Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jovani »

Vedren написа: Вто Окт 13, 2020 4:06 pm Я да питам аз Джовани нещо.

Като взимам ипотека ме питат.
Искаш фиксиран 2.5 % лихва за в следващите 5 години или плаващ за 2 % в момента ( който обаче се мени на всеки 3 месеца. Може на горе, може на долу става дума за плаващия )
Аз обикновено избирам фиксирания за да не се притеснявам ако се вдигне плаващия.

Минават 5 години обаче плаващия не само че не се вдигнал а взел че допълнително паднал на 1.75 % да кажем. Като сметна за 5 години сигурно съм се прецакал с 4000 долара.

Редно ли е сега да ида в банката и да кажа.
Ама вие сте богата банка. Имате толкова много пари. Печелите 100 пъти повече от мен.
Не може ли сега да смятаме с плаващия % и ако може да ми върнете тези 4000 долара.
Иначе не сте етични, евреи сте, лакоми сте и искате да печелите на мой гръб?
Лъжете новите имигранти които идват в Канада.
Като казах "1-2 часа работа" в предишното си мнение не съм бил точен. Защото те искаха да ми направят руут канал + коронка, не само коронка (общо над 2500+), което системата ги изкара за 1-2 часа, при това докато бях в зъболекарският кабинет, демек без да си мръдна пръста.

Колкото до примера на Ведрен - ти пак не може да разбереш какво се опитвам да кажа. Аз нямам проблем с това, което е направил Пумпи, а с това, че в същото време се прокламира като борец за справедливост и принципност. Ако банката имаше мото: "Ние правим всичко най-добро за клиентите си и не се интересуваме от личната си изгода" бих имал проблем и с банката. Банките в Канада нямат реклами, че са по-добри от Българските банки например или някои други банки. Банките в Канада не критикуват как ставало банкирането в други места по света. Банките осигуряват някакви услуги и се стремят да си максимизират печалбата, без да афишират че се борят срещу режима на Фидел Кастро или че го правят за "един по-добър свят". И въпреки това, както виждаш, не съм голям почитател на Канадските банки, но поне не ме дразнят с фалшиви обещания.

Освен това, като топ мениджър на Италианска фирма в България аз съм бил много доволен от Българските банки. Не знам защо разправяш, че банкирането е било проблем - аз съм останал с точно обратните впечатления. Винаги съм сядал на удобен диван и съм бил обслужван от млади и красиви банкерки и никога не са ме забавяли или е имало някакъв проблем. А ти твърдиш, че банкирането в България било трудно.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Vedren »

Джовани почвам да се съмнявам че можеш да мислиш логично.
Виж сега какво написа
"Ние правим всичко най-добро за клиентите си и не се интересуваме от личната си изгода"
Пумпи да е написал някъде в обявата" Правя всичко най добро за стоматологичната сестра и не се интересувам от личната си изгода.

Както банката ти казва фиксирания е 2.5 % а плаващия е 2 % ( но може да се промени ) това е казал и Пумпи.
25 $ на час фиксирани или % от производството. Може да е повече може да е по малко от фиксираното.
Ти си избери.

А за банки между Бг и Канада не ми говори. На повечето банки офисите са им по малки от моето бюро на площ.
Как ти звучи следното кеото ми казаха тази година. И това е само част от глупостите им.
За да изтеглиш кеш на гише 1000 лева, евро, долари има 4 еденици от същата валута такса.
Ако плащаш с дебитна карта но пазаруваш на определени от нас места като Била, Кауфланд няма такса но ако е от други места има 0.30 ст.
Ако искаш да си провериш баланса на атм банкова машина струва 0.50 ст.
На всяко плащане на битова сметка като ток, вода, топлофикация има 0.35 ст. такса.
Независимо колко пари имаш в банката ако ще 1 мил. ни дължиш такса на месец 4 лв. Защото притежаваш дебитна карта още 2 лв на месец.
Само да ти кажа че много банки в Канада като имаш мин. 5000 долара посотяно ти махат всички видове такси. Казва се ол инклузив сметка. Никога за нищо не плащаш такси.
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jovani »

Vedren написа: Вто Окт 13, 2020 6:07 pm Джовани почвам да се съмнявам че можеш да мислиш логично.
Виж сега какво написа
"Ние правим всичко най-добро за клиентите си и не се интересуваме от личната си изгода"
Пумпи да е написал някъде в обявата" Правя всичко най добро за стоматологичната сестра и не се интересувам от личната си изгода.

Както банката ти казва фиксирания е 2.5 % а плаващия е 2 % ( но може да се промени ) това е казал и Пумпи.
25 $ на час фиксирани или % от производството. Може да е повече може да е по малко от фиксираното.
Ти си избери.

А за банки между Бг и Канада не ми говори. На повечето банки офисите са им по малки от моето бюро на площ.
Как ти звучи следното кеото ми казаха тази година. И това е само част от глупостите им.
За да изтеглиш кеш на гише 1000 лева, евро, долари има 4 еденици от същата валута такса.
Ако плащаш с дебитна карта но пазаруваш на определени от нас места като Била, Кауфланд няма такса но ако е от други места има 0.30 ст.
Ако искаш да си провериш баланса на атм банкова машина струва 0.50 ст.
На всяко плащане на битова сметка като ток, вода, топлофикация има 0.35 ст. такса.
Независимо колко пари имаш в банката ако ще 1 мил. ни дължиш такса на месец 4 лв. Защото притежаваш дебитна карта още 2 лв на месец.
Само да ти кажа че много банки в Канада като имаш мин. 5000 долара посотяно ти махат всички видове такси. Казва се ол инклузив сметка. Никога за нищо не плащаш такси.
Това изобщо не беше така по мое време. Явно нещата се променят, поканатчват се и там.
Затова и не мисля да се връщам в България, освен ако нямам друг избор, за да не се получи като в книгата "Планетата на маймуните".
За Канадксите банки и таксите няма какво да ми казваш: аз имам няколко 6-цифрени сметки в няколко банки, като повечето ми пари дори не са в Канада. Освен премахването на таксите по сметките ти дават и премиум кредитни карти без годишна такса, ако държиш повече от еди колко си пари в сметката.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

jovani написа: Вто Окт 13, 2020 3:27 pm Може би не го написах добре - става въпрос за пломби на млечни зъби на дете, което няма никакви оплаквания, като зъбобол и прочие. На мен са ми предлагали да ми слагат коронка и аз отидох при друг зъболекар и си поисках изрично да ми направи пломба. Той видя констатацията на другият зъболекар и ми каза един куп дисклеймъри, че можело да стане това или онова и след 6 месеца пак да идвам за коронка, но ми направи перфектна пломба и до момента (1.5 години) всичко е наред. Аз не съм специалист.....
От всичко написано съм съгласен с последните 4 думи. Всичко преди тях е следствие от тях. Един тъжен пример от БГ: майстор каналджия ми обяснява, как баща му починал на 60 от инфаркт. Никога нищо му нямало, никога не бил ходил на лекар и видиш ли един ден паднал и умрял....И той сина супер изненадан...... Какво да му обясниш и какво точно се очаква да чуе от това обясниние.
Много пъти съм писал, че аз за коли, жени(разбирай гейши), пари, маркови часовници, маркови дрехи и чепици, ракети, маршировка по плаща, и още куп неща не разбирам и си мълча. "престижа във форума" се набутва все по на дълбоко и по на дълбоко с коментирането на неща, от които ВИДИМО не разбира. Само и само за да подкрепи безумната си теза, че аз съм назнам си к'во си. Казах ти и онзи ден, ходи купи едни чипице та белким ти пусне поредната кака и ни остави мен и моята "измамна" и "корумпирана" Канада на мира. Гледай си сметките, брой си нулите и си живей живота. И най-вече: неща от които не разбираш не се прави на майстор, защото имаше нещо за мълчанието, че е злато. Все едно много банкови сметки с много мули в тях, такова злато
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jovani »

pumpy написа: Вто Окт 13, 2020 6:47 pm
jovani написа: Вто Окт 13, 2020 3:27 pm Може би не го написах добре - става въпрос за пломби на млечни зъби на дете, което няма никакви оплаквания, като зъбобол и прочие. На мен са ми предлагали да ми слагат коронка и аз отидох при друг зъболекар и си поисках изрично да ми направи пломба. Той видя констатацията на другият зъболекар и ми каза един куп дисклеймъри, че можело да стане това или онова и след 6 месеца пак да идвам за коронка, но ми направи перфектна пломба и до момента (1.5 години) всичко е наред. Аз не съм специалист.....
От всичко написано съм съгласен с последните 4 думи. Всичко преди тях е следствие от тях. Един тъжен пример от БГ: майстор каналджия ми обяснява, как баща му починал на 60 от инфаркт. Никога нищо му нямало, никога не бил ходил на лекар и видиш ли един ден паднал и умрял....И той сина супер изненадан...... Какво да му обясниш и какво точно се очаква да чуе от това обясниние.
Много пъти съм писал, че аз за коли, жени(разбирай гейши), пари, маркови часовници, маркови дрехи и чепици, ракети, маршировка по плаща, и още куп неща не разбирам и си мълча. "престижа във форума" се набутва все по на дълбоко и по на дълбоко с коментирането на неща, от които ВИДИМО не разбира. Само и само за да подкрепи безумната си теза, че аз съм назнам си к'во си. Казах ти и онзи ден, ходи купи едни чипице та белким ти пусне поредната кака и ни остави мен и моята "измамна" и "корумпирана" Канада на мира. Гледай си сметките, брой си нулите и си живей живота. И най-вече: неща от които не разбираш не се прави на майстор, защото имаше нещо за мълчанието, че е злато. Все едно много банкови сметки с много мули в тях, такова злато
Еми аз си ги броя, ама се опитвам и да си поживея, предпочитам да ритна камбаната на 65, ама да съм си поживял като хората, отколкото да стана на 80, броейки си по цял ден нулите в сметките. Не се правя на зъболекар, съвети не давам на никого, просто споделям какво съм видял с очите си и ми заприличаха на юзед кар дилършип (не бяха евреи, да не си помислиш нещо - беше румънка дофторката). Аз съм бил доволен от евреин зъболекар, от един иранец и от сегашната китайка и според мен, както навсякъде, много зависи дали ще ти върже. Ако те сметнат за пичага вършат добра работа и обикновенно чувствата са взаимни.

А ти не можеш ли да напишеш нещо разбрано, като мъж, а само се спотайваш зад някакви половинчати фрази като "защото имаше нещо за мълчанието, че е злато", кажи си директно, ако имаш нещо да ми казваш?

Това ти мнение само доказва моята теза, че може би нещо в Канада не е у ред, щом се опитваш да ме плашиш с парите ми, ако съм изразил демократичното си право на мнение и съм го защитил със съответните примери и доказателства.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

опа, след пари, жени, коли го обърнахме на "мъже". Сега идва ли ред на казармата, че и от нея не разбирам, защото бях НГВС. Танграта предлагал на хората по тротоарите да се мерят мъжкарството, ако съм разбрал правилно, не съм го преживявал лично.

А иначе за казване нямам нищо да ти казвам, защото нито ми е работа да те уча дистанционно на стоматология, нито ми е работа да ти се обяснявам как и кого , за какво и как наемам. Видимо, колкото повече пиша, толкова повече се навиваш, така че успокой топката, преброй нулите, вземи чепиците и пий една бира и за мен днес. утре пак е ден.
И къде по дяволите видя да те плаша с каквото и да било ??? Ти наистина имаш много развита фантазия майна, ама много развита.....
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jovani »

pumpy написа: Вто Окт 13, 2020 7:14 pm опа, след пари, жени, коли го обърнахме на "мъже". Сега идва ли ред на казармата, че и от нея не разбирам, защото бях НГВС. Танграта предлагал на хората по тротоарите да се мерят мъжкарството, ако съм разбрал правилно, не съм го преживявал лично.

А иначе за казване нямам нищо да ти казвам, защото нито ми е работа да те уча дистанционно на стоматология, нито ми е работа да ти се обяснявам как и кого , за какво и как наемам. Видимо, колкото повече пиша, толкова повече се навиваш, така че успокой топката, преброй нулите, вземи чепиците и пий една бира и за мен днес. утре пак е ден.
И къде по дяволите видя да те плаша с каквото и да било ??? Ти наистина имаш много развита фантазия майна, ама много развита.....
Ок, може да не съм разбрал и затова реагирах малко пресилено спрямо теб :rofl:
Беше казал нещо преди няколко дни, което може би ме доведе до погрешни изводи.
Хайде да спрем дотук, кръстосахме шпаги, обменихме мнения, всеки си каза какво мисли.
Причините за разликите в разбиранията ни може би се дължат на различно възпитание, мироглед, житейски опит и прочие.
Аз също съм НГВС, така че поне по това си приличаме. Казвах ли ти, че работих за един евреи и дори и те се бяха уплашили от мен? :rofl:

Никът ми идва от операта Дон Джовани, ако сте я гледали (Отговор: "Какво е това опера?") и можеш поне да прочетеш историята на този герой, а в Италия ми викаха Иван Интерибиле (Айвън дъ Терибъл).
Последно промяна от jovani на Вто Окт 13, 2020 7:27 pm, променено общо 1 път.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

ей големи сладури сте и двамата. :rofl:
заради такива като вас форума е много гот

само Танчето все още се съмнява ама си мисля ,че малко като постои ще и мине. ;)
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Павел »

Kpetrov написа: Вто Окт 13, 2020 11:05 am
pumpy написа: Вто Окт 13, 2020 10:49 am
Kpetrov написа: Вто Окт 13, 2020 10:32 am С лов на тюлени преживяват друг път. Горките, онеправдани и страдащи от системен расизъм преживяват с държавни помощи, а тюлените са им просто екстра, традиция - начин на живот.
Случващото се с Пумпи само го потвърждава.
това само показва, колко не си запознат с реалността. Те наистина преживяват с лов на тюлени. Безплатните жилища не може да се ядат, а месечните помощи се изпиват под формата на сода и алкохол и се изпушват под формата на цигари. Да не говорим, че живеят по 16 души в хол и стая, което меко казано не е за завиждане. Децата масово ходят гладни в дните преди плащане на помощите. Но пък Канада може да се похвали с необятни територии на Север - всяко нещо си има цена.....включително имиграцията в страна, която не те кефи :)
:y: Ха,ха месечните помощи се изпиват под формата алкохол и се изпушват под формата на цигари, а децата им ходят гладни и се бутат по безплатни жилища. Пращат им безплатни заболекари със ставка от незнам си колко на час и аз трябва да плача за което!
Страната ме кефи, но се боя, че е обречена на провал.
Пумпи яко пести от упойки, които явно не са им необходими :rofl:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Павел »

pumpy написа: Пон Окт 12, 2020 3:29 pm
agent Ozo написа: Пон Окт 12, 2020 2:41 pm
pumpy написа: Пон Окт 12, 2020 1:45 pm BTW, твоето безкрайно заяждане по темата за сестрите мотивира 3 ма души да ми пишат на лични. Какви тъпи хора да искат да са експлоатирани, вместо "бащата на пролетариата" да им е намерил благинка някъде до сега....
Горното е нагледен пример за лъжи и манипулации т.е. за заяждане, ама от твоя страна, Пумпи.

Първо, по темата за сестрите изказаните от мен мнения се броят на пръстите на едната ръка, не са няколко десетки или стотици на брой. Така че употребата на прилагателното "безкрайни" е лъжа и манипулация, ако и да приемем, че мненията ми може да бъдат изтълкувани като заяждане.

Второ, аз нито съм се представял, нито пък съм бил известен с прозвището "баща на пролетариата". Също така никога и на никого не съм обещавал каквито и да е "благинки". Това също са си твои манипулативни измислици. Има огромна разлика между това, да използваш нечия фотография за аватар това да се самоотъждествяваш с тази личност. Второто говори за ментални проблеми, каквито аз доказано нямам.

Трето, аз казах, че се възползваш он новопристигнали български имигранти, без да правя каквито и да е осъдителни и още по-малкото обидни твърдения спрямо тях. Ти си този, който буквално ги нарича "тъпи". За мен може и да не са тъпи, но в дадения момент да нямат друг по-добър избор. Това, че са принудени да изберат твоето предложение, не означава, че не се възползваш от тях.
Ози, безкрайно е заяждането ти, не мненията ти. Виждаш ли разликата ?
Да промотираш някого, известен като масов убиец е наистина ментален проблем, тук съм съгласен с теб.
До сега не видях, как предлагайки заплата по-висока от медианната, и неограничен брой овъртайм часове, е точно "възползване" от когото и да било ? Да не говорим, че никъде в обявата си не прецизирам "новодошли имигранти". Това е твоя интерпретация. Обявата е отдолу, за да я видиш, ако си я забравил или изобщо прочел някога. Нищо черно на бяло, освен твоите думи, отново и отново, със съответните внушения в лимитиран брой мнения :rofl:
Търся стоматологична сестра, която иска да работи за 3 седмици, от 14ти юли на Север. Път, храна, квартира платени. Работи се 19 дни подред, почива се само неделя, половин ден. Не ме интересуват сертификати и образование, интересува ме желание за работа, дълги часове всеки ден. Пътуването е покрито от всеки един град в Канада, работата е в Нунавут.
Ако ви интересува, на лични с телефон за обратна връзка, Иво
Това звучи страшно, даже престъпно - не го интересува какви креденшълс има кандидатката |( Ми наеми тогава една сервитьорка, още по-евтинко ще ти излезе. Явно само пияна и дрогирана клиентела се навива на такъв "зъболекар"; нищо чудно, че ходи да работи само по прериите.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

Vedren написа: Вто Окт 13, 2020 6:07 pm Само да ти кажа че много банки в Канада като имаш мин. 5000 долара посотяно ти махат всички видове такси. Казва се ол инклузив сметка. Никога за нищо не плащаш такси.
Ха, "много банки". Стара ти е информацията, Хълка. Бяха "много", сега не знам дали има дори и една, която опрощава месечната такса ако държиш някакъв минимален баланс. Само "виртуалните" банки останаха с напълно безплатен чекинг акаунт, ама ти не си фен на "виртуалните" неща, нали Хълка ;)
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от tanyatais »

miteto написа: Сря Окт 14, 2020 10:48 am
Vedren написа: Вто Окт 13, 2020 6:07 pm Само да ти кажа че много банки в Канада като имаш мин. 5000 долара посотяно ти махат всички видове такси. Казва се ол инклузив сметка. Никога за нищо не плащаш такси.
Ха, "много банки". Стара ти е информацията, Хълка. Бяха "много", сега не знам дали има дори и една, която опрощава месечната такса ако държиш някакъв минимален баланс. Само "виртуалните" банки останаха с напълно безплатен чекинг акаунт, ама ти не си фен на "виртуалните" неща, нали Хълка ;)
И кредитните юниъни също са без такси.

А когато вкарваш чекове с 5 цифрени суми по сметките веднага ти зазвъняват да те ухажвар за кредитни линии, с нисък процент и екстри.
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jovani »

miteto написа: Сря Окт 14, 2020 10:48 am
Vedren написа: Вто Окт 13, 2020 6:07 pm Само да ти кажа че много банки в Канада като имаш мин. 5000 долара посотяно ти махат всички видове такси. Казва се ол инклузив сметка. Никога за нищо не плащаш такси.
Ха, "много банки". Стара ти е информацията, Хълка. Бяха "много", сега не знам дали има дори и една, която опрощава месечната такса ако държиш някакъв минимален баланс. Само "виртуалните" банки останаха с напълно безплатен чекинг акаунт, ама ти не си фен на "виртуалните" неща, нали Хълка ;)
Много са, Хълката е прав. Освен ако не са ги премахнали в последно време и да гранддедват само съществуващите акаунти.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Vedren »

Мите аз съм с ТД. До ден днешен не плащам нищо за много банкови услуги.
Цената на тази сметка е 29 кад на месец ако не подържаш определен мимимум но мен не ме притеснява този мин.
В БГ такъв филм няма. Плащаш за всичко независимо колко пари имаш. Последно време за загрубяли банките там и все едно са се наговорили. Всички правят едно и също. Няма къде другаде да идеш.

Предполагам че и други банки в Канада предлагат подобни сметки.
Както каза по горния съфорумник важи и за кредитни юниони а такива дал господ в Канада.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

jovani написа: Сря Окт 14, 2020 11:07 am
miteto написа: Сря Окт 14, 2020 10:48 am
Vedren написа: Вто Окт 13, 2020 6:07 pm Само да ти кажа че много банки в Канада като имаш мин. 5000 долара посотяно ти махат всички видове такси. Казва се ол инклузив сметка. Никога за нищо не плащаш такси.
Ха, "много банки". Стара ти е информацията, Хълка. Бяха "много", сега не знам дали има дори и една, която опрощава месечната такса ако държиш някакъв минимален баланс. Само "виртуалните" банки останаха с напълно безплатен чекинг акаунт, ама ти не си фен на "виртуалните" неща, нали Хълка ;)
Много са, Хълката е прав. Освен ако не са ги премахнали в последно време и да гранддедват само съществуващите акаунти.
Доста от банките вече искат фийс, преди опростяваха ако имаш 1000-2000-5000 баланс. Сега искат да имаш моргидж или няколко други продукта с тях, за ти опростят. То голямата далавера, да вземеш с 1% по-голям рейт на моргиджа, че да спестяваш 5 или 10 долара на месец :D
Публикувай отговор