DK Legal Practice

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
smokov
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Яну 13, 2013 2:51 pm

DK Legal Practice

Мнение от smokov »

Някой ползвал ли е услугите на DK Legal Practice ,с какви впечатления е останал ??
JITOMIR999
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 10:25 am
Местоположение: UK,London

Re: DK Legal Practice

Мнение от JITOMIR999 »

It is really good, probably the best
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: DK Legal Practice

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

JITOMIR999 написа:It is really good, probably the best
Съгласен съм с колегата. :) Писал съм на страницата на DK
hopeless
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Мар 22, 2012 7:52 am
Местоположение: Plovdiv

Re: DK Legal Practice

Мнение от hopeless »

PHOENIX ARIZONA написа:
JITOMIR999 написа:It is really good, probably the best
Съгласен съм с колегата. :) Писал съм на страницата на DK
А до колко време отговарят.Питам ,защото и аз им писах,върнаха ми писмо , в което ме молеха да им пратя CV и малко информация.Пратих им и оттогава нищо, вече повече от седмица.
dzverum
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Май 17, 2013 9:16 am
Местоположение: Sydney, NSW

Re: DK Legal Practice

Мнение от dzverum »

Аз не съм доволен! Изпратихме cv преди 2 месеца, писахме им няколко пъти след това. Отговор няма и до сега. Поне да върнат, че в момента няма позиция, а не да се крият. Отделно някой може ли да обясни за какво отиват парите, след като на канадският работодател не му струва нищо да те покани там?
F*ck Google, ask me!
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: DK Legal Practice

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Сега аз ще Ви кажа как е при мен
Изпратено CV 02.05.2012
Сключен договор с DK 01.08.2012
Интервю с работодател 30.08.2012 за готвач за Regina SK Canada
Позитивно LMO 06.12.2012 и договор за работа за 2г.
Изпратени документи от Канада към посолството в Букурещ 25.02.2013 /забавяне по изпращането не по моя вина/
Формуляри за мед.преглед 07.03.2013г.
Чакам все още отговор от посолството в Букурещ.Срока е 4 месеца за работните визи за разглеждане.
Аз винаги се свързвам с Деси предварително и пиша мейл и я питам кога е удобно да я потърся по скайп.
По другия въпрос това че на работодателя не му струва нищо не е вярно, всички такси за документи, LMO, нито един работодател не може да наеме работник от чужбина без фирма посредник които да е одобрен от :
Immigration Consultants of Canada Regulatory Council (ICCRC). http://www.iccrc-crcic.ca/home.cfm"
Всяка услуга се плаща сумата която съм платил към DK e на половина от това което ми искат Канадските адвокатски кантори.
Може и да има вариант да се намери работна оферта без посредник но аз не познавам такъв човек от България. Работил съм в САЩ и знам че за всичко се плаща и то не малко.
Това е което аз мога да кажа по всички въпроси.
Поздрави и успех на всички ;)
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: DK Legal Practice

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Покана за паспорта 20.06.2013
Паспорт с виза 03.07.2013
Благодарение на съвместните ни усилия на Деси от DK Legal Practice и мен всичко това е вече реалност.
За което съм много благодарен лично на Деси и на целия екип от фирмата.
Време 1г. и 3 месеца.
Успех на всички
dzverum
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Май 17, 2013 9:16 am
Местоположение: Sydney, NSW

Re: DK Legal Practice

Мнение от dzverum »

Успех в Реджайна!
За съжаление ние не минаваме по този канал!
F*ck Google, ask me!
Аватар
Lira
Мнения: 218
Регистриран на: Пет Яну 01, 2010 6:51 pm
Местоположение: Торонто

Re: DK Legal Practice

Мнение от Lira »

PHOENIX ARIZONA написа:Покана за паспорта 20.06.2013
Паспорт с виза 03.07.2013
Благодарение на съвместните ни усилия на Деси от DK Legal Practice и мен всичко това е вече реалност.
За което съм много благодарен лично на Деси и на целия екип от фирмата.
Време 1г. и 3 месеца.
Успех на всички
PHOENIX ARIZONA,
Браво! :clap:
И ЧЕСТИТО ЗА ВИЗИТЕ!!! :party: :party: :party:

Радвам се, че след толкова време на подготовки и перипетии и ти успя!!! Супер! :rock:
Успех в Канада на теб и семейството ти! :y:
"Късметът се случва, когато подготовката срещне възможността!" Опра Уинфри
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: DK Legal Practice

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Lira написа:
PHOENIX ARIZONA написа:Покана за паспорта 20.06.2013
Паспорт с виза 03.07.2013
Благодарение на съвместните ни усилия на Деси от DK Legal Practice и мен всичко това е вече реалност.
За което съм много благодарен лично на Деси и на целия екип от фирмата.
Време 1г. и 3 месеца.
Успех на всички
PHOENIX ARIZONA,
Браво! :clap:
И ЧЕСТИТО ЗА ВИЗИТЕ!!! :party: :party: :party:

Радвам се, че след толкова време на подготовки и перипетии и ти успя!!! Супер! :rock:
Успех в Канада на теб и семейството ти! :y:
Благодаря за пожеланието и аз пожелавам много късмет на всички по всички процедури за заминаване за Канада.
dzverum
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Май 17, 2013 9:16 am
Местоположение: Sydney, NSW

Re: DK Legal Practice

Мнение от dzverum »

Lira вече е с куфарите до вратата :D
Ти за кога планираш преселването?
F*ck Google, ask me!
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: DK Legal Practice

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Ами предполагам към края на месеца. Първо съм аз по късно и моето семейство.
;)
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: DK Legal Practice

Мнение от balbi »

smokov написа:Някой ползвал ли е услугите на DK Legal Practice ,с какви впечатления е останал ??
Деси е коректен човек, а спрямо мен беше лоялна като клиент. Препоръчал съм я на няколко човека и 3 семейства или дали не са 4 са вече по пътя към работните визи... Малко трънлив път, но не по вина на ДК Лигъл Практис :) - какво да се прави...закони и срокове, няма как да се заобиколят.
Малко повече ТУК!
Star Dust
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 3:36 am

Re: DK Legal Practice

Мнение от Star Dust »

PHOENIX ARIZONA написа: По другия въпрос това че на работодателя не му струва нищо не е вярно, всички такси за документи, LMO, нито един работодател не може да наеме работник от чужбина без фирма посредник които да е одобрен от :
Immigration Consultants of Canada Regulatory Council (ICCRC). http://www.iccrc-crcic.ca/home.cfm"
Това вярно ли е?
Ако имам познат, който ми търси работа, а няма фирма, не става ли? Смятам, че да... Дори и сам човек, ако кандидатства и някак си го одобрят и се съгласят да му изготвят документите - става. Не мисля, че трябва да се мине през фирма посредник. Или греша?
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: DK Legal Practice

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Star Dust написа:
PHOENIX ARIZONA написа: По другия въпрос това че на работодателя не му струва нищо не е вярно, всички такси за документи, LMO, нито един работодател не може да наеме работник от чужбина без фирма посредник които да е одобрен от :
Immigration Consultants of Canada Regulatory Council (ICCRC). http://www.iccrc-crcic.ca/home.cfm"
Това вярно ли е?
Ако имам познат, който ми търси работа, а няма фирма, не става ли? Смятам, че да... Дори и сам човек, ако кандидатства и някак си го одобрят и се съгласят да му изготвят документите - става. Не мисля, че трябва да се мине през фирма посредник. Или греша?
Не съм сигурен дали всеки един работодател е запознат с всички тънкости и изисквания по наемането на работник извън Канада. От информацията която аз имам повечето компании които искат да наемат работник или работници от чужбина се свързват с лицензирани консултанти за изготвянето на всички документи по процедурата за наемането на работници извън Канада. Но ако има работодател които може да направи този процес без фирма посредник прекрасно по хубаво от това здраве му кажи.
;)
Публикувай отговор