Древният произход на българите

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
SFBG82
Мнения: 2374
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Древният произход на българите

Мнение от SFBG82 »



Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Древният произход на българите

Мнение от optics »

roumensp написа:
Pyrelight написа:Малей! И по анцузи. :D :rofl:
ПатрЕотизъм чрез рап ... :lol: Така ли ще борят Азис, с рап, анцузите и голите глави ?
Простотия до шия, братче ... :D
Тия трите киртачета ако ги викна да си говорим на тема - "Българите с които се гордеем", ще ги блъскам като маче у дирек. Няа пекнат!
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Древният произход на българите

Мнение от pumpy »

ivandaman написа:Хей Пумпи, моите съболезнования..

Аз тъкмо те успокоих в другата тема че ако не с истанбулската конвенция ще ни го "сложат" с Мигрантският Пакт.. ама теа балкански "нерези" пак се дърпат и противопоставят на унищожението им.. бре какви ксенофоби и хейтъри и непослушници се оказаха тъмните балкански субекти

Не позволяват на "богоизбраните" ционисти да ги унищожат... За това ли се косиш толкова бе Пумпи? Заради това ли се завърна във форума след дълго отсъствие да плюеш по България?

Българите нямат ли право на държава която да си е само тяхна, така както евреите си имат Израел??

С какво евреите са по специални че те могат да си имат тяхната държава - Израел? пък никоя друга европейска държава да няма право на тази привилегия?
Аз ти казах, че седмицата ти не е почнала добре, потърси си хапчетата, че много изпискаш тази седмица. Предпочитам да няма нищо общо с "бялата, европейска, христианска цивилизация" в този й вид, на тези тримцата в анцузите и средните пръсти.....Ако това ни е цивилизацията, те се самоеб--а много отдавна....
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Древният произход на българите

Мнение от miteto »

SFBG82 написа:
Отде ги изкопа тия шушумиги бе, толкова са бездарни че направо се чуствам кофти да им се подигравам :D
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Древният произход на българите

Мнение от miteto »

pumpy написа:Предпочитам да няма нищо общо с "бялата, европейска, христианска цивилизация" в този й вид, на тези тримцата в анцузите и средните пръсти.....Ако това ни е цивилизацията, те се самоеб--а много отдавна....
Тия тримата са жалък и абсолютно бездарен опит за имитация на gangsta rap. Те са дори по-малко представители на българската цивилизация, отколкото този отдолу е на американската:

Изображение
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Древният произход на българите

Мнение от ivandaman »

pumpy написа:
ivandaman написа:Хей Пумпи, моите съболезнования..

Аз тъкмо те успокоих в другата тема че ако не с истанбулската конвенция ще ни го "сложат" с Мигрантският Пакт.. ама теа балкански "нерези" пак се дърпат и противопоставят на унищожението им.. бре какви ксенофоби и хейтъри и непослушници се оказаха тъмните балкански субекти

Не позволяват на "богоизбраните" ционисти да ги унищожат... За това ли се косиш толкова бе Пумпи? Заради това ли се завърна във форума след дълго отсъствие да плюеш по България?

Българите нямат ли право на държава която да си е само тяхна, така както евреите си имат Израел??

С какво евреите са по специални че те могат да си имат тяхната държава - Израел? пък никоя друга европейска държава да няма право на тази привилегия?
Аз ти казах, че седмицата ти не е почнала добре, потърси си хапчетата, че много изпискаш тази седмица. Предпочитам да няма нищо общо с "бялата, европейска, христианска цивилизация" в този й вид, на тези тримцата в анцузите и средните пръсти.....Ако това ни е цивилизацията, те се самоеб--а много отдавна....
Благодаря за изчерпателният отговор.. :y: :rofl:
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Древният произход на българите

Мнение от Ivan1007 »

ivandaman написа:
Българите нямат ли право на държава която да си е само тяхна, така както евреите си имат Израел??

С какво евреите са по специални че те могат да си имат тяхната държава - Израел? пък никоя друга европейска държава да няма право на тази привилегия?
В държавата Израел не живеят само евреи и не е само тяхна, също както и е България не живеят само българи
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Древният произход на българите

Мнение от the_coach »

Ivan1007 написа:
ivandaman написа:
Българите нямат ли право на държава която да си е само тяхна, така както евреите си имат Израел??

С какво евреите са по специални че те могат да си имат тяхната държава - Израел? пък никоя друга европейска държава да няма право на тази привилегия?
В държавата Израел не живеят само евреи и не е само тяхна, също както и е България не живеят само българи
Колко араби има в Кнесета?
Благодаря!
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Древният произход на българите

Мнение от Ivan1007 »

fighter написа:
Ivan1007 написа:
ivandaman написа:
Българите нямат ли право на държава която да си е само тяхна, така както евреите си имат Израел??

С какво евреите са по специални че те могат да си имат тяхната държава - Израел? пък никоя друга европейска държава да няма право на тази привилегия?
В държавата Израел не живеят само евреи и не е само тяхна, също както и е България не живеят само българи
Колко араби има в Кнесета?
Благодаря!
Ти търсачка на Интернет не знаеш ли как се ползва?
As of 2015, there are 17 Arab members of knesset. Along with 13 out of the 14 members of the Joint List, there will be four Arab parliamentarians representing Zionist parties, which is double their number in the previous Knesset.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Arab_citizens_of_Israel"
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Древният произход на българите

Мнение от pumpy »

fighter написа:
Ivan1007 написа:
ivandaman написа:
Българите нямат ли право на държава която да си е само тяхна, така както евреите си имат Израел??

С какво евреите са по специални че те могат да си имат тяхната държава - Израел? пък никоя друга европейска държава да няма право на тази привилегия?
В държавата Израел не живеят само евреи и не е само тяхна, също както и е България не живеят само българи
Колко араби има в Кнесета?
Благодаря!
Прост Гугъл сърч:
Palestinian Arabs sat in the state's first parliamentary assembly; as of 2011, 13 of the 120 members of the Israeli Parliament are Arab citizens, most representing Arab political parties, and one of Israel's Supreme Court judges is a Palestinian Arab. As of 2015, there are 17 Arab members of knesset.
Това е почти 15%. Ние имаме ли 15% цигани в нашия парламент ? Ако изобщо подобно сравнение е подходящо и политически коректно ? Но нали се възпява древния, бял, христиански произход на българите .....
Да обвиняваш народ, от който 6 милиона са избити, преди по-малко от век, в желание да отнеме българската държава от българите е меко казано ментално състояние. Ако човек има проблем с еврейте, хората с различна сексуална ориентация може би мястото му не е в Канада, не сте ли се замисляли понакога. Що за мазохизъм да живееш на място, което не ти харесва. Аз имам проблеми в положението и средата в България, както И ВСИЧКИ ТУК, В ТОЗИ ФОРУМ (без батката, прасето, танграта, йорко и фотошопа), съответно не живея там. Проблеми с Канада и САЩ нямам, съответно не ми пречи да живея тук.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Древният произход на българите

Мнение от ivandaman »

pumpy написа: Да обвиняваш народ, от който 6 милиона са избити.......
LOL What took you so long? :D
When everything else fails .. pull out the (sure thing) .. the holocaust card .... :x
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Древният произход на българите

Мнение от the_coach »

pumpy написа:
Това е почти 15%. Ние имаме ли 15% цигани в нашия парламент ? Ако изобщо подобно сравнение е подходящо и политически коректно ? Но нали се възпява древния, бял, христиански произход на българите .....
Да обвиняваш народ, от който 6 милиона са избити, преди по-малко от век, в желание да отнеме българската държава от българите е меко казано ментално състояние. Ако човек има проблем с еврейте, хората с различна сексуална ориентация може би мястото му не е в Канада, не сте ли се замисляли понакога. Що за мазохизъм да живееш на място, което не ти харесва. Аз имам проблеми в положението и средата в България, както И ВСИЧКИ ТУК, В ТОЗИ ФОРУМ (без батката, прасето, танграта, йорко и фотошопа), съответно не живея там. Проблеми с Канада и САЩ нямам, съответно не ми пречи да живея тук.
Тези емоционални изблици към мен ли бяха насочени?
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Древният произход на българите

Мнение от the_coach »

Ivan1007 написа:
fighter написа:
Ivan1007 написа:
ivandaman написа:
Българите нямат ли право на държава която да си е само тяхна, така както евреите си имат Израел??

С какво евреите са по специални че те могат да си имат тяхната държава - Израел? пък никоя друга европейска държава да няма право на тази привилегия?
В държавата Израел не живеят само евреи и не е само тяхна, също както и е България не живеят само българи
Колко араби има в Кнесета?
Благодаря!
Ти търсачка на Интернет не знаеш ли как се ползва?
As of 2015, there are 17 Arab members of knesset. Along with 13 out of the 14 members of the Joint List, there will be four Arab parliamentarians representing Zionist parties, which is double their number in the previous Knesset.


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Arab_citizens_of_Israel"
А, ок, ще ти приема забележката, няма проблем :)

Както и ще приема, че Израел е модел за демократична и мултикултурна държава :)
Една от сестрите на баба ми беше женена за български евреин и се местят в Израел още през 1946 г. Майка ми също е живяла там за година и половина в средата на 60-те.
Така че дай да не се замерваме с факти от уикипедия, ами да се опитаме да погледнем зад фасадата :)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Древният произход на българите

Мнение от pumpy »

ivandaman написа:
pumpy написа: Да обвиняваш народ, от който 6 милиона са избити.......
LOL What took you so long? :D
When everything else fails .. pull out the (sure thing) .. the holocaust card .... :x
Това са факти, а твоите "световни конспирации" са нищо повече от болни фантазии на хора, които не вярват в себе си и някой ВИНАГИ трябва да им е виновен. Нищо друго не е пропаднало, но реално "каквото повикало, такова се обадило"
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Древният произход на българите

Мнение от pumpy »

fighter написа:
pumpy написа:
Това е почти 15%. Ние имаме ли 15% цигани в нашия парламент ? Ако изобщо подобно сравнение е подходящо и политически коректно ? Но нали се възпява древния, бял, христиански произход на българите .....
Да обвиняваш народ, от който 6 милиона са избити, преди по-малко от век, в желание да отнеме българската държава от българите е меко казано ментално състояние. Ако човек има проблем с еврейте, хората с различна сексуална ориентация може би мястото му не е в Канада, не сте ли се замисляли понакога. Що за мазохизъм да живееш на място, което не ти харесва. Аз имам проблеми в положението и средата в България, както И ВСИЧКИ ТУК, В ТОЗИ ФОРУМ (без батката, прасето, танграта, йорко и фотошопа), съответно не живея там. Проблеми с Канада и САЩ нямам, съответно не ми пречи да живея тук.
Тези емоционални изблици към мен ли бяха насочени?
Ни най-малко. Ти нещо да си обвинявал Израел, някъде в темата ? Темата, която е за великото минало на България. Толкова е велико и толкова може да се концентрира някой върху него, че непременно е нужен враг.
А зад фасадата историята е ясна - 75 години конфликт, една банда мизерници, които държът милиони палестинци в мизерия, за да има непрекъснат поток от джахидисти. Ако някой искаше да намери решение на конфликта, това можеше отдавна да е станало, но трябва да е ясно, че няма да стане за сметка на Страната. Всичко останало са общи приказки за световна конспирация и общия враг...
Публикувай отговор