Средната заплата достигна 1205 лева

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа: Ама на - не случихме на русофоби и туй то! :D
Затова пък случихме на предатели, гъзолизци и каскети. И сега се кефим на 50 лева увеличена средна работна заплата на десетилетие.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от miteto »

pumpy написа:
agent Ozo написа: Ама на - не случихме на русофоби и туй то! :D
Затова пък случихме на предатели, гъзолизци и каскети. И сега се кефим на 50 лева увеличена средна работна заплата на десетилетие.
Пумпи, ти това като внук на 3 АБПФК ли го пишеш или какво?
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от joro »

България и преди 1944 г е била по-назад от Чехия, Унгария, Словения. Чехите са произвеждали автомобили Шкода още преди Втората Световна Война. Сравненията на България с Чехия и други подобни държави със съвсем друго историческо развитие са глупави и абсурдни.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от miteto »

SFBG82 написа:Изображение
Тая картинка за какво ни я пускаш? За да видим, че и преди 20 години в България заплатите са били по-малки от Румъния и сега 20 години по-късно, пак са по-малки :D
Ама иначе до 5-6 години ще изпреварите Канада :rofl:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от ablood »

Интересно дали политическите тролове си получават парите за генерирана пропаганда при условие, че буди всеобща насмешка и подигравки?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pyrelight »

ablood написа:Интересно дали политическите тролове си получават парите за генерирана пропаганда при условие, че буди всеобща насмешка и подигравки?
Те работят на полза роду. Инак си търсят активно моми милионерки. :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от pumpy »

miteto написа:
pumpy написа:
agent Ozo написа: Ама на - не случихме на русофоби и туй то! :D
Затова пък случихме на предатели, гъзолизци и каскети. И сега се кефим на 50 лева увеличена средна работна заплата на десетилетие.
Пумпи, ти това като внук на 3 АБПФК ли го пишеш или какво?
Пиша го като внук на двама лекари. И двамата със специалност, което значи ГОДИНИ на учебната скамейка, ГОДИНИ. За мен понятието "каскет" се приравнява със Станиш Бонев, дългогодишен шеф на майка ми, когото когато видях за първи път в академията, без да знам кой е я попитах "а този чистач защо е тук по това време на деня". На неговата врата по едно време е пишело : "не чукай, тук чукам аз"
Аз дълбоко вярвам, че нито баба ми, нито дядо ми са предали някого. И двамата водеха скромен живот в помощ на пациентите си. Баба ми е станала професор по очни болести в късните си години, защото имаше голяма уста и не премълчаваше нищо на никого. Разбра се позицията й на АБПФК я е защитавала до някъде, но не я и спираше да говори и стои на правилната страна. Тя искрено вярваше в равенстовото, така както и аз вярвам в него и днес и правя всичко възможно да се боря за него.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от miteto »

pumpy, аз не казвам че точно твоите роднини са били "предатели, гъзолизци и каскети", понеже въобще не ги познавам.
Но тогава защо се тюхкаш, че България била пълна с гъзолизци на СССР? Не бяха ли именно АБПФК едни от най-големите?

BTW, той комунизма беше насилствено наложен в Русия в началото на 20 век от една групичка доста образовани и голяма част от тях свързани със Страната и финансирани от други такива с още по-големи връзки със Страната и още по-образовани ;) Ето една статия от вестник от Страната, да не кажеш че ти разпъвам някакви конспирационни теории ;)
https://www.jpost.com/Magazine/Was-the- ... ish-514323"

Така че дали си "каскет" или "образован" не е единствения фактор определящ дали си бил предател на националните интереси и служещ на чужда страна.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от pumpy »

Мите, аз съм бил в кибуц и знам за какво става дума - тотален социализъм. За съжаление даже и в Страната не работи вече, или работи все по-малко и по-малко. Това е човешкия фактор, иначе идеята е страхотна, но трудно изпълнима. Когато я дадеш в ръцете на прости хора, които нямат обща цел (за разлика от кибуците) и им махнеш религията (която е опиум за народа, просто за да можеш ти да контролираш този народ) и извращенията бяха на лице.
Да, образованието не е критерии за морал и етика, но аз вярвам, че медицинската професия е. Също имането на професия някак си не те принуждава да си мизерник и единствения ти шанс за развитие да е доносничестовтото и мизерията към околните.
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от myhata II »

айде Пумпъл, ква излезна сега, и ти си смукал от нянките, а сега ги плюеш, тук в този форум се нагледах на такива елементи, като започнеш от Запад до Изток ! :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от agent Ozo »

pumpy написа: Да, образованието не е критерии за морал и етика, но аз вярвам, че медицинската професия е. Също имането на професия някак си не те принуждава да си мизерник и единствения ти шанс за развитие да е доносничестовтото и мизерията към околните.
Ама кой го е грижа за твоите детински вярвания, бе Пумпи?! :)
Отново говориш величайши глупости. Има безброй примери на честни, горди и неподкупни "мизерници" т.е. бедни хора и също толкова примери на очевидно презадоволени гъзолизци, предатели и престъпници. Не мизерията е единственият и самодостатъчен фактор за превръщането на човек в предател и престъпник. По-скоро това е користолюбието т.е. лакомията.

Я го виж как е надиплил пачките с лъжи и измами т.е. с кражби този представител на най-хуманитарната професия от Варна - Арестуван е лекар-милионер от Варна, участвал в схемата за фалшиви ТЕЛК-решения

Ето ги милионите на доктора от ТЕЛК-Варна (СНИМКИ+ВИДЕО)

И образованието му образование, и професията му професия, пък ей го на - мизерник, мошеник и лъжец. Как мислиш, на колко стъпки от гъзолизството и предателството е този хубавец? А само в тази далавера има още 4-5 като него. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от jet »

agent Ozo написа:Е, като не е случила България на русофоби и антикомунисти, така ще е. Ако се бяха вдигнали русофобите през 44 г. с оръжие в ръка и по примера на ген. Иван Колев бяха насмели 3-ти Украински фронт в Дунава, вместо да посрещат червеноармейците с цветя, хляб и сол. Ако бяха поддържали самоотвержено горяните и избивали войниците от окупационните руски войски, а не да се крият в миши дупки докато комунисти и руснаци избиват родната интелЕгенция. Абе ако бяха русофоби на място, нямаше да ни наричат Задунайска губерния и да ни приемат по милост в НАТО и ЕС.
Ама на - не случихме на русофоби и туй то! :D
Как ще случим, като фуражките първи обърнахте гъзеца и станахте червеноармейци и си слагате разни чекиджийски аватари. Сигурно си имаш един и над спалнята (в алуминиева рамка от черчеве).
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от ivandaman »

agent Ozo написа: Ето ги милионите на доктора от ТЕЛК-Варна (СНИМКИ+ВИДЕО)
И образованието му образование, и професията му професия, пък ей го на - мизерник, мошеник и лъжец. Как мислиш, на колко стъпки от гъзолизството и предателството е този хубавец? А само в тази далавера има още 4-5 като него. :)
Ама те тези образовани медицински специалисти (според Пумпи) са забогатяли от "добро сърце" .. издавали са фалшиви документи за да помогнат на хората да не работят.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от pumpy »

Ози, аз знам, че обичш да ми противоречиш на всяка стъпка и честно да ти кажа си много близко до влизането в групата на насекомото, тоест игнор листаата ми.
Това е по-вероятното развитие на нещата, отколкото да очакваш да почна да ти искам разрешение какво да мисля, какво да пиша и кога да го правя.
Сега пробвай да се върнеш на темата за СКОЧИЛАТА средна заплата и задминаването на Канада от България в следващите няколко години. Мен не остави да си "умра прост" ;)
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от agent Ozo »

Никой не обича да му показват грешките, особено пък онези, които си вярват, че винаги са прави. :)

Аз не противореча на човека Пумпи т.е на всяка казана от него дума, а на грешно формулирани негови твърдения, невярно адресирани обвинения, маинипулативно направени интерпретации на факти и събития и т.н.
Ако всички тези неща са толкова много, че се налага твърде честата ми намеса, вината не е моя. :)

А относно "задминаването", "подминаването", "надминаването" и т.н. относно България и която и да е друга държава вече се изказах един път ясно и еднозначно - всичко това е булшит. Нямам какво да добавя повече.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор