Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

Ама аз ги пазя, не за да отлежават. Просто не ми се пие. :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

roumensp написа: Пон Ное 04, 2019 1:28 pm ПП
От десетилетия таймшеърите не се базират на “заменки”, а на “точки” поради простия факт, че “собствеността” ти реално е инвестиция в нещо, а не парче от сграда. А на мен основния проблем ми е, че отпуската ми не е достатъчно голяма, за да си ползвам пълноценно тия “точки” и понякога ги харча просто за да не изгорят. Другият проблем е, че нямат хотели навсякъде където ходя и например в цяла Европа всичко си беше платено от джоба, в Сиатъл миналата година също си плащах хотела в даунтаун като поп. Демек хотелите им са предимно в курортни места от типа на Карибите, мексиканското крайбрежие, Хавай, места като Палм Спрингс, Сан Диего, Уислър и от сорта, Гърция и Испания в Европа и т.н. На българското черноморие също нямат, както се сешаш, и хотела в Поморие (дето батката се търкаля в кал) си ми струваше 150 на вечер.
Да де, аз точно това имах предвид. Заменяш точките, които ти носи "собствеността" (в кавички е, просто защото нямаш никаква собственост)
за ползване в други хотели, които са в същата система, а не които ти си избереш. ;)
Ако решиш след време да продадеш "собствеността" разбираш, че нищо не можеш да продадеш (защото не можеш да продадеш нещо, което го нямаш) и пиеш една студена вода. |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

Изображение
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Защо са оставили тая земя около стълба, смятат да го поливат ли ? :D
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

Kpetrov написа: Пон Ное 04, 2019 10:00 am
Ivan1007 написа: Нед Ное 03, 2019 3:08 pm Първо - вече ти написах, че пребиваването на гражданин на страна членка на ЕС в друга страна членка не е безусловно.

Така че твърдението ти, че български граждани са съвсем легално във Франция, просто защото това е в ЕС не отговаря на истината
Това вече го каза, но не разбрахме как това прави призива за нелегално нашествие на граждани извън ЕС във Франция по-приемливо?

Предполагам Макрона не е изпълнил спусната от кукловодите му квота.
Къде го прочете този призив?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа: Нед Ное 03, 2019 2:20 pm Иначе щеше да знае, че декларацията за намерение да се направи еди-какво си, не задължава по никакъв начин подписалият я да го направи. .
Това го обяснявах на времето, но не е за учудване, че или не си разбрал или по стар комунистически навик си плещиш лъжи, с надеждата, че като ги повториш 1000 пъти ще бъдат приети като истина.

Декларацията за намерение е точно декларация за намерение :rofl:
И не е престъпление да си промениш намерението.
Престъпление е да подадеш невярна декларация за намерение - да излъжеш, че имаш намерение да живееш в Квебек.
Е, точно това е направил въпросния и си го признава в този форум. :hai:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Ivan1007 написа: Сря Ное 06, 2019 6:01 pm Е, точно това е направил въпросния и си го признава в този форум. :hai:
Знаеш ли още колко хора са дошли чрез квебекарската програма, но не са живели в Квебек и ден ? Ти всичките ги изкара престъпници. :D
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Дреме му ня някого за твоите тъпи обяснения, 1007-ми. :)
Ти и хабер си нямаш какво ще рече "престъпление". И не ти решаваш кое е престъпление и кое не.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

roumensp написа: Сря Ное 06, 2019 6:21 pm
Ivan1007 написа: Сря Ное 06, 2019 6:01 pm Е, точно това е направил въпросния и си го признава в този форум. :hai:
Знаеш ли още колко хора са дошли чрез квебекарската програма, но не са живели в Квебек и ден ? Ти всичките ги изкара престъпници. :D
Въобще не съм очаквал да разбереш за какво става въпрос.
:rofl:
Не си виновен, акъла ти й толкоз и затова си повтаряш за краставицата.

Та да ти го напиша директно:

Това да дойдеш по програмата за селекция за Квебек и да не отидеш изобщо в Квебек, не е престъпление, не е дори и административно нарушение.

Чукча обаче не читател, а писател.

Не е за учудване - четенето с разбиране е по-сложно от писането без разбиране.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа: Сря Ное 06, 2019 6:25 pm Дреме му ня някого за твоите тъпи обяснения, 1007-ми. :)
Ти и хабер си нямаш какво ще рече "престъпление". И не ти решаваш кое е престъпление и кое не.
Разбира се, че аз си нямам хабер.
Членът на престъпна организация като теб си има хабер :rofl:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Ivan1007 написа: Сря Ное 06, 2019 6:36 pm
roumensp написа: Сря Ное 06, 2019 6:21 pm
Ivan1007 написа: Сря Ное 06, 2019 6:01 pm Е, точно това е направил въпросния и си го признава в този форум. :hai:
Знаеш ли още колко хора са дошли чрез квебекарската програма, но не са живели в Квебек и ден ? Ти всичките ги изкара престъпници. :D
Въобще не съм очаквал да разбереш за какво става въпрос.
:rofl:
Не си виновен, акъла ти й толкоз и затова си повтаряш за краставицата.

Та да ти го напиша директно:

Това да дойдеш по програмата за селекция за Квебек и да не отидеш изобщо в Квебек, не е престъпление, не е дори и административно нарушение.

Чукча обаче не читател, а писател.

Не е за учудване - четенето с разбиране е по-сложно от писането без разбиране.
Е кое тогава му е "престъплението" на модератора-престъпник, я да чуем ? :lol:
И защо само той да е "престъпника", а не всички, които са декларирали, че ще живеят в Квебек, но не са, демек излъгали в декларациите ?
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Като си нямаш хабер не се обаждай, 1007-ми. Щото иначе излагацията ти е голяма. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

roumensp написа: Сря Ное 06, 2019 6:41 pm
Ivan1007 написа: Сря Ное 06, 2019 6:36 pm
roumensp написа: Сря Ное 06, 2019 6:21 pm
Ivan1007 написа: Сря Ное 06, 2019 6:01 pm Е, точно това е направил въпросния и си го признава в този форум. :hai:
Знаеш ли още колко хора са дошли чрез квебекарската програма, но не са живели в Квебек и ден ? Ти всичките ги изкара престъпници. :D
Въобще не съм очаквал да разбереш за какво става въпрос.
:rofl:
Не си виновен, акъла ти й толкоз и затова си повтаряш за краставицата.

Та да ти го напиша директно:

Това да дойдеш по програмата за селекция за Квебек и да не отидеш изобщо в Квебек, не е престъпление, не е дори и административно нарушение.

Чукча обаче не читател, а писател.

Не е за учудване - четенето с разбиране е по-сложно от писането без разбиране.
Е кое тогава му е "престъплението" на модератора-престъпник, я да чуем ? :lol:
И защо само той да е "престъпника", а не всички, които са декларирали, че ще живеят в Квебек, но не са, демек излъгали в декларациите ?
Ми аз съм го написал, точно преди това, което си цитирал, но понеже си на един червен акъл с Linko, си пропуснал да го цитираш :tmi:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

Пак те питам, всички други, които са писали в декларациите, че ще живеят в Квебек, но не са престъпници ли са ? Или само той е, понеже той е единствения дето никога не е имал намерение да го направи ? :lol:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

roumensp написа: Сря Ное 06, 2019 7:03 pm Пак те питам, всички други, които са писали в декларациите, че ще живеят в Квебек, но не са престъпници ли са ? Или само той е, понеже той е единствения дето никога не е имал намерение да го направи ? :lol:
Не, не са, ако са имали намерение да живеят в Квебек и после са го променили.
Всички, които са подали декларация за намерение да живеят в Квебек, без да са имали такова намерение са извършили престъпление и това съм го обяснявал
включително и на теб:

viewtopic.php?f=22&t=48885&p=671215&hil ... ct#p671215
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор