алтернативи на месото

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: алтернативи на месото

Мнение от kiro »

Една приятелка яде всеки ден в Бъргър Кинг с надеждата да й пораснат цици, но качи само на гъ3 и шкембе за сега. Фейк нюз според мен :D
Bulgayrian
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: алтернативи на месото

Мнение от kiro »

И сериозно - Beyond Meat и Impossible burger са различни. Beyond Meat твърдят, че се прави от грах и наистина има вкус на хамбургер. Ако не знаеш, че е някакъв преработен продукт може и да се излъжеш. В Торонто го продават във всеки магазин в секцията за месо
Bulgayrian
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: алтернативи на месото

Мнение от jovani »

kiro написа: Нед Яну 19, 2020 4:28 pm Една приятелка яде всеки ден в Бъргър Кинг с надеждата да й пораснат цици, но качи само на гъ3 и шкембе за сега. Фейк нюз според мен :D
Зависи какъв е полът на "приятелката" ти. Майтап, да не се вържеш.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: алтернативи на месото

Мнение от miteto »

kiro написа: Нед Яну 19, 2020 5:19 pm Beyond Meat твърдят, че се прави от грах и наистина има вкус на хамбургер.
Каква е тая мания у веганите да ядат неща, които изглеждат като месо и имат вкус на месо? Аз досега не съм чул месоядец да търси примерно пържола с вид на тиквичка и вкус на моркови :rofl:
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: алтернативи на месото

Мнение от optics »

Емпиричен факт:
циците винаги порастват при качване на килограми, но при някои повече, при някои по-малко.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: алтернативи на месото

Мнение от Kpetrov »

optics написа: Пон Яну 20, 2020 10:48 pm Емпиричен факт:
циците винаги порастват при качване на килограми, но при някои повече, при някои по-малко.
Също така вероятно порастват много по-малко от други нежелани зони.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: алтернативи на месото

Мнение от optics »

Те обикновено всички други зони са нежелани за порастване, освен ако има ментален проблем а.к.а. ким-мания.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: алтернативи на месото

Мнение от snakeplissken »

My name's Plissken......
Публикувай отговор