Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Pyrelight »

Просто те чета внимателно Петров.
Kpetrov написа: За това пък оня ден в училището на сина ми са чели новинарския бюлетин в час и вчера ме попита
- България демократична страна ли е.
Казвам му да, - но как след като правителството убива журналисти, попита той!!!
Довечера ще му кажа да предложи, че Путин и Русия имат пръст в цялата работа, след което да поднесе опровержението. ;)
Kpetrov написа: Да ти го напиша с прости думи:
Живял съм по комунистическо време и имам спомени и наблюдения от това време.
Пропагандата тук започва да става все по очебийна, точно такава каквато е в спомените ми от едно време.
Така по-ясно ли е? Предполагам не само аз, но и всички освен теб разбраха какво съм написал и никой не си е помислил, че в Канада е имало “комунистическо време”.
Нямам нищо против, че в България демокрацията се разминава с нормалната такава.
Имам обаче против внушенията ти, че в Канада живеем в някакво тоталитарно общество, в което ни пречат да мислим и ни манипулират.
Инак, ако си говорим за руската пропаганда, то тя е: "Ние сме бандити, ама какво от това? Те и другите не са по-добри от нас!"
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Pyrelight »

speedy написа:На практика, пресата, телевизиите, интернетските новинарски сайтове в България са много по-свободни отколкото канадските. Канадските имат някаква доза самоконтрол. В българските новини половината заглавия завършват с въпросителен знак и всеки пише каквото му хрумне.
Разбира се! И като прочетеш новината веднага ти става ясно какво се е случило. А не като развален телефон от типа на: На Гошо лелята, казала на Пенка на вуйната, обаче врачката Фатима ги опровергала и сега чакаме марсианците да вътворят ред. |(
Ето защо не ми се вярва, че убийството е политическо.
Журналистите ни са меко казано некадърни, а убитата (бог да я прости) е била и хубава.
Не, че подценявам интелекта и професионализма на хубавите журналистки, но все пак...
Много по-голям е шанса една хубавелка там да налети на откаченяк, отколкото да стане жертва на мокра поръчка. |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Pavel M »

Pyrelight написа:
speedy написа:На практика, пресата, телевизиите, интернетските новинарски сайтове в България са много по-свободни отколкото канадските. Канадските имат някаква доза самоконтрол. В българските новини половината заглавия завършват с въпросителен знак и всеки пише каквото му хрумне.
Разбира се! И като прочетеш новината веднага ти става ясно какво се е случило. А не като развален телефон от типа на: На Гошо лелята, казала на Пенка на вуйната, обаче врачката Фатима ги опровергала и сега чакаме марсианците да вътворят ред. |(
Ето защо не ми се вярва, че убийството е политическо.
Журналистите ни са меко казано некадърни, а убитата (бог да я прости) е била и хубава.
Не, че подценявам интелекта и професионализма на хубавите журналистки, но все пак...
Много по-голям е шанса една хубавелка там да налети на откаченяк, отколкото да стане жертва на мокра поръчка. |(

не мокри поръчки,а мокри сънища на теб са ти само в лейката :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Kpetrov »

Pyrelight написа:Просто те чета внимателно Петров.
Kpetrov написа: За това пък оня ден в училището на сина ми са чели новинарския бюлетин в час и вчера ме попита
- България демократична страна ли е.
Казвам му да, - но как след като правителството убива журналисти, попита той!!!
Довечера ще му кажа да предложи, че Путин и Русия имат пръст в цялата работа, след което да поднесе опровержението. ;)
Kpetrov написа: Да ти го напиша с прости думи:
Живял съм по комунистическо време и имам спомени и наблюдения от това време.
Пропагандата тук започва да става все по очебийна, точно такава каквато е в спомените ми от едно време.
Така по-ясно ли е? Предполагам не само аз, но и всички освен теб разбраха какво съм написал и никой не си е помислил, че в Канада е имало “комунистическо време”.
Нямам нищо против, че в България демокрацията се разминава с нормалната такава.
Имам обаче против внушенията ти, че в Канада живеем в някакво тоталитарно общество, в което ни пречат да мислим и ни манипулират.
Инак, ако си говорим за руската пропаганда, то тя е: "Ние сме бандити, ама какво от това? Те и другите не са по-добри от нас!"
На мен в България и по комунистическо, никой не ми е пречил да мисля, нито манипулирал, доколкото е позволявала възрастта ми.
Внушения няма. Споменавам факти, а осмислянето им е индивидуална задача за всеки поотделно.

След като имаше такъв интерес доразпитах.
В началото на часа по история четат важни според преподавателя новини от хартиен носител - някакъв вестник.
Освен новината за България са чели и за журналиста от Сауди отвлечен в консулството им в Турция.

Питах го какви още коментари е направил учителя и сина каза, че дори и приятел му от друга паралелка го е питал - WTF is the teacher talking about!?
И в неговия клас и в другите е казал, че не е сейф да се ходи в България.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Павел »

Pyrelight написа:Просто те чета внимателно Петров.
Kpetrov написа: За това пък оня ден в училището на сина ми са чели новинарския бюлетин в час и вчера ме попита
- България демократична страна ли е.
Казвам му да, - но как след като правителството убива журналисти, попита той!!!
Довечера ще му кажа да предложи, че Путин и Русия имат пръст в цялата работа, след което да поднесе опровержението. ;)
Kpetrov написа: Да ти го напиша с прости думи:
Живял съм по комунистическо време и имам спомени и наблюдения от това време.
Пропагандата тук започва да става все по очебийна, точно такава каквато е в спомените ми от едно време.
Така по-ясно ли е? Предполагам не само аз, но и всички освен теб разбраха какво съм написал и никой не си е помислил, че в Канада е имало “комунистическо време”.
Нямам нищо против, че в България демокрацията се разминава с нормалната такава.
Имам обаче против внушенията ти, че в Канада живеем в някакво тоталитарно общество, в което ни пречат да мислим и ни манипулират.
Инак, ако си говорим за руската пропаганда, то тя е: "Ние сме бандити, ама какво от това? Те и другите не са по-добри от нас!"

Canadian Children Brainwashed by Gender-Neutral Extremist Ideology? Senate Should Reject Bill C-16

"


Here's what Canadian kids are learning about climate change
At a brainstorming session in Vancouver last month, a group of high school students unabashedly hurled their clean energy ideas towards Environment and Climate Change Minister Catherine McKenna.

“It’s so critical that we act now because we’ve been going in the wrong direction,” she told an audience of dozens in Grades 9 through 12. “I have to come up with a climate plan that has to be presented to the prime minister. This is why I need your help.”

The students at Magee Secondary School held nothing back: one suggested carbon pricing for all precious resources, while another suggested taxing the meat, water, and dairy industries.

This is a CRIME!
It is criminal to brainwash our children with this malicious and ridiculous lie!
https://www.nationalobserver.com/2016/0 ... ate-change"

А сега да видим как в съседната САЩ подготват децата от прогимназиите :D за бъдещите им срещи с напълно изкукуригали "професори"-комунисти по колежи и университети, като измислената Д-р Фрод, която както и предположих, се оказа, че е излъгала и за това, че е доктор, или като измисленият професор, който със сигурност си е издължил врата, като африканците с пръстени.

What they are teaching our children
1:43
https://www.youtube.com/watch?v=WqvaW_sqvJM"


Tucker vs Antifa supporter: Are you really a professor?
https://www.youtube.com/watch?v=EHIKEHCXfjU&t=58s"

College professor placed on leave over ‘dead cops’ tweet
https://www.youtube.com/watch?v=qiXnQQzZL1E"
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от roumensp »

Павел написа:The students at Magee Secondary School held nothing back: one suggested carbon pricing for all precious resources, while another suggested taxing the meat, water, and dairy industries.
Като станат на двайсе и кусур и ги наритат от бейсмънта на мама и тати сами да се оправят, набързо ще им изветреят подобни блестящи идеи. :D
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Павел »

roumensp написа:
Павел написа:The students at Magee Secondary School held nothing back: one suggested carbon pricing for all precious resources, while another suggested taxing the meat, water, and dairy industries.
Като станат на двайсе и кусур и ги наритат от бейсмънта на мама и тати сами да се оправят, набързо ще им изветреят подобни блестящи идеи. :D

за да им дойдат други идеи:

portland demonstrations smashing car

https://www.youtube.com/watch?v=nKMSWAGTU0E"

https://www.google.com/search?q=portlan ... 61&bih=914"

AntiFa Break Target Windows And Destroy A Police Car During Portland Mayday Riot
https://www.youtube.com/watch?v=84ndhAxLyfo"


UNDERCOVER IN ANTIFA: Their Tactics and Media Support Exposed!

https://www.youtube.com/watch?v=RmNz2jGzsDA"
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от ivandaman »

В темата за Мултикултурализма пуснах едно видео за Македония.. ... И тяхната не е лесна..

Като дискутирате убийството на журналистката аз имам следният въпрос:

Сега, след като според официалната версия се твърди че убиецът-изнасилвач е етнически циганин, това ще го напишат ли международните медии?
Доста съмнително си траят нещо... Преди да беше ясно кой е престъпника обаче, открито намекваха че убийството е политическо. Дори и по СТВ
А така наречените "Европейски" "Лидери" ще си признаят ли най-после, че "Diversity is NOT our greatest strength" а е точно обратното..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Павел »

ivandaman написа:В темата за Мултикултурализма пуснах едно видео за Македония.. ... И тяхната не е лесна..

Като дискутирате убийството на журналистката аз имам следният въпрос:

Сега, след като според официалната версия се твърди че убиецът-изнасилвач е етнически циганин, това ще го напишат ли международните медии?
Доста съмнително си траят нещо... Преди да беше ясно кой е престъпника обаче, открито намекваха че убийството е политическо. Дори и по СТВ
А така наречените "Европейски" "Лидери" ще си признаят ли най-после, че "Diversity is NOT our greatest strength" а е точно обратното..
Разбира се, че медиите няма да го напишат, обаче вчера прочетох мнение на някакав промит мозък, който написа под една стаия в Яху във връзка със случая, че набеденият е джипси, и че в България набеждават циганите за всяко престъпление.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Pavel M »

ivandaman написа:В темата за Мултикултурализма пуснах едно видео за Македония.. ... И тяхната не е лесна..

Като дискутирате убийството на журналистката аз имам следният въпрос:

Сега, след като според официалната версия се твърди че убиецът-изнасилвач е етнически циганин, това ще го напишат ли международните медии?
Доста съмнително си траят нещо... Преди да беше ясно кой е престъпника обаче, открито намекваха че убийството е политическо. Дори и по СТВ
А така наречените "Европейски" "Лидери" ще си признаят ли най-после, че "Diversity is NOT our greatest strength" а е точно обратното..
няма да го диферинцират като циганин.българското правителство също няма да го направи заради политическата коректност.
горчилката от безсправедливоста единствено ще бъде изтрита в някаква част и компенсирана когато гнусния мангал стане клиент на пазарджишкия затвор и местната общност на общинско ниво го направи надуваема кукла за обща употреба.
само да не го скатаят с някоя доживотна и по този начин да го изолират от общноста за да му спасят живота
това всъщност не е толкова важно че мангала ще си го отнесе.
важното е защо нашите органи се правиха на улави да признаят че това е циганска работа за което са имали цялата информация още от първия ден за да се нагласи и стигне до версията за поръчково убийство на разследващ журналист засегнал икономически интереси за да се заобиколи същноста на проблема и се спечели време.
а същноста на проблема е че мангалите не трябва да бъдат галени ,а бити и пребити въпреки политическата коректност за да няма подобни случки за в бъдеще.
проблема е точно тоя но нашите капути от власта предадоха за пореден път българите
и нека им е едно наум,че има неща които не могат и няма как да им се простят
аз лично това поведение на българските власти го намирам като унижение към българския народ и съм на път да се радикализирам
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
silvestur
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 4:50 am

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от silvestur »

Хммм...вчера моя колежка и приятелка от не-български произход с угрижен вид ме информира, че в моята страна България (ако случайно съм пропуснала новините) убиват журналисти по политически причини...
Мангалите не трябва да бъдат бити и пребивани, а най-накрая да се намери начин децата да се вкарат в училище и да завършат средно образование и поне да изучат занаят. Е, и да се изкарат от копторите, в които живеят. България се променя, има вече много близкоизточен електорат, не всеки мургав е задължително "мангал", натрупаните предразсъдъци подлежат на преоценка. Всеки с образование и конвертируеми умения би трябвало да има шанс за нормален живот.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от MrGeek »

Pavel M написа:няма да го диферинцират като циганин
Може би защото няма диференциал?
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от ivandaman »

Pavel M написа: а същноста на проблема е че мангалите не трябва да бъдат галени ,а бити и пребити въпреки политическата коректност за да няма подобни случки за в бъдеще.
проблема е точно тоя но нашите капути от власта предадоха за пореден път българите
100% Подкрепям :y: :handshake: .. Или това или добровлно изселване в Западна Европа.. Там нали ги обичат много.. Да си ги приберат всичките. Ако не, обратно в Индия..
Pavel M написа: аз лично това поведение на българските власти го намирам като унижение към българския народ и съм на път да се радикализирам
Никога не е късно... И аз се радикализирах на стари години.. Миналата година един познат ме води в неговата къща (почивна вила) в някакво село около Плевен..
Първият ми въпрос беше "Има ли цигани?" Той вика "Не, преди години се събрахме всички жители на селото и ги изгонихме насилствено" .. Даже ми каза че са им палили катуните..
За съжаление като че ли "насилието" е единственият начин да се запази мира и спокойствието..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Pavel M »

silvestur написа:Хммм...вчера моя колежка и приятелка от не-български произход с угрижен вид ме информира, че в моята страна България (ако случайно съм пропуснала новините) убиват журналисти по политически причини...
Мангалите не трябва да бъдат бити и пребивани, а най-накрая да се намери начин децата да се вкарат в училище и да завършат средно образование и поне да изучат занаят. Е, и да се изкарат от копторите, в които живеят. България се променя, има вече много бизкоизточен електорат, не всеки мургав е задължително "мангал", натрупаните предразсъдъци подлежат на преоценка. Всеки с образование и конвертируеми умения би трябвало да има шанс за нормален живот.
твоята колежка ако не знае ти поне много добре знаеш какъв е случая.теб не те ли унижава факта че ;чужденците; ни възприемат за канибали
канибал ли си или вярваш на простотиите на томас мор
с мангалите няма превъзпитание.това е утопия.сама казваш че най накрая трябва да се намери начин,но тоя край се оказва без край.
факт
потвърден от оняденшната случка
изхода е само един бой по канчето с черпака и яростна репресия или изгонване колкото хипотетично да звучи на тая общност от територията на страната както на времето са били изгонени от всякъде и са намерили мека почва за паразитиране на територията на българия.
да ходят на запад или на изток защитниците им да си ги образоват,квалифицират ,конвертират и професионализират.
тия номади не са наши хора,те не са дошли по желание да обитават географската територия обозначена с границите на държавата българия за разлика от останалото население а са били прогонени от други земи.т.е. те не са продукт на българската общност формирана през вековете а натрапници от които историята доказва че не само има полза ,а има вреда
и като не наши хора е редно да не са наш ангажимент и на критиците препоръчвам да си ги прибират при тях и да си ги очовечават
макар че ние сме за ебане щото комунягите навремето с тия мангали нанесоха огромна вреда да не кажа и непоправима на българското общество като ги анонсираха в обществения живот
такова нещо знам от дядо ми и пра дядо ми преди 9.09.44 е било невъзможно да се случи.с комунистите дойде и циганизацията
ти еба и демокрацията когато не можеш да защитиш населението си от произвола на гнидите
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Pavel M »

чета оня ден как един мангал от циганската махал се разграничава като казва ,че убиеца на момичето не бил от техния етнос а бил турчин и циганин от техните не бил могъл да направи такава мерзост и започнаха да се делят на махали.
моля.не бил от техния етнос.от техния етнос има християни и мюсюлмани,но са си като цяло цигани ,това е техния етнос независимо каква религия изповядват.има ги и от двете.
и се чудя истинските турци защо спят а не реагираха да се защитят и разграничат от циганския проблем защото и те като нас българите нямат нищо общо с наглите мангали
и батмана да не реве как чуждите медии оклеветили българия а да удари с юмрук по масата даже и с риск да загуби 1/3 от гласоподавателите си които поддържат едноличната му власт .ама май не му стиска.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор