Salaam Alaikum Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
dtodorova
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Мар 04, 2006 3:45 am
Местоположение: Montreal

Salaam Alaikum Канада

Мнение от dtodorova »

Докато вие събирате цент по цент и броите дните до изпит, медицински и виза, любимият ни премиер се грижи за мигрантите. Ето какво вие никога нямате, но задължително ще платите :y:
Documents: Trudeau planned to build Muslim refugee camps on Canadian military bases


Ezra Levant, co-founder of TheRebel.Media, exposes the details behind the strategic federal government’s plan to house more than 6,000 Muslim migrants from Syria on a long-term basis at military bases.
The planning documents, in English and French, were released in response to a Rebel “Access to Information” request about religious expenditures by the Department of National Defence.
Included in the Department of National Defence budgets are hundreds of thousands of dollars set aside for “religious support,” including the purchase of Muslim Korans, prayer mats and foot-washing towels.
The plans also call for the construction of mosques or “worship centres,” using taxpayers dollars.
The budget for Quebec alone totals more than $46 million for the first six months. For a typical migrant family, that’s a $200,000/year subsidy — not including medicare or welfare.
http://en.cijnews.com/?p=25766"

Welcome to Canada!
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Salaam Alaikum Канада

Мнение от 7George »

Ами той с тия обещания дойде на власт, да ги докара и отглежда. Повечето избиратели си дават сметка и подкрепят явно. ;)
Embrace your climate change!
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Salaam Alaikum Канада

Мнение от mortigur »

Алейкуму Саламу. Интересно ама тоя премиер, не е ли от вашата Кебекарска провинция? За мен той си е оръжие за масово унищожение така че тепърва има да му се радвате.
Taxation is theft.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Salaam Alaikum Канада

Мнение от Kan_Tangra »

Чшшш, абе вие какви канадци сте, бе!?
Я се строй, мирно, преброй се на 1ви-2ри, козирувай и рецитирай псалми за анти-расизма и толераСтността между народите!
Гледай ги ти!
Идват ми в Канада, а не изпадат в екстаз от канадските изконни ценности!

Като имат нужда добротетелните мюсЛИмани (правилното произношение), да се молят, ще им се строят джамии!
Ми то във всяка по-бяла филма в Канада си има стаичка за молитви. Която се ползва единствено от мюсулманите. Другите религии си се молят в извън работно време! Разбира се, че най-малкото, което може да се направи за бедстващите мигранти е да се построи джамия във военната база. Много джамии. Все пак Канада е богата! Има си пари за всичко!

Другият от съседната тема пък, негрите го биели и му взимали паричките!
Очевидно не знае, че в Северна Америка няма негри! Нито черни! ... макар двете думи да означават едно и също. Има африкАн-америкАн. Някъв текстил е това. Ама не е в черен цвят.

Като не ви харесва, ей го къде е самолета!

:rofl: :rofl:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Salaam Alaikum Канада

Мнение от roumensp »

Kan_Tangra написа:Като не ви харесва, ей го къде е самолета!

:rofl: :rofl:
Ми той отдавна го е направил, ако забелязваш, и не бие тъпана колко са евтини, екологични и щастливи камилите в SA. :D
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Salaam Alaikum Канада

Мнение от Kan_Tangra »

Със сигурност са по-еко и по-щастливи от канадските камили!
Не ми трябва някой да ми го казва, като е очевидно!
:P
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Публикувай отговор