Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

7George написа: Чет Фев 06, 2020 9:07 pm След което е направо сигурно, че македонците ще мрънкат, че им ограбват подземните запаси откъм България, а българите – че им остава много малък % печалба от евентуалния добив и ще е по-добре златото да си стои под земята... ;)
Абе то май не е особена далавера да кОпаш злато, ако беше канадци и руснаци щяха да го правят на собствените си територии. И двете държави предпочитат горивата пред златото.
NightMartini
Мнения: 368
Регистриран на: Сря Юли 06, 2011 7:46 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от NightMartini »

Привет
Ако имате 20 свободни минути, ви предлагам да гледате интервюто на д-р Коста Костов - Коро. Според мен той е харизматична личност и голям Човек. Много често в Канада ми липсват разговори, с такива хора като него.
https://www.youtube.com/watch?v=FYM2Cg4MHj4
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Marto »

NightMartini написа: Съб Фев 08, 2020 1:24 pm Привет
Ако имате 20 свободни минути, ви предлагам да гледате интервюто на д-р Коста Костов - Коро. Според мен той е харизматична личност и голям Човек. Много често в Канада ми липсват разговори, с такива хора като него.
https://www.youtube.com/watch?v=FYM2Cg4MHj4
леле простотията. Управляващите са много корумпирани. Ние сме много готини, съвестни и толкова омерзени, че само позираме щото сме мноооого над тези неща.

Не че няма доблестни хора в България, които се опитват да НАПРАВЯТ нещо. Пример, адвокат Калин Ангелов, който про боно помага на Джок и се бори срещу корумпираните институции. Тва е съвсем друго от тези празни ПРИКАЗКИ на някакъв доктор.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Marto написа: Съб Фев 08, 2020 5:19 pm леле простотията. Управляващите са много корумпирани. Ние сме много готини, съвестни и толкова омерзени, че само позираме щото сме мноооого над тези неща.
Това го повтарят непрекъснато и после пак си избират същите, че да има от какво да се оплакват. Нищо ново под слънцето, тоя цикъл го гледаме от поне 20 години.
NightMartini
Мнения: 368
Регистриран на: Сря Юли 06, 2011 7:46 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от NightMartini »

Marto написа: Съб Фев 08, 2020 5:19 pm
NightMartini написа: Съб Фев 08, 2020 1:24 pm Привет
Ако имате 20 свободни минути, ви предлагам да гледате интервюто на д-р Коста Костов - Коро. Според мен той е харизматична личност и голям Човек. Много често в Канада ми липсват разговори, с такива хора като него.
https://www.youtube.com/watch?v=FYM2Cg4MHj4
леле простотията. Управляващите са много корумпирани. Ние сме много готини, съвестни и толкова омерзени, че само позираме щото сме мноооого над тези неща.

Не че няма доблестни хора в България, които се опитват да НАПРАВЯТ нещо. Пример, адвокат Калин Ангелов, който про боно помага на Джок и се бори срещу корумпираните институции. Тва е съвсем друго от тези празни ПРИКАЗКИ на някакъв доктор.
Не си прав Марто. Той се бори и се е доказал в своята област с етика, професионализъм и хуманност. Не е просто някакъв доктор, дори беше признат за Вдъхновение на годината.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Marto написа: Съб Фев 08, 2020 5:19 pm
NightMartini написа: Съб Фев 08, 2020 1:24 pm Привет
Ако имате 20 свободни минути, ви предлагам да гледате интервюто на д-р Коста Костов - Коро. Според мен той е харизматична личност и голям Човек. Много често в Канада ми липсват разговори, с такива хора като него.
https://www.youtube.com/watch?v=FYM2Cg4MHj4
леле простотията. Управляващите са много корумпирани. Ние сме много готини, съвестни и толкова омерзени, че само позираме щото сме мноооого над тези неща.

Не че няма доблестни хора в България, които се опитват да НАПРАВЯТ нещо. Пример, адвокат Калин Ангелов, който про боно помага на Джок и се бори срещу корумпираните институции. Тва е съвсем друго от тези празни ПРИКАЗКИ на някакъв доктор.
пълен капут.някакво си образовано докторче ни занимава на тема морал и демокрация
ма тоя не е даже и физкултрник и пожарникар,нито бивш сервитьор и началник на тотото
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

Е тва не го разбрах.
"Едиственото условие човек да живее е да е в състояние на безсъзнателност"
край на цитата
https://www.youtube.com/watch?v=FYM2Cg4 ... u.be&t=540
WTF?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
NightMartini
Мнения: 368
Регистриран на: Сря Юли 06, 2011 7:46 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от NightMartini »

optics написа: Съб Фев 08, 2020 10:37 pm Е тва не го разбрах.
"Едиственото условие човек да живее е да е в състояние на безсъзнателност"
край на цитата
https://www.youtube.com/watch?v=FYM2Cg4 ... u.be&t=540
WTF?

Защото въпросите са безкрайни, а понякога от отговорите боли. Надеждата я има, но човещинката вече я няма, затова понякога трудно се разбираме.
NightMartini
Мнения: 368
Регистриран на: Сря Юли 06, 2011 7:46 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от NightMartini »

Привет,
Един кратък репортаж от ЗДФ за Бобов дол, който гледах вчера. На немски е, но се разбира за какво иде реч.

https://www.zdf.de/nachrichten/heute-in ... t-100.html

И един дядо. Колкото ми стана симпатичен, толкова ми стана и тъжно за него.

https://btvnovinite.bg/bulgaria/stopani ... petel.html
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

Това с дядото съм го видял лично. Същата обстановка в стаята, друго животно, няколко години по-млад но почти сляп от диабет. Биеше си инжекциите с опипване, без да ги вижда. :(
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
NightMartini
Мнения: 368
Регистриран на: Сря Юли 06, 2011 7:46 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от NightMartini »

optics написа: Нед Фев 09, 2020 2:03 pm Това с дядото съм го видял лично. Същата обстановка в стаята, друго животно, няколко години по-млад но почти сляп от диабет. Биеше си инжекциите с опипване, без да ги вижда. :(
Когато си сам, ти остава много време за мислене, и обикновено това натоварна крехката душа. Всеки ден след работа минавам покрай 2 високи сгради където живеят само пенсионери. Виждам ги как гледат тъжно през прозореца, защото не могат да излязат навън. Това последно ми се случи в Петък вечер. Навън беше минус 25, имаше много сняг, и вместо да чакам автобуси вървях близо 5 километра пеша. Когато минах пак покрай тези високи сгради си казах - радвай се, че все още можеш да вървиш 5 км на минус 25 градуса и изобщо не се оплаквай от зимата. Братовчедката ми живя близо 10 години във Ванкувър, а аз в България поне 3-4 в седмицата посещавах баба й, и дядо й. След инсулт дядото се грижеше за бабата като за дете, но скоро остана сам. Скоро след това самотата го уби, и може би вече са заедно.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

Култово начало на заглавие - Взеха и майбаха за 1.5 милиона...
:D :D :D :D :D
https://www.kotasport.com/vzeha-i-mayba ... abg_search
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

Голям цирк спретнаха с Черепа. Къде бля държавата 30 години? Чак сега ли се сетиха че той не плащал данъци?
Поискаха да му вземат лотарията, той им каза да се шибат, и го погнаха.
My name's Plissken......
NightMartini
Мнения: 368
Регистриран на: Сря Юли 06, 2011 7:46 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от NightMartini »

snakeplissken написа: Нед Фев 09, 2020 5:39 pm Голям цирк спретнаха с Черепа. Къде бля държавата 30 години? Чак сега ли се сетиха че той не плащал данъци?
Поискаха да му вземат лотарията, той им каза да се шибат, и го погнаха.
Таки е сигурно от 10 години в Саудитска Арабия и още се опитват да го върнат в България. Дипломацията е едно, щумът на парите съвсем друго. Васил Божков може да е схемаджия, но не е прост схемаджия. Знае ужасно много и ако реши да говори, ще трябва да рестартират държавата. Той може да прежали Националната лотария, но те го удрят по най-милото му - една от най-богатите и изключително добре съхранение частни колекции на античното изкуство в света. Цветан Василев също се е застраховал. При адвокати от различни места на света е депозирал документи, които да бъдат отворени при случай на проблем с неговото здраве, или живот.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Какво се случва в България?

Мнение от ivandaman »

roumensp написа: Съб Фев 08, 2020 5:30 pm
Marto написа: Съб Фев 08, 2020 5:19 pm леле простотията. Управляващите са много корумпирани. Ние сме много готини, съвестни и толкова омерзени, че само позираме щото сме мноооого над тези неща.
Това го повтарят непрекъснато и после пак си избират същите, че да има от какво да се оплакват. Нищо ново под слънцето, тоя цикъл го гледаме от поне 20 години.
Е кого да изберат в България? То в Канада няма избор, та в България ли?

Плюс това според мен България се управлява от хамериканското посолство и Брюксел и който и да дойде на власт все ще ни налагат "Евро-Атлантически" ценности.. ака.. Глобо-Хомо.

Истината е че тази "деМОКрация" ни излезе през носа...
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Публикувай отговор