българския културен феномен "Оплакване"

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: българския културен феномен "Оплакване"

Мнение от Pyrelight »

Да, ама не!
Бананът е просто плод, десерт или както искаш го наречи.
Бельото е къс плат с ластик. Може да е мое, а може да е на която и друга да е жена. Няма гъс за доказателство, нал тъй? :D
Така че простотиите, които цитира са проблем, но не в моя телевизор, факт! :D
Констатация, не оплакване! Трябва във всеки форум да има по един клоун, който след усилен ден на тръстиката (Ми така, де! И канадските пенсионери са хора и трябва да ядат! ;) ) да ни забавлява. :)
Преди беше мухата, Бони пардон Павел "М" , сега му се явява достоен заместник.
Румене, Панама и Батката...Ар ю кидинг ми? Отде у него акъл за такъв екшън? :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: българския културен феномен "Оплакване"

Мнение от Pavel M »

Pyrelight написа: Чет Яну 30, 2020 9:24 pm Да, ама не!
Бананът е просто плод, десерт или както искаш го наречи.
Бельото е къс плат с ластик. Може да е мое, а може да е на която и друга да е жена. Няма гъс за доказателство, нал тъй? :D
Така че простотиите, които цитира са проблем, но не в моя телевизор, факт! :D
Констатация, не оплакване! Трябва във всеки форум да има по един клоун, който след усилен ден на тръстиката (Ми така, де! И канадските пенсионери са хора и трябва да ядат! ;) ) да ни забавлява. :)
Преди беше мухата, Бони пардон Павел "М" , сега му се явява достоен заместник.
Румене, Панама и Батката...Ар ю кидинг ми? Отде у него акъл за такъв екшън? :D
акъл дал господ има и то в по вече

да снимаш долните гащи на приятелките си и да им поместваш снимки тука не намирам за укоримо,даже е забавно

ма ако по някакъв начин е възможно и по точно имаш желание им кажи преди фотосесия да си преперат осраните гащи от чисто естетическа гледна точка
то не че едни осрани прашки могат да покажт нещо по вече от едни добре изпрани,ама поне така е прието да се показваме такива каквито не сме за да прикрием такива каквито сме
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: българския културен феномен "Оплакване"

Мнение от Pyrelight »

Дам, за да вземеш, трябва първо да дадеш. Така е било, откак свят светува. Та пенцията не се вмества в Панамския модел. :D
Лека нощ, Батка! Наспи се добре, че утре пак трябва да ходиш на тръстиката. Няма как! :wasntme:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: българския културен феномен "Оплакване"

Мнение от Pavel M »

Pyrelight написа: Чет Яну 30, 2020 10:12 pm Дам, за да вземеш, трябва първо да дадеш. Така е било, откак свят светува. Та пенцията не се вмества в Панамския модел. :D
Лека нощ, Батка! Наспи се добре, че утре пак трябва да ходиш на тръстиката. Няма как! :wasntme:
пътуват в градски автобус седнали на съседни седалки дама и господин
господина леко пийнал дава позивни -ъъъ а да повърне и пак така ъъъ нещото го напъва
тогава дамата до него не и издържат нервите и стреля рязко направо в целта:
-ама господине вие сте пиян

-е и.вие пък сте грозна.аз може да съм пиян но утре ще изтрезнея а вие ще продължите да бъдете грозна

:censored:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: българския културен феномен "Оплакване"

Мнение от jovani »

roumensp написа: Чет Яну 30, 2020 8:35 pm
Pavel M написа: Чет Яну 30, 2020 7:38 pm от данъчните и от оная с косата никой не се е скрил.винаги те намират
От втория наистина никой не се е скрил, но същото не важи за първия. Панама пейпърс са само върха на айсберга, обикновени хора постоянно укриват при разплащане с кеш. ;) Жена ми съзнателно допринася за подобна черна икономика, винаги дава на сервитьорите бакшиш под формата на кеш. :D Аз не го правя - да са учили за повече, дет' се вика.
Изказването: "Никой не може да се отърве от смъртта и от данъците" принадлежи на екс-кметицата на Мисисага Hazel McCallion
(а може би и на други преди нея, които тя е цитирала при няколко повода).
Но самата тя в последствие обори твърдението си, като успя да излъже смъртта - в момента е на 99 години...
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: българския културен феномен "Оплакване"

Мнение от snakeplissken »

Българите живи да ги оплачеш :D

Само едно оплакване имам - играх си да се регистрирам тук, да чакам одобрение от администратор, а то се оказа скука :D
My name's Plissken......
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: българския културен феномен "Оплакване"

Мнение от 7George »

snakeplissken написа: Нед Фев 09, 2020 4:37 pm Българите живи да ги оплачеш :D

Само едно оплакване имам - играх си да се регистрирам тук, да чакам одобрение от администратор, а то се оказа скука :D
Ами давай, изпраскай една забавна програма! На готово да чака всеки може.
Embrace your climate change!
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: българския културен феномен "Оплакване"

Мнение от snakeplissken »

7George написа: Пет Фев 21, 2020 7:20 pm
snakeplissken написа: Нед Фев 09, 2020 4:37 pm Българите живи да ги оплачеш :D

Само едно оплакване имам - играх си да се регистрирам тук, да чакам одобрение от администратор, а то се оказа скука :D
Ами давай, изпраскай една забавна програма! На готово да чака всеки може.
А папийонка и тиранти да си сложа ли :D И да се прекръстя на Snakenis Plisskenyan :D
My name's Plissken......
Публикувай отговор