Препоръчайте машинка за подстригване

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от Bistra »

Ти пък! То си има специални самобръсначки за целта...Представям си с ножовете как се кълцаш. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от Guinness »

Лелее,какво правите у тая Канада,бе и отпостригване ли почнахте да спестявате?Малеее,то не беше кисело зеле,та домашно вино,ракия,бира,кисело мляко,суджуци,градински домати....леле ужаса.И за какво емигрирахте? :sweat: :sweat: :sweat: :sweat:
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от yahoo »

Рина си снега зимата и си кося сам тревата лятото. Личен избор. Теб какво те бърка и каква връзка има с емиграцията?
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от Guinness »

Първия неразрбал за какво става дума.Следващия ,моля! :clap: :clap:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от Bistra »

Че аз и в България си го постригвах. Казва, че му било хубаво да го пипам по главата. Даже си затваря очите и мърка. :rofl: :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от Guinness »

Second!Next,please!
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от the_coach »

Guinness написа:Лелее,какво правите у тая Канада,бе и отпостригване ли почнахте да спестявате?Малеее,то не беше кисело зеле,та домашно вино,ракия,бира,кисело мляко,суджуци,градински домати....леле ужаса.И за какво емигрирахте? :sweat: :sweat: :sweat: :sweat:
Ми щото не сме баровци кат тебе :rofl:
Аз лично с постригване вкъщи си спестявам време, време, което тук е най-ценното.
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от NaviD »

Капка масло от продаванато такова по специализираните магазини елиминира скубането. Дори и с ниския ценови клас alpha около 60 долара.

Guiness, що посягаш на хорските дребни радости :rofl: Пиши ме трети нерабрал :y:
J&V
Мнения: 140
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2011 3:23 pm
Местоположение: Québec City

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от J&V »

Bistra написа:Че аз и в България си го постригвах. Казва, че му било хубаво да го пипам по главата. Даже си затваря очите и мърка. :rofl: :D

Ако му се се предложи на мосю-то и голо подстригване във ваната, мисля че машинката няма никакво значение :devil: :rofl:
Личен опит!!!!
DCS-Виена-23.05.2011г.
Акюзе-17.01.2012г.
Писмо изч. на интервю-15.06.2012г
CSQ-10.04.2013
Док.до Н.Скотия-07.05.2013г.
Баркодове-11.07.2013г.
Покана за медицински-04.09.2013г.
Визи - 02.10.2013г.

"Les courageux avancent, les peureux reculent!"
dea
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 12:21 pm
Местоположение: Montreal

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от dea »

Kiro e схванал. че търся нещо качествено за подстригване (уточнявам че ще се ползва за окосмената част на глава с гъста коса ;)). И да, съгласна съм че трябва да е висок клас. С удоволствие бих платила повече. По какво се определя че е качествена една машинка за подстригване, само по цената ли?
Да този момент разбрах, че трябва да търся с титаниеви ножчета. Зная, че има 2 вида мотори и че това също оказва влияние доколко равномерно ще е подстригана косата. Обаче не си спомням какви бяха тези мотори.
За Guines- a ще кажа, че за мен това е по-скоро инвестиция, а не начин за спестяване.
Разглеждам предложените до момента от Вас варианти. Ако има и други, които искат да споделят от каква машинка са доволни, моля драснете два реда.
‘You can’t control what happens in life, but you can control the way you respond’
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от kiro »

Аз имам тази машинка: http://www.wahlglobal.com/canada/wahl/w ... 56122.html"

Много е тежка, шумна и с дизайн от 80-те, но съм сигурен, че ще работи още 10 г. :)
Bulgayrian
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от optics »

Bistra написа:Казва, че му било хубаво да го пипам по главата.
Е, добро утро !!!
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Re: Препоръчайте машинка за подстригване

Мнение от bp_de »

dea написа:Купували ли сте добра машинка за мъжко подтригване? Аз все купувам такива, които работят 3-4 пъти и после почват да скубят косата. Само на мен ли се случва да попадам на боклуци не зная . . . Бих искала да прочета отзиви на клиенти преди да реша какво да купя. Има ли доволни от марката Norelco (Philips) примерно?
Предварително благодаря на всички, които ще се включат в темата.
Eto хубава машинка.
http://www.grundig.de/en/shaving-epilat ... s/mc-9542/"

Сега не знам дали и как се намира в Канада и колко струва ,аз ползвам такава от поне 7-8 г и е супер.
Може би модела да е друг - не помня ама изглежда по същия начин.
Въщност строших една като я изпуснах и керамичния нож се счупи ама това си е друга бира.
Купувал съм таз машинка и за хора които си вадят хляба с берберство и всичките отзиви са положителни.
Публикувай отговор