Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от myhata II »

roumensp написа:Баси глупостите .... и защо трябва да гледаме Македония, след като идеята беше да сме колкото се може по-далеч от Балканите и балканизацията, откъдето нищо читаво не се е пръкнало в последното столетие ? :D Македонците отново доказват, че реално са си българи, същите мекотели дето ги мързи да идат да гласуват, а после се оплакват от всичко и всички други са им виновни, освен те самите.
ЕС наистина не е цвете в момента и една от причините е, че много хора са направили като македонците, стояли са си в къщи като е имало избори. Но нещата почват да се обръщат в последните 2 години.
Ами автора на анализа Румба, ни подсеща поне 3 неща

първото е че Македонският народ е Български народ и по начина на мислене и реакция е същият,

второто е че тях ги " попитаха" а нас НЕ !

третото е че днес ако ни попитат пак и ние ще кажем същото, демек опорочена е идеята за обединен ЕС, който тъне в корупция и лъжи
Ето ти един много прост пример само:

Бареков, Станишев и Джамбазки

Какво са направили те за България и следователно кои са другите евро депутати от другите държави
а те са същите както следва полският Бареков, немският Джамбазки, австрийският Станишев

Загряваш ли сега ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от MrGeek »

agent Ozo написа:Либерастията сега се опитва всячески да изкарва, че македонският народ е "за" НАТО и ЕС, тъй като над 90% от участвалите в референдума са отговорили така. Само дето 65% от македонския народ каза "не" като дори не рачи да отиде до урните. :)
Това е вярно толкова, колкото Сторми Даниелс е девствена. 65% от македонския народ НЕ Е и няма как да е казал не. Ако искаше да каже не, щеше да отиде и да гласува с "не", а не да си стоят в къщи, в кръчмата или да ходят за гъби. Стоенето в къщи е единствено демонстрация на индиферентност и безразличие - демек, все тая им е на 65%. Та сега ако решението за влизане в ЕС и НАТО мине през парламента, това ще си е съвсем в реда на нещата, защото тия 65% съвсем ясно показаха, че не им пука в каква посока ще върви Македония. Ей това е простичкото обяснение, уважаеми Озо.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от agent Ozo »

Ахъм, тая позиция я предвидих и затуй рекох, че решението ще бъде прокарано в македонския парламент. Демек - ние ви питахме, ама вие не рачихте да си дадете мнението, затова ние ще си кажем нашето, пък вие ще изпълнявате. Нъл затук сте ни избрали.
Абе демокрация е това, бе. Нема лабаво. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от jet »

Македонците в чужбина най-вероятно нямат начин да гласуват.
Много маки имат и БГ паспорти и вече са в ЕС. Имам колега македонец тук в Канда и дори не знае за процесите които текат там, камо ли да гласува за каквото и било.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от MrGeek »

agent Ozo написа:Ахъм, тая позиция я предвидих и затуй рекох, че решението ще бъде прокарано в македонския парламент. Демек - ние ви питахме, ама вие не рачихте да си дадете мнението, затова ние ще си кажем нашето, пък вие ще изпълнявате. Нъл затук сте ни избрали.
Абе демокрация е това, бе. Нема лабаво. :)
Ами Озо, това е демокрацията, независимо дали на теб ти се нрави или не. Като не ти харесва, имаш достатъчно избор по света - кеф ти Северна Корея, кеф ти Северна Монголия. Ако пък северния климат не ти допада, имаш и по-топъл избор: Куба или Венецуела. Обаче да си измисляш разни несъществуващи фантазии, как 65% от македонците били казали "НЕ" на референдума, хайде холан, не на нас тия. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Pyrelight »

Същата работа като с избора на Тръмп. Той спечели в щати, в които имаше незаинтересованост на чернокожите гласоподаватели да гласуват. Същите тези подкрепиха Обама на предните избори. Така че недаден вот си е на практика мълчаливо съгласие и никой не им е виновен, че са избрали да не упражнят правото си на глас. |(
Интересно ми е на Мартинчо, колко рубли са му превели по сметка за тази статия? Втори Болен! :fubar:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от agent Ozo »

MrGeek написа:Ами Озо, това е демокрацията, независимо дали на теб ти се нрави или не.
Така е. Ама пък и демокрация е да си кажа мнението, дори и когато то не се нрави на самообявилите се за пророци и апостоли на същата тази демокрация.

