Какво е заплащането в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
pathfinder1
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 3:30 pm

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от pathfinder1 »

Е, благодаря ви скъпи "БЪЛГАРИ" знайни и незнайни прабългари. Изчетох всичките Ви коментари (предварително балгодаря на "pumpy'' ).
Толкова ли беше сложно на повечето от вас, да бяхте написали например: аз се занимавам с еди си какво си и получавам толкова пари.Българщината и комплексарщината може би на повечето от вас са ви в голяма тежест независимо къде ще бъдете. Бъдете сигурни че това е едно голямо бреме.
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Marto »

pathfinder1 написа:Е, благодаря ви скъпи "БЪЛГАРИ" знайни и незнайни прабългари. Изчетох всичките Ви коментари (предварително балгодаря на "pumpy'' ).
Толкова ли беше сложно на повечето от вас, да бяхте написали например: аз се занимавам с еди си какво си и получавам толкова пари.Българщината и комплексарщината може би на повечето от вас са ви в голяма тежест независимо къде ще бъдете. Бъдете сигурни че това е едно голямо бреме.
Запомнете, деца, няма глупави въпроси, има само глупави хора. :D
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от hoyden »

pathfinder1 написа:Е, благодаря ви скъпи "БЪЛГАРИ" знайни и незнайни прабългари. Изчетох всичките Ви коментари (предварително балгодаря на "pumpy'' ).
Толкова ли беше сложно на повечето от вас, да бяхте написали например: аз се занимавам с еди си какво си и получавам толкова пари.Българщината и комплексарщината може би на повечето от вас са ви в голяма тежест независимо къде ще бъдете. Бъдете сигурни че това е едно голямо бреме.
Ох, и тук епитети и критики... :fubar:
Ако си се запътил насам, трябва да знаеш едно златно правило: Никога, ама никога, не питай кой колко получава за труда си. Счита се за грубост. Иначе за другото си има статистики и извадки....

“Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.” Алберт Айнщайн
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от cocose »

По добре вземи си купи един Ford Pathfinder, и се надявай да не се скапе още първата година :lol:
А иначе който не може да чете между редовете, не може да чете и редовете.....както искаш, така го разбирай.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от pumpy »

hoyden написа:
Ако си се запътил насам, трябва да знаеш едно златно правило: Никога, ама никога, не питай кой колко получава за труда си. Счита се за грубост. Иначе за другото си има статистики и извадки....
Честно казано той не пита това, просто защото тук всеки е никой. Малко са тези, които стоят зад никовете си с реални имена и професии. Всички останали могата да си пишат и говорят каквото си искат, затова и няма кой знае колко голяма стойност, поне според мен.
Marto написа:Запомнете, деца, няма глупави въпроси, има само глупави хора.
Не беше ли, "Няма глупави въпроси, има глупави отговори"
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от pumpy »

pathfinder1 написа:Е, благодаря ви скъпи "БЪЛГАРИ" знайни и незнайни прабългари. Изчетох всичките Ви коментари (предварително балгодаря на "pumpy'' ).
Толкова ли беше сложно на повечето от вас, да бяхте написали например: аз се занимавам с еди си какво си и получавам толкова пари.Българщината и комплексарщината може би на повечето от вас са ви в голяма тежест независимо къде ще бъдете. Бъдете сигурни че това е едно голямо бреме.
Kakto аз самият ти написах, тов аняма как да се случи, защото хората не обсъждат колко пари взимат - местна черта на поведение. Освен това това няма стойност, защото не може да се провери и не е гарантирано, че ще работи за теб, все едно.
И без да ме молиш, един личен съвет: не бъди груб с хората. Когато питаш трябва да си готов да получиш всякакъв вид и количество отговори, а не само тези, които те интересуват/задоволяват. Кажи едно " благодаря" и продължи напред......
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от hoyden »

Пумпи,
младежът е очаквал точно такива конкретни отговори - кой за колко се бори - за справка прочети внимателно какво е написал в последния си пост. Не харесвам и нападките и генералните заключения на пишещия г-н Форд- незнам- кой -си- модел.
Много се дразня като ме питат колко взимам, особено пък крайно непознати хора. Приемам го като гледане в чуждата паничка. Може и да греша, но така съм възпитана. Имах и такъв случай - виждаме се за пръв път с едни новопристигнали и точно след 10 мин. попитаха мен и мъжа ми : И вие на кви пари работите. Отговорих- На достатъчни....кво да кажеш повече....
Та такива ми ти работи....нищо лично

“Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.” Алберт Айнщайн
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от roumensp »

pathfinder1 написа:Толкова ли беше сложно на повечето от вас, да бяхте написали например: аз се занимавам с еди си какво си и получавам толкова пари.
Пък ако накой си напише и точния адрес, още по-добре. ;)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от miteto »

cocose написа:По добре вземи си купи един Ford Pathfinder, и се надявай да не се скапе още първата година :lol:
Няма как да се скапе, защото няма такава кола.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Bistra »

Ех, благодаря ти, че ни обиди! Да си ни жив и здрав! :clap:
Данъчна декларация няма да ти публикувам, нито пък те интересува с какво се занимавам, защото на непознати не давам информация от лично естество. :x
Като си толкова корназ да ни се беше представил първо ти с какво се занимаваш. Видно е, че не си шофьор. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Californian »

pathfinder1 написа:ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ........
БИХ ИСКАЛ ДА РАЗБЕРА КАКВО Е ЗАПЛАЩАНЕТО В КАНАДА.
Не ми препращайте линкове просто искам лични впечатления.
Благодаря ви предварително.

Колкото и да изкарваш все си прецакан и хубавото на америка и канада е примерно
че тези които изкарват по-малко са богопомазани - кажи речи не плащат данъци - и съвсем спокойно мъж и жена всеки изкарващи по 10тина 15долара плащат изключително малки данъци с всичките депендънсис дето си декларират - а особенно ако имат деца и си отчитат разходи за училище и други глупости

Най-онеправдани са средната класа - и някой като ти каже - изкарва много пари - не му вярвай - плаща си луди данъци като поп и в Щатите и в Канада

Да живей живей България и плоския данък от 10 процента за всички
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от angelheart »

miteto написа:
cocose написа:По добре вземи си купи един Ford Pathfinder, и се надявай да не се скапе още първата година :lol:
Няма как да се скапе, защото няма такава кола.
Разгеле, един да се сети, че Pathfinder не е модел на Форд, а на Нисан :clap:
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Californian »

Bistra написа:Висококвалифицирана работа - един работещ издържа спокойно 4 членно семейство без да се лишавате от нищо.
При двама работещи такава - горното в по-луксозен вариант + че ви и остава и нещо настрани.
Цифрите са нещо относително. Зависят от това как ще се пласираш на пазара на труда. За мен е по-важно спокойствието в работата и повечето свободно време. Лично мнение също.
Ти описа рая, жена
Я кажи вярно с да кажем не знам колко е добра заплата в Канада - вярно ли с примерно 70к годишно мъжка заплата ако жената не работи могат да си позволят да живеят прилично в Торонто примерно

Какво за мен е прилично - да имат семейството поне 1 кола на 4-5години - една къща от по-евтинките - което в Торонто от това което съм проучвал значи 400-500к
и да си позволяват 1-2 пъти годишно екскурзия

Все ми се струва - че горното няма как да стане освен ако не са на 100км от Торонто и къщата не е за 200-300к
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Californian »

aligator написа:Най -срещана заплата според мен -около 1200 до 1500 долара чисти пари на месец.За Монреал.Това е за 40 часова седмица.
:rofl:
брей та аз изкарвах 2 пъти повече в България :rofl:
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Marto »

Californian написа:
pathfinder1 написа:ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ........
БИХ ИСКАЛ ДА РАЗБЕРА КАКВО Е ЗАПЛАЩАНЕТО В КАНАДА.
Не ми препращайте линкове просто искам лични впечатления.
Благодаря ви предварително.

Колкото и да изкарваш все си прецакан и хубавото на америка и канада е примерно
че тези които изкарват по-малко са богопомазани - кажи речи не плащат данъци - и съвсем спокойно мъж и жена всеки изкарващи по 10тина 15долара плащат изключително малки данъци с всичките депендънсис дето си декларират - а особенно ако имат деца и си отчитат разходи за училище и други глупости

Най-онеправдани са средната класа - и някой като ти каже - изкарва много пари - не му вярвай - плаща си луди данъци като поп и в Щатите и в Канада

Да живей живей България и плоския данък от 10 процента за всички
Добре, ясно, блазе им на тези дето живеят на ръба на бедността.

Само не разбрах защо намесваш наркоманите, а още по-малко защо си афишират проблемите... :rofl:
Публикувай отговор