Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от succes »

anxeli написа:Отиди си до Бг за Великден, не се стискай ;). Църквите ще са пълни с достойни, сериозни жени. Дръж едно червено яйце и малко здравец и гледай как ще налитат :clap: ...
:lol:
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от azzura »

thriller написа:azzura

Кога ти почерна г*за,кога стана каладжия?Голем канадец стана и ти :lol:
Айдеее, праведния, как я мислиш тая работа ааа? Кво се дръвчиш не мога да рАзбера. И мразим да ме наричат лош материал :puke:
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от roumensp »

azzura написа:Не знам ама, зелената гора и той пушеше същата чубрица като трилър :lol:
Мдааа, и двамата страдат от синдрома на доктор Джекил и мистър Хайд. За подобни резки смени на настроенията си има термин.
thriller
Изгонен от форума
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Фев 28, 2010 4:42 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от thriller »

azzura

Четох постовете назат викам си къде съм му писал на тоя човек друг път?Е не видех такова нещо,още по-малко пък аз или некой друг да те е наричал лош материал.Виж ако си се припознал в думите ми тва си е твой проблем.Ти ме вкара в некви филми за некви треви та верно и ти вземи си смени дилъра.И ще те помоля като си толкоз досеглив ми не се меси в чужди разговори,не е възпитано.
thriller
Изгонен от форума
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Фев 28, 2010 4:42 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от thriller »

roumensp

Кой са тия бе?Да не са осиновителите ти :D
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от Koko »

Тази тема отиде отдавна и опитите да бъде съживена не дадоха резултат.

Трилър получава една седмица почивка от форума, защото половината му постинги от последните 2 дена бяха заяждания и обиди към цялата аудитория или отделни участници във форума.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Заключено