И би ли ми обяснил защо трябва да ходя където и да е, вместо да искам да се замени лъжливата демокрация с истинска тук - мястото където живея?
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от MrGeek »

agent Ozo написа:И би ли ми обяснил защо трябва да ходя където и да е, вместо да искам да се замени лъжливата демокрация с истинска тук - мястото където живея?
Ами защото това, което искаш не е демокрация, затова. И защото го има вече в описаните бантустани. Това, което за теб е "истинска демокрация", няма разбира се нищо общо с демокрацията, пък ти си ги наричай както си искаш. А това за ходенето е просто идея, понеже те гледам колко се мъчиш в "лъжливата демокрация" и ми става жал за теб, пък и иначе не виждам никакъв шанс да се осъществи мечтата ти тук да се превърне като в някой от онези бантустани там. :)
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от agent Ozo »

Aбе за мечтите ми си нямаш никаква представа, щото не си спомням да съм ги споделял с теб.
А и това дали има или няма шансове да стане нещо, което ми се иска лично на мен, решавам аз, а не ти или който и да е друг. Както и за това дали да ходя някъде, или да си стоя там където съм.
Така, че можеш да си спестиш ненужните съвети.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от MrGeek »

agent Ozo написа:Aбе за мечтите ми си нямаш никаква представа, щото не си спомням да съм ги споделял с теб.
Току-що сподели, хайде да не е мечта, но желанието си да замениш тукашната демокрация. Не е хубаво да си такъв буквалист в името на едното тролене, Озо, защото разговорите стават безинтересни. :)
agent Ozo написа:А и това дали има или няма шансове да стане нещо, което ми се иска лично на мен, решавам аз, а не ти или който и да е друг.
Ей тук вече нещо ме изгуби. Как викаш зависи само от теб, цитирам буквално, "да се замени лъжливата демокрация с истинска тук"? :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от agent Ozo »

Наистина няма смисъл да се води какъвто и да е разговор с теб, Гийк. Поради гадния ти навик да преиначаваш казаното и да влагаш в устата на опонента неща, който той не само не е казвал, ами не си е помислял.
Типично тролско поведение от твоя страна. Точно такова, в каквото обвиняваш всеки, който прозира елементарните ти манипулацийки.
И пак повтарям, та белким схванеш този път. Какви са ШАНСОВЕТЕ да се сбъднат едни или други мои желания решавам аз, а не ти или някой друг.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от myhata II »

agent Ozo написа:Наистина няма смисъл да се води какъвто и да е разговор с теб, Гийк. Поради гадния ти навик да преиначаваш казаното и да влагаш в устата на опонента неща, който той не само не е казвал, ами не си е помислял.
Типично тролско поведение от твоя страна. Точно такова, в каквото обвиняваш всеки, който прозира елементарните ти манипулацийки.
И пак повтарям, та белким схванеш този път. Какви са ШАНСОВЕТЕ да се сбъднат едни или други мои желания решавам аз, а не ти или някой друг.
не е точно така, той тука се изживява началник на форума, сървъра му цъка точно под леглото във спалнята, абе на това неговото му се нарича професионално изкривяване, кара го по инерция ! ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от MrGeek »

agent Ozo написа:Наистина няма смисъл да се води какъвто и да е разговор с теб, Гийк. Поради гадния ти навик да преиначаваш казаното и да влагаш в устата на опонента неща, който той не само не е казвал, ами не си е помислял.
Аха, твоето е като крадеца, дето викал "дръжте крадеца". Мога да ти цитирам цяла камара подбни твои изказвания, в които не просто слагаш неща в устата на другите, които никога не са казвали, ами направо отприщваш фантазията си в тази посока. Аз съвсем точно съм те цитирал по-горе какво си казал, нещо, което няма как да промениш и редактираш. От тук нататък, кой и как ще си интерпретира казаното от теб, няма как точно ти да си последната инстанция, определяща това. ;)
myhata II написа:не е точно така, той тука се изживява началник на форума, сървъра му цъка точно под леглото във спалнята, абе на това неговото му се нарича професионално изкривяване, кара го по инерция ! ;)
Сървъра къде точно цъка, мухЪ, може много лесно да се види от IP адреса на форума. Благодаря, че ми премести спалнята в Калифорния. :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от pumpy »

некои много ги стега шапката, га нещата не се подреждат по начин предначертан в москве....
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от joro »

myhata II написа:"Погледнете Македония. И се попитайте - ако у нас се проведе референдум за НАТО и Европейски съюз - какво ще стане? Какви ще са резултатите "

https://www.lentata.com/page_12943.html"



Много вярно мнение на журналиста Карбовски, въпреки че не ми е от много симпатичните !
или може би просто да усеща на къде духа вятъра, и да обръща лопатата ….

:y:
Алтернатива на ЕС е Северна Корея.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Публикувай отговор