Федерални избори 2019

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Kpetrov »

Pyrelight написа: Сря Окт 16, 2019 3:14 pm
roumensp написа: Сря Окт 16, 2019 2:57 pm
Pyrelight написа: Сря Окт 16, 2019 2:56 pm Тц! Канада да се лиши от най-голямата си и доста населена провинция...Няма да го бъде! Освен, ако не се самоотцепим. Ама благодарение на независимата имигрантска програма и почти нулевият прираст сред франко-селянофоните искрено вярвам, че не ни грози такава опасност. 8)
Канада няма да се лиши, вие сами ще си напуснете като спрат подаянията. Гледам Блока е излезнал от килера и пак е на мода.
Блокът винаги си поддържа една постоянна квота, но не може да я надскочи...Нещо като 30-те процента на Тръмп. ;)
Няма как нищо да спре след като се очаква втори мандат кебекар за Прайм министър. :P :lol:
Аз не знам на Албърта като и е такъв проблем Кебек в Канада, що не вземе тя да се отцепи? Много тъп ми се вижда такъв спор.
При всяка глобализация има двустранно и ползи, и загуби за участвуващите в нея. |(
Правиш ли се, наистина ли нищо не вдяваш или и тук пишеш без да си прочела.
Нали точно това ти споменаха по-горе... Албърта може да реши да се отцепи.
Не само ти дават баницата, но и като знаем какви претенции имаш - ужаст! ;(
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Pyrelight »

Не се правя. Румен каза, че ние сме щели да си бием камшика. Аз казвам, че - няма защо.
Не съм прочела вярно, признавам си... :$
Я дай статистика, като знаеш, в исторически план, колко Прайм Министри е дала Албърта на Канада и колко Кебек?
Преди няколко дни научих случайно от Tout le monde en parle, че в Албърта имало няколко селища изцяло с франкофони. Не знаех, честно! Мислех, че извън Кебек никой не говори френски, ама се оказа не така.
Така че няма никакъв проблем да имаме и Прайм Министър оттам стига да го подкрепят останалите провинции.
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

Някои ги беше страх, че руснаците щели да се опитат да повлияят на изборите, пък се оказва, че американци имали подобни желания: :lol:

Barack Obama Endorses Justin Trudeau’s Liberals For Re-Election

Каквото уважение ми беше останало към Обама, загубих го.
Сега остава и Джуси Примката да ендорсва чорапа ... :D
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Павел »

roumensp написа: Сря Окт 16, 2019 8:08 pm Някои ги беше страх, че руснаците щели да се опитат да повлияят на изборите, пък се оказва, че американци имали подобни желания: :lol:

Barack Obama Endorses Justin Trudeau’s Liberals For Re-Election

Каквото уважение ми беше останало към Обама, загубих го.
Сега остава и Джуси Примката да ендорсва чорапа ... :D
Днес мернах в Провинцията четири снимки на кандидати от Бялата Скала - противно на дзифтарското мнение, че града ти е цигански, и четиримата кандидати бяха бели - нещо нечувано дори за бял квартал/град. Обаче защо нямаше представител на Народната партия?
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Kpetrov »

roumensp написа: Сря Окт 16, 2019 8:08 pm Някои ги беше страх, че руснаците щели да се опитат да повлияят на изборите, пък се оказва, че американци имали подобни желания: :lol:

Barack Obama Endorses Justin Trudeau’s Liberals For Re-Election

Каквото уважение ми беше останало към Обама, загубих го.
Сега остава и Джуси Примката да ендорсва чорапа ... :D
Еее не така! Джуси Примката да ендорсва бял, а кой ще ендорсва чалмата?
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

Павел написа: Сря Окт 16, 2019 9:06 pm Днес мернах в Провинцията четири снимки на кандидати от Бялата Скала - противно на дзифтарското мнение, че града ти е цигански, и четиримата кандидати бяха бели - нещо нечувано дори за бял квартал/град. Обаче защо нямаше представител на Народната партия?
Не знам, аз вече гласувах за него, симпатяга около 30-те, риалтър от района. Не че очаквам да спечели ...
А той дзифтара се коригира и сега го нарича “бяло гето”. :lol:

Kpetrov написа: Чет Окт 17, 2019 9:06 am Еее не така! Джуси Примката да ендорсва бял, а кой ще ендорсва чалмата?
Нещо си се объркАл или забравил кой точно е blackface. :D
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Kpetrov »

roumensp написа: Чет Окт 17, 2019 12:49 pm
Павел написа: Сря Окт 16, 2019 9:06 pm Днес мернах в Провинцията четири снимки на кандидати от Бялата Скала - противно на дзифтарското мнение, че града ти е цигански, и четиримата кандидати бяха бели - нещо нечувано дори за бял квартал/град. Обаче защо нямаше представител на Народната партия?
Не знам, аз вече гласувах за него, симпатяга около 30-те, риалтър от района. Не че очаквам да спечели ...
А той дзифтара се коригира и сега го нарича “бяло гето”. :lol:

Kpetrov написа: Чет Окт 17, 2019 9:06 am Еее не така! Джуси Примката да ендорсва бял, а кой ще ендорсва чалмата?
Нещо си се объркАл или забравил кой точно е blackface. :D
Туше!
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Федерални избори 2019

Мнение от 7George »

Аз не знам на Албърта като и е такъв проблем Кебек в Канада, що не вземе тя да се отцепи? Много тъп ми се вижда такъв спор.
Политиците, дето говорят за отцепване, само вдигат пушилка с цел дивиденти и ползи. Щото никой не разправя, как ще се дилва примерно с отбраната, търговията, транспорта и пр. на една отделила се и заградена от другите провинции, дали трудностите няма да превишават ползите.

Има смисъл да се гласува дори и за най-малките партии. Щото ако всички гласуват само за потенциалните победители н района, то няма голям смисъл от тия избори. Да, и не мислете, че политиците ще ви рашат проблемите, гледайте сами да си ги решите. 8)
Embrace your climate change!
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Kpetrov »

Ние и не мислим, че ще решат проблемите, дори те не го мислят. Мислят, че те сами ще се решат и бюджета ще се балансира от само себе си.

Good luck! Сам всеки да си решава проблемите. Точно каквото и те се надяват:
Гледайте до края, не е толкова дълъг и всяка минута си заслужава.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Федерални избори 2019

Мнение от ivandaman »

Петров този документален филм и други ми го препоръчаха.. Гледах част от него ще го завърша като остане време..

Иначе вижте кво обажда Гандалф ;)

_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Kpetrov »

Хубуу, поне изглежда мюслимите няма да гласуват за Чорапа.
Wishful thinking at least.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Федерални избори 2019

Мнение от ivandaman »

Maybe "Islam will save the west" .. Wouldn't that be ironic ;)
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

ivandaman написа: Пет Окт 18, 2019 5:17 pm Maybe "Islam will save the west" .. Wouldn't that be ironic ;)
Много си закъснял, хората отдавна са се сетили и затова Европа така усърдно я спасяват в последните години. :lol:
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Федерални избори 2019

Мнение от the_coach »

Абе вие не знаете ли че Човекът, който ще донесе хилядагодишния мир на Земята, е мюсулманин...... :lol:
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Федерални избори 2019

Мнение от the_coach »

Kpetrov написа: Пет Окт 18, 2019 12:37 pm Ние и не мислим, че ще решат проблемите, дори те не го мислят. Мислят, че те сами ще се решат и бюджета ще се балансира от само себе си.

Good luck! Сам всеки да си решава проблемите. Точно каквото и те се надяват:
Гледайте до края, не е толкова дълъг и всяка минута си заслужава.
Не го доизгледах.....
Нищо ново не научавам от филмчето....

За никого не е тайна, че Рокафелъровите държат световната търговия с въглеводороди. И я държат с всякакви средства - войни, човешки животи, корупция, и т.н.
Публикувай отговор