Канада прехвърли 35 милиона.

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Канада прехвърли 35 милиона.

Мнение от Californian »

Честито на хубавата северно-американска държава!
И все така да расте и да не старее. :inlove:
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Re: Канада прехвърли 35 милиона.

Мнение от bp_de »

roumensp написа:А на други континенти, като я няма тая думичка и ти вярваш 100% на всичко написано, така ли? :D
Аз лично не вярвам -обаче тука в америката за пръв път видях упорити опити да ме убедят че естимеитед е равно на реалната цифра - явно математиката тука е по друга наука .То навсякъде искат да ти вземат парите и на други места по света пак лъжат но не толкова вандалски и безочливо ама тука е върха на сладоледа просто.....

За мене на трагичния факт е мнозинството от хората не си задава въпроси свързани с числата ...а да кажеш че всички да милионери или поне с доста голями доходи ... ми не са ....
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Канада прехвърли 35 милиона.

Мнение от MrGeek »

bp_de написа:Аз лично не вярвам -обаче тука в америката за пръв път видях упорити опити да ме убедят че естимеитед е равно на реалната цифра - явно математиката тука е по друга наука .То навсякъде искат да ти вземат парите и на други места по света пак лъжат но не толкова вандалски и безочливо ама тука е върха на сладоледа просто.....

За мене на трагичния факт е мнозинството от хората не си задава въпроси свързани с числата ...а да кажеш че всички да милионери или поне с доста голями доходи ... ми не са ....
Като толкова ги разбираш числата, я сега обясни как такова нещо като броя на жителите в Канада, който се променя буквално всяка минута, може да бъде нещо друго, освен ESTIMATED? :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Канада прехвърли 35 милиона.

Мнение от Koko »

bp_de написа:
roumensp написа:А на други континенти, като я няма тая думичка и ти вярваш 100% на всичко написано, така ли? :D
Аз лично не вярвам -обаче тука в америката за пръв път видях упорити опити да ме убедят че естимеитед е равно на реалната цифра - явно математиката тука е по друга наука .То навсякъде искат да ти вземат парите и на други места по света пак лъжат но не толкова вандалски и безочливо ама тука е върха на сладоледа просто.....

За мене на трагичния факт е мнозинството от хората не си задава въпроси свързани с числата ...а да кажеш че всички да милионери или поне с доста голями доходи ... ми не са ....
Бъркаш науката - не математиката, а статистиката е тази дето дава такива резултати. Пък и като се замислиш доста неща в заобикалящият ни свят никога не мога да бъдат измерени точно, а са с някаква степен на приближение. Дори в наука като счетоводството не винаги може да се борави с абсолютно точни числа и се използват естимейтед.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Канада прехвърли 35 милиона.

Мнение от Kpetrov »

Един страничен въпрос, кога е естимейтед датата на която щатите ще имат по-големи разходи по дълга отколкото приходи за покриването му?
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Канада прехвърли 35 милиона.

Мнение от Koko »

Kpetrov написа:Един страничен въпрос, кога е естимейтед датата на която щатите ще имат по-големи разходи по дълга отколкото приходи за покриването му?
Те и в момента имат повече разходи отколкото приходи, то и затова дълга нараства. Всъщност какво точно питаш - кога ще са в реален фалит?
Нещо което също не трябва да се забравя е че при тях пропорцията на държавен дълг към БВП е в порядъка на 100% в края на 2012, докато в Япония например е над 200%, за сравнение само - за Канада тази пропоция е 85%, Великобритания - 90%, Франция - 90%, Германия - 80%, т.е. ситуацията с дълга в Щатите е съпоставима със ситуацията с повечето други развити държави.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
7George
Мнения: 9659
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Канада прехвърли 35 милиона.

Мнение от 7George »

MrGeek написа: Не знам как ги оправят тия квоти южните съседи, може и да са успели с китайската, но определено са изтървали мексиканската таква - поне на пръв поглед. :D
Да, като се стиснаха за една Велика Мексиканска стена.... Щото им трябват "нелегални" и нископлатени мучачос.
Embrace your climate change!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Канада прехвърли 35 милиона.

Мнение от myhata II »

Koko написа:
Kpetrov написа:Един страничен въпрос, кога е естимейтед датата на която щатите ще имат по-големи разходи по дълга отколкото приходи за покриването му?
Те и в момента имат повече разходи отколкото приходи, то и затова дълга нараства. Всъщност какво точно питаш - кога ще са в реален фалит?
Нещо което също не трябва да се забравя е че при тях пропорцията на държавен дълг към БВП е в порядъка на 100% в края на 2012, докато в Япония например е над 200%, за сравнение само - за Канада тази пропоция е 85%, Великобритания - 90%, Франция - 90%, Германия - 80%, т.е. ситуацията с дълга в Щатите е съпоставима със ситуацията с повечето други развити държави.
И знаете ли защо ? ;)
Ако искате отговор на въпроса,ей там некъде из форума съм ви отворил цяла тема за "ФЕД" ! 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Канада прехвърли 35 милиона.

Мнение от Kpetrov »

Koko написа:
Kpetrov написа:Един страничен въпрос, кога е естимейтед датата на която щатите ще имат по-големи разходи по дълга отколкото приходи за покриването му?
Те и в момента имат повече разходи отколкото приходи, то и затова дълга нараства. Всъщност какво точно питаш - кога ще са в реален фалит?
Нещо което също не трябва да се забравя е че при тях пропорцията на държавен дълг към БВП е в порядъка на 100% в края на 2012, докато в Япония например е над 200%, за сравнение само - за Канада тази пропоция е 85%, Великобритания - 90%, Франция - 90%, Германия - 80%, т.е. ситуацията с дълга в Щатите е съпоставима със ситуацията с повечето други развити държави.
Да де ясно, но да перефразирам въпроса какви са естимейтед процентите при които всичко това би трябвало да свърши?
Публикувай отговор