Какво е заплащането в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от crusader »

miteto написа: Ти с тва ли се хвалиш като се прибереш в Марково, че живееш в квартал с канадци :rofl:
Ми то си е за хвалене. При толкова квартали с преобладаващо не-канадско население 8)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Bistra »

crusader написа:
miteto написа: Ти с тва ли се хвалиш като се прибереш в Марково, че живееш в квартал с канадци :rofl:
Ми то си е за хвалене. При толкова квартали с преобладаващо не-канадско население 8)
Начи викаш да предупредя татенцето като си ходи в БГ да не се излага да се хвали? Той наскоро се премести в квартал със средна цена на имотите млн и половина. Повечето му съседи са имигранти. Не ги е питал колко им е годишният доход, защото не е много на място да се интересуваш от такива неща, ама като се има предвид, че повечето са контрактори или фабриканти, ще да е доста над 70К годишно. О, изненада! :D
....Говорим за собствено пропърти, не за живеене под наем с маслени радиаторчета. ;)
Аре, че трябва да излизам! Колата ми е готова, та мога да се отдавам вече на туризъм...културен, работен, сексуален...всякакъв. :party:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от myhata II »

5 Маслени радиатора и 4 климатика тип прозоричен за лятото ,не знам за баща ти ама тук в Торонто има един царвул с името Канев,който искал +25 $ на парче в наема :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Bistra »

myhata II написа:ама тук в Торонто има един царвул с името Канев
Кога му стъпиш на неговата черга, тогава му давай квалификации! Дотогава ...шшшшшш! Тихо! Трайко-байко! :* :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от myhata II »

Аууу, мяуу,на неговата черга нещем ,мноо мирише на ДС и комунета ,ето специално за теби и баща ти
http://www.segabg.com/article.php?issue ... id=0001201"
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Bistra »

Що пък специално за мене? Айде пак намеси и фамилията ми до девето коляно!
Ние не сме ловци на бисери, пардон на медали. :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Що пък специално за мене? Айде пак намеси и фамилията ми до девето коляно!
Ние не сме ловци на бисери, пардон на медали. :rofl:
На никого не е тайна че бившата ДС имаше много поделения из целия свят по онова време ,който не знае и му е интересно може да се порови из нета,има много интересни нещица :)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Bistra »

myhata II написа:
Bistra написа:Що пък специално за мене? Айде пак намеси и фамилията ми до девето коляно!
Ние не сме ловци на бисери, пардон на медали. :rofl:
На никого не е тайна че бившата ДС имаше много поделения из целия свят по онова време ,който не знае и му е интересно може да се порови из нета,има много интересни нещица :)
Не извъртай, а виж подчертаното. Koлкото до роднината...не бих присъствала, ако се решиш някога да му споделиш подозренията си очи в очи, защото по принцип съм миролюбив човек, пацифист и мразя насилието. :D
Виж мухите ги замерям без никакъв проблем с чехли. Вредни са за здравето, за нервите също. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Californian »

Bistra написа:
crusader написа:
miteto написа: Ти с тва ли се хвалиш като се прибереш в Марково, че живееш в квартал с канадци :rofl:
Ми то си е за хвалене. При толкова квартали с преобладаващо не-канадско население 8)
Начи викаш да предупредя татенцето като си ходи в БГ да не се излага да се хвали? Той наскоро се премести в квартал със средна цена на имотите млн и половина. Повечето му съседи са имигранти. Не ги е питал колко им е годишният доход, защото не е много на място да се интересуваш от такива неща, ама като се има предвид, че повечето са контрактори или фабриканти, ще да е доста над 70К годишно. О, изненада! :D
....Говорим за собствено пропърти, не за живеене под наем с маслени радиаторчета. ;)
Аре, че трябва да излизам! Колата ми е готова, та мога да се отдавам вече на туризъм...културен, работен, сексуален...всякакъв. :party:

Интересно точно исках да питам, не смятате ли, че имотите в Канада по специално за Торонто говоря от това което чувам и виждам са прекалено скъпи за доходите на хората и не смятате ли, че това е балон?

Сега извинявайте ама те са еднакви дори на места по скъпи от южната бей ареа - а пък тук средните доходи на калпак са 100к годишно (не говоря за фемили инкъм а за персонален) пък в Торонто........знаем си ........

Мен ми смърди на имотен балон....ама както и да е, ако аз имах имот бих продавал сега и държал парите кеш.....
Johnson
Баннат за 7 дни
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 6:56 pm

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Johnson »

myhata II написа:
Bistra написа:Що пък специално за мене? Айде пак намеси и фамилията ми до девето коляно!
Ние не сме ловци на бисери, пардон на медали. :rofl:
На никого не е тайна че бившата ДС имаше много поделения из целия свят по онова време ,който не знае и му е интересно може да се порови из нета,има много интересни нещица :)
А аз пък досега не съм видял китаец който да не е агент под прикритие, т.е. който да се е отказал от китайското си гражданство. За руснаците не мога да кажа дали са 100%, ама поне 50% са агент провокатори.
pathfinder1
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 3:30 pm

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от pathfinder1 »

Привет на всички,
Изчаках достатъчно дълго да се наприказвате.
Сега,ако има човек който е там в момента нека да ми пише лично съобщение.(във връзка с темата)
Благодаря на всички за мъдрите,искрени и не толкова искрени отговори.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от Bistra »

***********! Точно пък на теб (дето ми пишеш с главни букви) ще ти пращам лично съобщение. :rofl:
Плащат ми достатъчно за да нямам грижи. Ей го на в петък сменихме изцяло покрива на къщата, във вторник летим на юг на почивка, нямам никакви дългове...Абе въобще - шапка на тояга! :party:
P.S.Пише се нормално с главна буква в началото на изречението, след това с малки. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от myhata II »

:D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от ablood »

pathfinder1 написа:ИЗЧАКАХ ДОСТАТЪЧНО ДЪЛГО ДА СЕ НАПРИКАЗВАТЕ
Оценяваме търпението ти.
Даже си изчакал 3 месеца след последния пост.

От 45 страници информация/плява 1/10 не си успял да извлечеш нищо полезно, значи да те атакуваме с Л.С.?
Няма да стане.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво е заплащането в Канада

Мнение от ivanko13 »

Дай направо един факс номер да може хората да ти пращат копие на пейчековете си... Така ще стане най-бързо...
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Публикувай отговор