Продавам Тойота Корола 2005 Монреал

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Заключено
dimatrif
Мнения: 154
Регистриран на: Сря Юни 18, 2008 9:10 am

Продавам Тойота Корола 2005 Монреал

Мнение от dimatrif »

Продавам Тойота Корола 2005 CE на 240 000 км (базов модел без климатик и ел.стъкла) в много добро техническо състояние със чисто нови зимни гуми Pirelli Ice Zero-Имам фактура от Коско за това със платена Road hazard warranty което включва и напопване с азот и ремонт при пукане на гумата безплатно.Има летни гуми Hankook за едно лято поне.Всеки чифт е на отделни метални джанти.Remote starter с 2 манетки хващат от 3000 feets.Имобилайзер.Сменено масло на трансмисия на 210 000 км(пълна смяна -не само refresh) със доказателство -фактура от дилъра.Не гори масло.Карана е само с пълна синтетика.Третирана с антируй Metropolitan и Krown последните 8 години-Също имам стикери залепени на колата за това.затъмнени задни стъкла.Няма ръжда въпреки възрастта си.Сателитно радио Pioneer с дистанционно.Нови чистачки Michelin Stealth Hybrid-От Коско отново купувани.Чисто нов акумулатор Kirkland на 2 седмици от Коско-имам фактура за това.Отопляема нова седалка на шофьорското място -купена от Коско -в гаранция.Сменени компютър и въздушни възглавници от дилъра след Recall от самия дилър-имам документ за това.Теглич с кабелите и приставката за закачане на трейлър или ремарке.Сменени задни барабани преди 18 месеца.До дни ще и сменям дисковете,накладките и един преден лагер.
Цена 2690 $
При интерес снимки на лични.
Светло сив металик.Моля само за сериозни запитвания.
dimatrif
Мнения: 154
Регистриран на: Сря Юни 18, 2008 9:10 am

Re: Продавам Тойота Корола 2005 Монреал

Мнение от dimatrif »

Моля затворете темата(обявата)
Заключено