг има ли този проблем?

Мнение от roumensp »

optics написа: Нед Яну 03, 2021 4:49 pm Това е сетинг против автоматизирано масирано пускане на реклами (или лайна).
Съгласен съм че е досадно, особено ако човек има готови легитимни мнения да пусне за кратко време, но какво да се прави, всички мерки имат и неприятна страна. :(

Случвало ми се е, но не беше скоро.

В някои форуми ти скачат на нож ако пуснеш две мнения едно след друго в една тема. Мисля че е тъпо. Тук никой не скача за такива.
В други форуми автоматично ти сливат две мнения ако са в една тема едно след друго. Също не виждам кой знае какъв смисъл, особено ако двете мнения нямат нищо общо, макар че са в една тема.
В бгмама всеки може да гласува дали дадено мнение било полезно. (полезно за форуми "по интереси" където се питат и дават съвети). А има и форуми където може да даваш както плюсче, така и минусче за чуждите мнения.
Ако я нямаше тая настройка Стрина щеше да пусне не 10, а 1010 нечленоразделни поста преди да се откаже от форума. :D
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11748
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Някой друг има ли този проблем?

Мнение от optics »

Тру! :)
Когато писах първото в скобите, точно тоя случай имах предвид.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Някой друг има ли този проблем?

Мнение от analgin »

Павел написа: Нед Яну 03, 2021 2:54 pm Това някакав бъг ли е - много често когато поствам два пъти един след друг, независимо в една или в различни теми, се появява това: Вие не можете да публикувате мнение толкова рано след миналата публикация.
Което ме принуждава да изляза от форума и да вляза отново, за да мога да поствам. Изключително досадно.
Отиди в настройките на браузъра и потърси "Cookies and Site Data" след това "Manage Exeptions..." блокирай бгканада да ти оставя бисквитки.
Публикувай отговор