Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

ablood написа: Чет Окт 24, 2019 8:42 am Този лъжлив бот продължава да генерира подвеждащ спам без собствени коментари. Има ли някакви причини да получава тези привилегии?
12 годишното уиски е скъпо.
Инак караме на безалкохолни маргарити - без текила. :rofl: :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Pyrelight написа: Чет Окт 24, 2019 10:18 am
ablood написа: Чет Окт 24, 2019 8:42 am Този лъжлив бот продължава да генерира подвеждащ спам без собствени коментари. Има ли някакви причини да получава тези привилегии?
12 годишното уиски е скъпо.
Инак караме на безалкохолни маргарити - без текила. :rofl: :D

то 12 годишното може да е скъпо,но не е по скъпо от пържените картофи през гладните студентски години
като опържем картофите накрая тя оближе дръжката ,а аз тигана
ех скъпи спомени
а сега какво-стойка козичка
-бабата заема поза стойка козичка пред спалнята.аз се засилвам,прескачам я и се мятам на спалнята
а бабата отива на компутера да прави оргазъми в 2ю2ю2ю.бг.канада.ком
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

Tи дотам ли я докара? Да играеш на прескочи-кобила с баби?
А аз все вярвах, че въртиш нейде на юг геврека и спиш некъпан в кабината да камиона да икономисаш 12$ за канацката пенция... :D :rofl:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

заеби тия глупости
кажи сега вие с Щеря от колко години не сте Ти облизвала дръжката ,а Той тигана
и я карате само на пържени картофи :rofl:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

Ама аз не обичам картофи.
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

ablood написа: Чет Окт 24, 2019 8:42 am Този лъжлив бот продължава да генерира подвеждащ спам без собствени коментари. Има ли някакви причини да получава тези привилегии?
Е, поне не обижда хората директно.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво се случва в България?

Мнение от MrGeek »

Стъргача е отличен пример докъде са стигнали нещата в милата ни Татковина, иначе лесно може да забравим! :!:

Бай дъ вей, изглежда мутрите окончателно са превзели държавата:
Бъдещият главен прокурор се показа в целия си блясък
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

Изображение
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от ablood »

optics написа: Пет Окт 25, 2019 11:38 am
ablood написа: Чет Окт 24, 2019 8:42 am Този лъжлив бот продължава да генерира подвеждащ спам без собствени коментари. Има ли някакви причини да получава тези привилегии?
Е, поне не обижда хората директно.
Нямаше ли е предишната версия на форума правило, че се забранява генерирането на постове без собствени коментари? За това го наричам "бот".
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Никога не е имало такова правило в този форум, Блъде.
Иван1007 също обикновено публикува теми без коментар, но не съм видял да се възмущаваш от това и да го наричаш "бот".
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

ЦИК вече е готов с изборните резултати,
но ще изчака до понеделник за да ги обяви!
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Павел »

optics написа: Нед Окт 27, 2019 2:33 am ЦИК вече е готов с изборните резултати,
но ще изчака до понеделник за да ги обяви!
В САЩ преди 3 години либерастките медии знаеха резултатите 3 месеца преди деня на изборите, само дето начело с шефа им Шорош, заложиха на куцата кобила :lol: :lol: :rofl: :rofl:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Ариете Логистикс разкри нови 400 работни места в Пазарджик


Изображение

Тодор Попов и директорът Петър Зарев прерязаха днес лентата при откриването на новата логистична база на Ариете Логистикс в Пазарджик. Събитието се състоя пред сградата на българската фирма, част от международната Ариете Груп, която шест години работи успешно на българския и международните пазари в областта на автомобилната индустрия и логистиката. През 2018 г. Ариете Логистикс ЕООД закупи в гр. Пазарджик парцел от 82 000 м2 за строеж на собствена производствено-логистична база. Още през месец септември 2019 г. беше реализиран първият етап от проекта, който включва над 5000 м2 сгради за складово–производствени нужди, в които ще работят повече от 400 човека.

Изображение

По време на инвестиционния период, който ще включва три етапа, фирмата планира да разшири базата си до почти 42 000 м2 застроени площи, в които ще работят над 1000 човека. Днес започна и строителството на етап 2, който ще включва производствени площи от 7000 м2.

Изображение

Искам да изкажа специална благодарност на кмета на Община Пазарджик г-н Тодор Попов за това, че ни уважи и за това, че откакто сме дошли в общината, не сме имали никакви проблеми. От неговия екип сме получавали винаги съдействие, помагали са във всичко, свързано с административните решения, издаването на документации и т.н. Искам да благодаря и на строителната фирма „Томов трейд“ за това, че винаги спазват сроковете и работят много добре. До момента в общината не сме имали никакви проблеми и очакваме и занапред да бъде по същия начин. Това каза ръководителят на компанията Петър Зарев.

Изображение

Тодор Попов поздрави инвеститорите за отличния избор като им пожела да бъдат упешни и лидери на своя пазар. Той благодари затова, че са избрали Пазарджик и благодарение на тях градът се сдобива с нови работни места. „Градът се развива освен в социалните дейности, в културната и спортната политика. Пазарджик върви с бързи темпове и към това да стане интересен център по отношение на логистиката. В днешния ден ние надграждаме това, което в годините правим. А именно да създаваме нови работни места. Инвеститорите идват, защото срещат подкрепа и влагат усилия за изграждането на производствени мощности. Ариете дойде в Пазарджик, защото целият екип и Петър Зарев бяха уверени, че именно тук е мястото, което да предпочетат. Пазарджик отново показва ниво и съм уверен, че тази тенденция ще бъде трайна и постоянна.“ – заяви Тодор Попов при откриването на предприятието.

Изображение

Малко по-късно той счупи и бутилка шампанско в корпуса на багера, който направи първа копка за следващата производствена база.

http://pzdnes.com/2019/10/16/%d0%b0%d1% ... %bd%d0%b8/
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

За мен остана загадка защо не може да се ползва масата!!!

Изображение
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор