Федерални избори 2019

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Федерални избори 2019

Мнение от 7George »

Официално още не сме в предизборна кампания, но настроенията и въпросите отдавна назряват.

В квартала ни мина специален човек, представител на PPC, за да събира необходимите 150 подписа за местния кандидат на тая партия. Подписах се без колебания в тетрадката. Човека каза, че в квартала тия подписи се събират трудно. Наистина, имаше само няколко подписа преди моя, дано да ги съберат. Не вярвам да победят, ама нека се види, че има хора, дето мислят не като официозните партии и кандидати.
scott4mp-shepard.com
peoplespartyofcanada.ca
Последно промяна от 7George на Чет Сеп 05, 2019 11:28 pm, променено общо 1 път.
Embrace your climate change!
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Pyrelight »

Тц! За фашисти не гласувам! :fubar:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Федерални избори 2019

Мнение от optics »

Хехе оня ден гледах по телевизията шоуто от NB с 14-тимата кандидати на ндп, дето развяли зеления байряк!
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

Pyrelight написа:Тц! За фашисти не гласувам! :fubar:
Значи аз съм фашист като техен член. ОК. :lol:
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Федерални избори 2019

Мнение от agent Ozo »

Pyrelight написа:Тц! За фашисти не гласувам! :fubar:
Те това ми премахна съмненията за кого трябва да гласувам. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Pyrelight »

agent Ozo написа:
Pyrelight написа:Тц! За фашисти не гласувам! :fubar:
Те това ми премахна съмненията за кого трябва да гласувам. :)
И да ти ги е премахнало...Непопулярни са. Няма да ги изберат в Канада. :)
Ще направиш услуга на Чорапа, негласувайки за консервативната партия! На мен ще ми накривиш шапката, ще знаеш! :lol:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

Pyrelight написа:Ще направиш услуга на Чорапа, негласувайки за консервативната партия!
Вярно е, ама CPC и NDP сами си направиха мечешка услуга като си избраха непопулярни лидери.
Аз ще гласувам за PPC не защото си мисля, че ще спечелят мястото, а защото някои се нуждаят от wake-up call. Отделно че кандидатката от CPC от района ми е същата лузърка дето загуби предния бай-елекшън и изобщо не живее в района, но неизвестно как пак нея пробутаха.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Pyrelight »

Хъм,...ами то и Тръмп е популярен, та затова, дай да гласуваме някой негов гъзолизач да спечели място, макар че от нас нищо не зависи! :facepalm:
Твоя работа! Като изберат пак Трюдо да не ривеш, че сме го избрали заради equalized payments! :lol:
Аз не съм гласувала за него на предните избори, няма да гласувам пак! Обаче Тръмп в канадски вариант не ща! |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

Pyrelight написа:Обаче Тръмп в канадски вариант не ща! |(
И да искаш - няма такъв. Можеш малко да се просветиш прочитайки платформата на PPC, вместо да повтаряш като папагал либерастките простотии.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Павел »

roumensp написа:
Pyrelight написа:Тц! За фашисти не гласувам! :fubar:
Значи аз съм фашист като техен член. ОК. :lol:
Явно Дъ Брейн не знае какво е фашист - все още не ми е отговорила защо “мисли” Тръмп за такъв. И ако не разсъждаваше с :censored:, щеше да знае факта - опонентите на Тръмп са самото олицетворение на Манекена
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Федерални избори 2019

Мнение от ivandaman »

Ситуацията с 'изборите' е доста трагична (да не кажа плачевна) при положение, че 'избора' е между манекен и мазен мухльо..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Федерални избори 2019

Мнение от 7George »

ivandaman написа:Ситуацията с 'изборите' е доста трагична (да не кажа плачевна) при положение, че 'избора' е между манекен и мазен мухльо..
За мене идеята за смяна на партиите и хората на власт ми се виждат по-важни от това какви са точно "мухльовците". Защото една власт, проточила се много мандати се превръща в диктатура. А тоя мандат на либералите ми се вижда по-дълъг и от турското робство... :sweat:
Embrace your climate change!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Федерални избори 2019

Мнение от MrGeek »

ivandaman написа:Ситуацията с 'изборите' е доста трагична (да не кажа плачевна) при положение, че 'избора' е между манекен и мазен мухльо..
Защо се учудваш? Нищо ново под слънцето. Преди три години в щатите избора беше същия - между мазна вещица и изперкал мошеник. :D :rofl: :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Павел »

MrGeek написа:
ivandaman написа:Ситуацията с 'изборите' е доста трагична (да не кажа плачевна) при положение, че 'избора' е между манекен и мазен мухльо..
Защо се учудваш? Нищо ново под слънцето. Преди три години в щатите избора беше същия - между мазна вещица и изперкал мошеник. :D :rofl: :rofl:
Пропусна да кажеш и руски агент :rofl: , факт*, "доказан" от любимата ти специална деменция, 40 милиона $ по-късно :lol:
Жалко, че Оранго е изперкал, щото ако не беше, икономиката нямаше да е най-добрата не само от 20 години насам, а от 40 и безработицата нямаше да е най-ниската от 50 години насам, а от 100. Ако Оранго не беше изперкал, вместо 2** върховни съдии, щеше да номинира 4. Ако Оранго не беше изперкал, щеше да премахне не 500, а 1000 идиотски регулации, въведени от Обонго. За малко да забравя - ако не беше изперкал, а нормален като Обонго, щеше да въведе Америка в поне 10 войни, вместо в НУЛА и да спечели не една, като Обонго, а две нобелови награди за мир:D

* абе що така вече никой либераст не говори за руската връзка :rofl: :rofl: :lol: :lol:
Сега на мода е тлъстата лъжа, че Америка влиза в рецесия :rofl:

** Либерастката вещица Рут Гинсбърг ще гушне букета до 5 месеца, което ще направи Оранго шампион по поставяне на консервативни съдии във Върховния съд :D :D :y: :y:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

Павел написа:Сега на мода е тлъстата лъжа, че Америка влиза в рецесия :rofl:
Тя е на мода още от 2016.
Публикувай отговор