Самоизолация след връщане в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Самоизолация след връщане в Канада

Мнение от Pavel M »

по принцип аз споделям мнението,че кефа цена няма.
стига да можеш да си го позволиш какво те бърка.

и сега ще кажа нещо много тъпо и травиално:
-любоф с пари не можеш да си купиш,даже и с много пари

но нищо не ти пречи да си ги похарчиш за собствен кеф в което няма нищо укоримо.

те и вече пониятието убий ме обичам те и умрял ще те взема не са чак толкова актуални към съвременното ни житие битие
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Самоизолация след връщане в Канада

Мнение от Павел »

pumpy написа: Вто Сеп 08, 2020 7:58 pm
jovani написа: Вто Сеп 08, 2020 1:25 pm Но би ти било трудно да се състезаваш в дисциплина изискваща скорост на реакция (например Формула 1) или памет. Не че имаш проблем, всичко се постига с тренировки (както и знанията или натрупаната информация) и в твоят случай просто не ти се е налагало да тренираш скоростта или паметта - не става върпос за някаква болест или генетични недостатъци.
НЕ, скорос не съм тенирал ме съм лекар в спешното. За информация няма да коментирам. Когато ти минеш през Медицинска Академия в София, Дентал Скул в Щатите и КОлежа по Хигиена в Кебек, пак можеш и да си позволиш да коментираш "памет". А, забравих, кандидатстване във френска гимназия и в Медицинска, като във Академията имах 5.90 на изпита по химия. Най-добрата оценка от 600 момчета и мъже явили се на изпита. И тази оценка се изкарваше само по един, единствен начин: пълно запаметяване на кандидатстудентските теми, за да можеш да ги пресъздадеш на 100% и съответно да получиш висока оценка.
Да обясняваш на лекар, че няма памет, нещо съвсем си изтрещял днес. Да не паднал дневния доход в четирите цифри, та си нещо нервен ?

Пумпи, ти ако искаш и до утре се прави на гений, обаче го прави пред незапознатите. В Бг стоматология се записваха тези, на които не им стигаше бала за медицина, а фармация тези, на които не им стигаше за стоматология. Така че, по акъл си по средата, и то само при положение, че не си влязъл стоматология само щото си внуче на активен борец.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Самоизолация след връщане в Канада

Мнение от pumpy »

Павел написа: Вто Сеп 08, 2020 10:02 pm . В Бг стоматология се записваха тези, на които не им стигаше бала за медицина, а фармация тези, на които не им стигаше за стоматология. Така че, по акъл си по средата, и то само при положение, че не си влязъл стоматология само щото си внуче на активен борец.
Поредното безсмислие: да, всеки влизаше каквото го приемеха, защото след първата година можеше да се преместиш каквото искаш. И аз си мечтаех да стана АГ, но след една година стоматология нямах никакво желание за местене и до ден днешен не съжалявам, че останах "прост зъбар". Това прави ли ме по-малко зъболекар днес ?

Същото неше и във френската: взлиаш каквото те приемат, а после с едно телефонно обаждане и си в класа, я който искаш. Е майка ми не трябваше да се обажда никъде, защото ме приеха това, което тя искаше. Аз исках испански, но се оказа френски и си остана френски.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Самоизолация след връщане в Канада

Мнение от Pavel M »

поне прави нещо полезно за хората.вади зъби,прави пломби,реже кости колкото може и знае.

същото може да се каже и за теб.даваш всичко от себе си.начукваш го на всичките азиатки.

българия над всичко.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
elfelf2
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Сеп 30, 2018 10:49 am

Re: Самоизолация след връщане в Канада

Мнение от elfelf2 »

на ден 9 след заврастане в торонто , ми пратиха емаил да се самоизолирам...
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Самоизолация след връщане в Канада

Мнение от Павел »

Павел написа: Чет Сеп 03, 2020 4:54 pm
roumensp написа: Чет Сеп 03, 2020 4:30 pm
pumpy написа: Чет Сеп 03, 2020 3:46 pm
roumensp написа: Чет Сеп 03, 2020 2:21 pm
pumpy написа: Чет Сеп 03, 2020 7:49 am И в крайна сметка е въпрос на избор: ако си пътувал, ще се карантинираш. Никой не те кара на сила да пътуваш никъде....
Да, защото сме овце и продължаваме да им търпим простотиите. Като че ли Канада е virus-free и единствения начин да докопаш тоя вирус е някой да го донесе отвън ... България има по-малко случаи от Канада, вкл. и на глава и би трябвало там да те слагат карантина, а вместо това се случва обратното. Либерастка логика а ла Трюдо, к’во да правиш. :lol:
И от кога и ти като небостъргача: България това, България онова ? Ако толкова ти харесва България, та я даваме за пример нали знаеш от къде тръгват големите бели птици на Луфтханза ? Чий го крепиш на либерастката тръстика ....
От тоя CNN съвсем си изперкал, на к’ви тръстики ме търсиш, к’ва България ? :D Това либерастите сте опасно племе, ако някой не блее в прогресивния хор, то трябва да се мести в Русия, нали така ?
Лицемерието им е безгранично, махна ли да се от Бг, защото комунистите са я скапали, даже някои, като Умник Тате, е преметнал канадските власти, че е бил преследван от тях, поради което получава политическо убежище в Канада. В същото време не искат идиота Тръмп да бъде преизбран - искат за президент една пионка, която е под абсолютното влияние на неокомунистите в САЩ
Ако може да се самоцитирам - има ли вече човек дори и с половин мозък, със съмнения, кой ще командва парада, ако изкукуригалата пионка бъде избрана:

Kamala Harris accidentally touts plans under a 'Harris administration' during virtual roundtable
"A Harris administration, together with Joe Biden as the president of the United States,"
https://www.foxnews.com/politics/kamala ... roundtable

Who's the boss, Joe? Now Biden refers to the ticket as the 'Harris/Biden administration' - days after Kamala Harris made the same slip
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... -slip.html
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Публикувай отговор