Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от domino »

Доста свежо интервю :-)

https://gospodari.com/nay-arogantnite-m ... etar-iliev
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

domino написа: Вто Авг 10, 2021 10:42 pm Доста свежо интервю :-)

https://gospodari.com/nay-arogantnite-m ... etar-iliev
Гледах му цялото интервю на тоя образ.
Комплексар-зубрач.... бил завършил с пълно отличие СУ, гаче ли е завършил Сорбоната :D
Адвокат на годината бил, кантора на годината бил.... ми как няма да бъде като е свършил услугите на "правилните хора"
My name's Plissken......
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от domino »

snakeplissken написа: Вто Авг 10, 2021 10:59 pm
domino написа: Вто Авг 10, 2021 10:42 pm Доста свежо интервю :-)

https://gospodari.com/nay-arogantnite-m ... etar-iliev
Гледах му цялото интервю на тоя образ.
Комплексар-зубрач.... бил завършил с пълно отличие СУ, гаче ли е завършил Сорбоната :D
Адвокат на годината бил, кантора на годината бил.... ми как няма да бъде като е свършил услугите на "правилните хора"
Е няма лошо. С една дума - Прокопсаник, а не като нас с гайдите :-)

На мен докторите са ми забранили да се интересувам от българска политика, защото съм със слабо сърце. Особено ми е забранено да гласувам в изборите заради пост-изборния шок, който в моя случай може да доведе до инсулт, който пък съчетан и с Ковид...Да. Сейфти фърст! Накратко, спазвам комсомолско растояние към българската политика и бъкел нищо не разбирам какво се случва там. Разбирам само, че шоуто на Слави е на макс!
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

пази боже сляпо да прогледа.отваряйте си очите на 6 и не допускйте боклука близо до вас за да не се вмиришете.той е заразен.
:censored: предлагам и други да се включат та дай дано,ама надали по вече такива палячовци да спрат да ни удостояват с вниманието си.
мърши.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

dimana написа: Съб Юли 10, 2021 8:22 pm За министър-председател има изискване да няма друго гражданство. Не знаем дали министър Кирил Петков има канадско гражданство.
Дано всичко което се случва да е за добро.
Връщам те един месец назад ;)
Виж какво обяснява Кирил Петков за канадското си гражданство.

Нещата изглежда отиват на нови избори, при които Славчо ще загуби много, а Мая Общата, Христо Иванов и БСП ще дръпнат малко нагоре, а те са партиите които натискат за хората от Служебния кабинет. Стой та гледай ;)
My name's Plissken......
dimana
Мнения: 158
Регистриран на: Пон Юни 04, 2007 7:22 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от dimana »

Кофти се получи, защото едновременно са в сила Конституцията член 110 и Законът за избиране на народни представители Чл. 3 Ал.2. Все пак документът за освобождаване от гражданство на Канада най вероятно ще е в сила от датата, когато се е отказал.
Много са рестриктивни законите в България. Даже има и ограничения за доброволната военна служба( закона за резерва на въоръжените сили).
Преди доста време за малко да мине закон за забрана на двойното гражданство, внесен от Волен Сидеров.
Аватар
SFBG82
Мнения: 2377
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

БСП-то ще приемат ли канадци за министри, та ни го докладваш ? :D

Готви се да гласуваш 3-ти път тая година. Може пък да се промени нещо, ако тоя път се кандидатира и Азис.
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от domino »

SFBG82 написа: Пон Авг 16, 2021 6:11 pm ...
Ти видя ли днес тия дето служиха на USA как падаха от самолета? Нивото на тоя форум не е като на форума на Дневник все пак. Ако искаш тук да се занимаваш с пропаганда, трабва малко повече да се потрудиш. Можеш да започнеш с четене на малко книги как се прави пропаганда. Ако не знаеш с кои, можем да подскажем няколко заглавия като за начало. Иначе все ще получаваш обратния резултат.
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

Небостъргача няма нищо общо с Дневник, тва са хората на Иво Прокопиев, т.е. Сорос.
My name's Plissken......
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от domino »

snakeplissken написа: Пон Авг 16, 2021 6:44 pm Небостъргача няма нищо общо с Дневник, тва са хората на Иво Прокопиев, т.е. Сорос.
Верно! Е аз писАх по-горе, че бъкел нищо не разбирам от дебрите на българската политика :-) Е то кво излиза, че много съм го надценил, така ли? Ако верно е Соросоид то положението е общо взето почти безнадеждно.
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

domino написа: Пон Авг 16, 2021 6:53 pm
snakeplissken написа: Пон Авг 16, 2021 6:44 pm Небостъргача няма нищо общо с Дневник, тва са хората на Иво Прокопиев, т.е. Сорос.
Верно! Е аз писАх по-горе, че бъкел нищо не разбирам от дебрите на българската политика :-) Е то кво излиза, че много съм го надценил, така ли? Ако верно е Соросоид то положението е общо взето почти безнадеждно.
Пак не разбра :)
Соросоидите в България произлизат от едно от крилата около Иван Костов. Тези момчета начело с Иво Прокопиев бяха отгледани с пари на Сорос и политическа закрила от един политик близък до Иван Костов. Връзките между Сорос и въпросния политик могат да бъдат открити по линия на Държавна сигурност и масонските ложи в България.

Небостъргача не е Соросоид, а е на заплата в кръговете около Пеевски. Затова Небостъргача пише хвалебствия за благоденствието в България, и в същото време обяснява че не е откъм страната на Бойко Тиквата.

А Пеевски е един с много неприятна физика, но пък умеещ да прецаква всички с които прави бизнес. За него, хора които го познават, казват че той е не просто смарт, а е Клевър.
Преди няколко месеца излязоха слухове че Пеевски е бил набит в Дубай (където има вила), и слуховете се оказаха вярни, проверил съм ги.
Леко се е разминал, щото той има много врагове, прави контрабанда и на цигари, и на оръжие, и на какво ли не. И както ти казах по-горе, Пеевски умее да прецаква всички с които прави бизнес.

Пеевски знае как да си купува хора, и наш Небостъргач е една трохичка от покупките, изпълняващ каквото му наредят и пишещ каквото му кажат.
My name's Plissken......
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от domino »

snakeplissken написа: Пон Авг 16, 2021 7:27 pm
domino написа: Пон Авг 16, 2021 6:53 pm
snakeplissken написа: Пон Авг 16, 2021 6:44 pm Небостъргача няма нищо общо с Дневник, тва са хората на Иво Прокопиев, т.е. Сорос.
Верно! Е аз писАх по-горе, че бъкел нищо не разбирам от дебрите на българската политика :-) Е то кво излиза, че много съм го надценил, така ли? Ако верно е Соросоид то положението е общо взето почти безнадеждно.
Пак не разбра :)
Важното е че ти ги разбираш :-)

И аз някога работих за Пеевски. С “Небостъргача” да не се окажем колеги :D
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

domino написа: Пон Авг 16, 2021 9:02 pm И аз някога работих за Пеевски. С “Небостъргача” да не се окажем колеги :D
Или пък да се окажете турци, понеже прасока се уреждаше като депутат от ДПС-то .... :D
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

dimana написа: Пет Авг 13, 2021 7:13 pm Все пак документът за освобождаване от гражданство на Канада най вероятно ще е в сила от датата, когато се е отказал.
Въз основа на какво смяташ така?

Всъщност има прецедент с това решение на Конституционния съд

http://www.constcourt.bg/bg/Cases/Details/196
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор