Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

Не мога да разбера защо не оставят вируса да си свърши работата!
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Guinness »

Kpetrov написа: Сря Мар 18, 2020 4:28 pm Не мога да разбера защо не оставят вируса да си свърши работата!
Гледай сега сеир как ще ти скочи зъболекарчето с кипата да ти обяснява колко си нетолерантен,как трябва да уважаваш различните и завоалирано да те обвини в расизъм!
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

Guinness написа: Чет Мар 19, 2020 6:40 am
Kpetrov написа: Сря Мар 18, 2020 4:28 pm Не мога да разбера защо не оставят вируса да си свърши работата!
Гледай сега сеир как ще ти скочи зъболекарчето с кипата да ти обяснява колко си нетолерантен,как трябва да уважаваш различните и завоалирано да те обвини в расизъм!
Е, той е в правото си. То и аз се изказвам много самонадеяно, но друга песен ще запея ако ми дойде до главата.
BTW така и продължавам да не си мия ръцете както и до сега така, че не е изключено. :sweat:
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от 7George »

Kpetrov написа: Сря Мар 18, 2020 4:28 pm Не мога да разбера защо не оставят вируса да си свърши работата!
Е, така ще стане в страни, дето няма къде да се самоизолират и как да си мият ръцете. А дали вируса е "расист" и щади някои народи, тепърва ще разберем, ама не ми се вярва.
https://www.bbc.com/news/world-51929598
Why washing hands is difficult in some countries

Лошото е, когато и медиците не са готови за епидемията.
Случаят предизвика напрежение в болница в града
Embrace your climate change!
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

7George написа: Чет Мар 19, 2020 11:23 am
Kpetrov написа: Сря Мар 18, 2020 4:28 pm Не мога да разбера защо не оставят вируса да си свърши работата!
Е, така ще стане в страни, дето няма къде да се самоизолират и как да си мият ръцете. А дали вируса е "расист" и щади някои народи, тепърва ще разберем, ама не ми се вярва.
https://www.bbc.com/news/world-51929598
Why washing hands is difficult in some countries
Като гледам снимките на тези Короната а.к.а. #BabyboomerRemover е последната им грижа.
В тези страни от глад всекидневно умират толкова колкото от Короната не са умрели в цял свят.

Overall, 5.6 million children under age five died in 2016, nearly 15,000 daily
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

7George написа: Чет Мар 19, 2020 11:23 am
Kpetrov написа: Сря Мар 18, 2020 4:28 pm Не мога да разбера защо не оставят вируса да си свърши работата!
Е, така ще стане в страни, дето няма къде да се самоизолират и как да си мият ръцете. А дали вируса е "расист" и щади някои народи, тепърва ще разберем, ама не ми се вярва.
https://www.bbc.com/news/world-51929598
Why washing hands is difficult in some countries

Лошото е, когато и медиците не са готови за епидемията.
Случаят предизвика напрежение в болница в града
Вчера гледах репортаж по телевизията за епидемията в Иран.
В едно тясно помещение (вероятно чакалня в клиника) набутани поне 100 човека без маски- жени, мъже, деца. Кихат, кашлят,...абе мъка! :sweat:
Алах да ги пази! :(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Aлах Акбар. :@
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от 7George »

Дрон мери температурата в ромски махали в Бургас, има задържани
https://www.bulnews.bg/article/371551

Не се съобщава, дали военен дрон след него ще наказва нарушителите... ;) Майтапа настрана, ама много съграждани, завърнали се от Европа, ще донесат доста вирус в родината.
Embrace your climate change!
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

7George написа: Съб Мар 21, 2020 2:05 pm Дрон мери температурата в ромски махали в Бургас, има задържани
https://www.bulnews.bg/article/371551

Не се съобщава, дали военен дрон след него ще наказва нарушителите... ;) Майтапа настрана, ама много съграждани, завърнали се от Европа, ще донесат доста вирус в родината.
Като знам в Испания и Италия колко българи има ... Ама то и в Канада е същата работа, една съседка тая сутрин се прибра от Мексико. Не вярвам като (ако) се самопоставят в 2-седмична карантина изобщо да не стъпят в магазин. Знам, че дъщерите им могат да им пазаруват, но не ми се вярва, че ще стане така ... ще видим.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Какво се случва в България?

Мнение от ivandaman »

Guinness написа: Чет Мар 19, 2020 6:40 am
Kpetrov написа: Сря Мар 18, 2020 4:28 pm Не мога да разбера защо не оставят вируса да си свърши работата!
Гледай сега сеир как ще ти скочи зъболекарчето с кипата да ти обяснява колко си нетолерантен,как трябва да уважаваш различните и завоалирано да те обвини в расизъм!
И в "хомофобия" ;)
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

после ни облъчват с един татуиран батко, който се жалва, че в Ирак ще ли да го линчуват. Каква е точно разликата с мнението на горните трима ???
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Guinness »

pumpy написа: Съб Мар 21, 2020 6:53 pm после ни облъчват с един татуиран батко, който се жалва, че в Ирак ще ли да го линчуват. Каква е точно разликата с мнението на горните трима ???
В толерантността на Страната!
Изображение


[youtube] https://youtu.be/pdLDv8JNnMA?t=89 [/youtube]


[youtube] https://youtu.be/Q1p9IJz77P4?t=71 [/youtube]
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

pumpy написа: Съб Мар 21, 2020 6:53 pm после ни облъчват с един татуиран батко, който се жалва, че в Ирак ще ли да го линчуват. Каква е точно разликата с мнението на горните трима ???
Баткото изобщо не се жалва от нищо, а акцентира върху опасност, която слепци-вироносци като теб не могат да видят. Докато не им се стовари на главите, естествено.
Горните трима преди теб, обаче, много добре я виждат. И тези писали след теб - също. Това дали ще породи някаква мисъл в главата ти. Едва ли. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

Guinness написа: Нед Мар 22, 2020 12:02 pm
https://www.youtube.com/watch?v=Q1p9IJz77P4

Хм, не бях виждал такова нещо.
pumpy, любопитен съм да чуя твоя коментар по въпроса, понеже преди имаше какво да кажеш по въпроса на един младеж с червена шапка, който "гледал нагло". Да видим сега какво ще кажеш по въпроса за множеството младежи с черни шапки, които не просто гледат нагло, ами хвърлят камъни по беззащитно момиче?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

ми това е положението.избрания народ.диваци
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор