съвет от мен и препоръка...

Форум за всички доволни от търговци или услуги. Тук можете да препоръчате на база личен опит нещо от което сте доволни.
Публикувай отговор
HristoH
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 8:29 pm

съвет от мен и препоръка...

Мнение от HristoH »

Здравейте! Tази година (април) си купих първото жилище в Монтреал. Купих дуплекс , защото реших, че така ще ми е по-лесно да го изплащам, понеже съм сам, а и се надявам, че скоро сестра ми ще дойде тук и ще можем да живеем заедно, но в отделни апартаменти. Искам да напиша няколко реда за такива като мен, на които им предстои да купуват в близко или далечно бъдеще своя дом тук на канадска земя. С моето мнение искам да помогна на хора, които купуват за пръв път и
нямат необходимата информация във връзка със закупуването на жилище. Законите в Канада са такива , че като купувачи не ни струва нищо да ползваме услугите на агент. Нещо повече, един наистина добър агент би ни спестил много време, нерви и разходи. Oт един добър агент можем само да спечелим. Не се лъжете да купувате без помощта на ваш агент. C две думи : има много подмолни камъни, за които даже и не можете да подозирате. Тук е мястото да ви препоръчам именно моята агентка - Марияна Михова, супер отговорна и точна не само като агент , но и като човек. Цялата си работа върши с желание и със сърце. Hе е от агентите, които гледат да купите колкото се може по-бързо , за да си вземат комисионната. Изцяло се съобразява с вашите желания като район, място, ценa , състояние на сградата и всички други неща , които са важни за вас. Пиша това , защото има агенти, които се опитват да налагат собственото си мнение за покупката на вашето жилище. Марияна има богат опит като агент и знае много тънкости, които със сигурност ще ви помогнат при сделката, която ще извършите. Едва ли има много агенти като нея , които в името на своя клиент се пазарят като цигани ( с извинение към г-жа Михова), когато дойде времето да се договаря цената. Aз лично слушах разговора, когато тя водеше преговори с другия агент и въпреки, че я прекъсвах на няколко пъти и казвах, че съм съгласен с тяхната цена, тя продължи да сваля , докато не постигна това , което си беше наумила предварително. След това дойде момента за инспекция, за която съм благодарен на мъжа и Евгени Михов. Първо той ми направи отстъпка от 200$, а след това с неговия рапорт от инспекцията г-жа Михова свали още 5000$ от вече договорента цена, за проблем , които на мен ми струва не повече от 2500$. Пиша това , защото не на всички агенти им се занимава с всичките тези пазарлъци. Стигаме и до самото оформяне на покупката пред банка и нотариус. Аз самия не си правих труда да си търся брокер за ипотеката. Марияна работи с 2-3 такива. Aз лично си избрах да работя с Веселина Сандрева, за която мога да кажа също, че си свърши перфектно работата, защото като сравних след това моя процент за кредита с този на мои познати и приятели , които си купиха къщи по същото времe, се оказа, че никoй друг няма толкова нисък процент като моя.
И накрая като един вид подарък, че избрах да работя с нея, Марияна Михова ми плати таксата за натариyc, която е 1100$.
Мои приятели останаха с пръст в устата като им казах всичките тези неща. Oказа се, че те са търсили къща по същото време, но с друг агент. Като заключение към всичко това мога само да ви препоръчам : не се колебаите, ползвайте услугите на Марияна, няма да съжалявате. Cигурен съм, ще останете очаровани от нейната работа и самите вие след това ще я препоръчвате на свои познати.
Много здраве и успех на всички нейни сегашни и бъдещи клиенти.
mariane1
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Дек 04, 2009 9:20 pm

Re: съвет от мен и препоръка...

Мнение от mariane1 »

Темата е за раздела: Аз съм доволен а вие?
Публикувай отговор