Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от roumensp »

mwanza написа:Човек трябва да си прави сметката. Аз така правя и нямам проблеми. Ма нямам и нищо да изплащам..........
Ами в такъв случай предполагам, че за да си купиш къща, ще изчакаш докато събереш всичко в cash. :D
Както казваха в един филм: "Live Long and Prosper". :D :D
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от tonich »

Преуспял написа:...чак след като уйде коньо у ряката...
На английски: "Went the horse into the river".

Ма го разбирам английския, А?! :$
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от cocose »

mwanza написа:Човек трябва да си прави сметката. Аз така правя и нямам проблеми. Ма нямам и нищо да изплащам.
Щотото като зимам нещо първата мисъл не е малките букви, ами имам ли пари. Ако имам, втората мисъл е - ако утре съм без работа кво прайм, мога ли или немога да си плащам? И нещата си се оправят от само себе си.

Ама ако с 500лв ( ку ще и 1000 да е ) заплата се нахакаш да плащаш апартамент и пералня и тн.. ееее не са виновни малките букви.

Оффтопик.
Да питам Джулиан как ги пише тези m-та насред дума на кирилица, че сън не ме хваща...
И мене, и мене, така яката ме дразни този неин шрифт че направо ми се изприщват очите от анализ и разбор на какво е написала и какво е искала да каже :tmi:
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от IRA »

Ако клавиатурата й е френска и ползва фонетичната кирилица на форума излиза така т.е не зависи от нея.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от mwanza »

roumensp написа:
mwanza написа:Човек трябва да си прави сметката. Аз така правя и нямам проблеми. Ма нямам и нищо да изплащам..........
Ами в такъв случай предполагам, че за да си купиш къща, ще изчакаш докато събереш всичко в cash. :D
Както казваха в един филм: "Live Long and Prosper". :D :D
Я пак се върни и виж какво съм написал.

Къща ще си взема, когато мога да платя даунпаймънт и после съответните пари на месец.


Ира, мерси за обяснението. Винаги съм се чудел как така става.
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от myhata II »

mwanza написа:
roumensp написа:
mwanza написа:Човек трябва да си прави сметката. Аз така правя и нямам проблеми. Ма нямам и нищо да изплащам..........
Ами в такъв случай предполагам, че за да си купиш къща, ще изчакаш докато събереш всичко в cash. :D
Както казваха в един филм: "Live Long and Prosper". :D :D
Я пак се върни и виж какво съм написал.

Къща ще си взема, когато мога да платя даунпаймънт и после съответните пари на месец.


Ира, мерси за обяснението. Винаги съм се чудел как така става.

Маванза,тука си много прав ама за Канада важи обратното,колкото повече взимаш толкова повече ти дават ,и нокой не си прави сметката,на това им се крепи банковата система майно 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Julian_04
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:49 pm

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от Julian_04 »

mwanza написа:Да питам Джулиан как ги пише тези m-та насред дума на кирилица, че сън не ме хваща...
Aми някои не си носиме клавиатури от България. :o Има нещо не наред с форумните кирилизатори! Например на клавиатурата ми в къщи всичко излиза нормално (ето виж това съм го писала оттам). Тя е английска...в офиса също, но с малката разлика,че "м" излиза като "m"...Не го правя нарочно, вярвай ми!
off toppic:
Между другото много хора (включително баща ми) ги затруднява много изискването да пишат на кирилица, защото кирилизаторите не са съвършенни!( Междувпрочем затова и аз му пускам обявите.)
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от Павел »

Е аз да не съм си донесъл клавиатура от Бг? Даже през живота си не съм имал бг клавиатура. Като не ти харесват форумните или вестникарски кирилизатори, свали си от нета бг фонетична (предполагам не си се учила на пишеща машина и не ползваш БДС) кирилица.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Julian_04
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:49 pm

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от Julian_04 »

Ха, ами аз си имам! Въпросът е, че ако я инсталирам на служебния компютър би звучало меко казано странно. :)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от miteto »

Уиндоус има вградена и БДС и фонетична кирилица. Няма нужда нищо да сваляш.
И кое е странното за работата, като пишеш по цял ден във форума с форумния кирилизатор не е странно, но ако пуснеш Уиндоус-кия кирилизатор вече става странно?
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от kill_u »

//////// offtopic
Павел написа:Е аз да не съм си донесъл клавиатура от Бг? Даже през живота си не съм имал бг клавиатура. Като не ти харесват форумните или вестникарски кирилизатори, свали си от нета бг фонетична (предполагам не си се учила на пишеща машина и не ползваш БДС) кирилица.
Е аз съм се учил, и пиша на БДС :rofl: :rofl: :rofl:
120 в минута стигам на български, на английски 100. Нъмерик само 80.
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Банките съсипаха потребителите.. които не четат ситния текст

Мнение от hadministratora »

kill_u написа:...120 в минута стигам на български, на английски 100. Нъмерик само 80.
Обаче с тоя БДС не ми се мисли колко ще ти падне скоростта ако трябва да е смесено :lol: Аз също започнах да се уча на пишеща машина (сам, а не професионално) и отначало ми беше по-удобно на БДС. Но когато се стигна до там да пиша смесено на кирилица и латиница и разбрах, че трябва да се науча на фонетична, ако не искам да стана разноглед.
Публикувай отговор