Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от Kan_Tangra »

След като тебе са те предупредили "на лично", откъде си сигурен, че другите "никове" не са ги предупредили и тях "лично"?

Някак не мога да ти хвана логиката. Може би щото я няма ...
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
GreenForest
Мнения: 16
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 5:26 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от GreenForest »

Kan_Tangra написа:След като тебе са те предупредили "на лично", откъде си сигурен, че другите "никове" не са ги предупредили и тях "лично"?

Някак не мога да ти хвана логиката. Може би щото я няма ...

Ако ги бяха предупредили лично нямаше да продължават нали така? Сега хвана ли ми логиката? По-горе аз даже се бях извинил на еди кой си за острия тон, макар че той беше предизвикал този остър тон. И с това приключих с острия тон, нали? И казах, че ще пиша единствено, ако се появи някой с предложение за това, което възнамерявам за Канада, нали така? Има го черно на бяло написано по-горе и всеки може да види! Редовно проверявам съобщенията с надежда някой да се опитва да влезе в положение, а какви неща чета в крайна сметка от някои просто нямам думи. И във връзка с това на някои искам да им кажа ако нямат какво да кажат по същество, ами по-добре не пишете бе, какъв ви е проблема? След като не може да помогнете с нещо, защо въобще си чешете езиците да дразните хората? После хората им виновни защо с остър тон. Ами определено сигурно има защо, ама хайде да не въртим пак едно и също.
Моят Път е да имам чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от ablood »

GreenForest написа:Аз просто се чудя как може такава наглост от някои никове тук, които много си позволяват. Админите могат да ме предупреждават лично за "острия" тон към еди кой си, а нищо не правят по въпроса с тези, които предизвикват този остър тон, нали? Значи за едни може, а за други не може, така ли да разбирам? Къде остава справедливостта тогава? Някой админ няма ли да се намеси и да каже на някои никове тук, че много си позволяват или смятат техните подмятания за нещо нормално? Как може такова нещо?
Немалко от нас са доста зевзешки настроени поначало, та безобидни подмятания са си съвсем нормални, стига да не нарушават форумните правила.

Когато обаче човек, с подпис като твоя, и с претенции, че е способен на вечна вярност към някой непознат, превключи от хрисимост на люти клетви, обиди и заплахи е направо стряскащо. При това изобщо не разбрахме откъде ти дойде.

Така, че ако наистина не си стар/преименован съфорумник ти препоръчвам да се регистрираш с друг ник и да започнеш на чисто. Не мисля, че някой би искал да си има вземане/даване с теб, след като те е видял как беснееш за нищо.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
GreenForest
Мнения: 16
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 5:26 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от GreenForest »

[/quote]Немалко от нас са доста зевзешки настроени поначало, та безобидни подмятания са си съвсем нормални, стига да не нарушават форумните правила.

Когато обаче човек, с подпис като твоя, и с претенции, че е способен на вечна вярност към някой непознат, превключи от хрисимост на люти клетви, обиди и заплахи е направо стряскащо. При това изобщо не разбрахме откъде ти дойде.

Така, че ако наистина не си стар/преименован съфорумник ти препоръчвам да се регистрираш с друг ник и да започнеш на чисто. Не мисля, че някой би искал да си има вземане/даване с теб, след като те е видял как беснееш за нищо.[/quote]


Ablood, да ти кажа, че въобще не обичам зевзеците. Да си зевзек е лошо. Зевзекът е сеирджия, който не иска да е полезен с нищо. Не мога да трая такива хора. Просто не са полезни, разбираш нали? Ако искаш се сърди. Ето казвам ти точно и ясно каквото мисля.
И ти нещо много се засегна от това, което ти писах май,а? Дали съм бил прав как мислиш? Ама не спираш да пишеш за това. А аз просто исках да се спре с подмятанията, това е всичко. Не са ми нужни зевзеци, това е всичко. Ако някои тука търсят сензация от най-малкото по тая тема, аз какво трябва да направя сега, кажи ми? Постнах си тук темата с надеждата някой да се отзове, а бях засипан от определен брой зевзеци, в това число и ти и в крайна сметка ти го отнесе. Ама не съм искал да става така. Въобще не знам за какво бате говорите и за какъв ме взимате, но за първи път участвам в този форум. Аз съм сериозен човек и искам сериозни хора около мене. Достатъчно ме е блъскал живота и куп зевзеци са ми правили мръсно и колкото ми е трудна комуникацията, как мислиш съм се чувствал,а? Ако си на моето място щеше да ме разбереш. Казваш, че подмятанията са били безобидни. Ок, приемам, че е така, но тогава бях на друго мнение, за което моля за втори път да ме извиниш. Сега по-добре ли си?
Моят Път е да имам чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от roumensp »

GreenForest, така се получи, защото темата ти е доста абсурдна. Не знам дали го осъзнаваш, но това което искаш е доста трудно, почти невероятно да стане. Някои хора ти подхвърлиха идеи, които са доста по-реални, ама ти не щеш дори да помислиш върху тях. Какво повече очакваш да чуеш? Чудеса може и да стават, ама е по-добре да не разчиташ на тях.
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от jovani »

Странджата написа:,,ПИЧ,,...това е някакво съкращение ли,като например ,,партийно инвестиран човек,,?! :^)
miteto написа:или Партийно Изграден Чиновник
или Партизански Източен Чапкънин
"Пич" явно не знаете какво е, ама за "цървул" сте наясно, щом не задавате въпроси :)
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
dobsan
Мнения: 198
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 2:59 am
Местоположение: Някъде........................

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от dobsan »

Здр на всички,много време не съм писал,но тази тема ми стана интересна,момчето може наистина да мисли това което пише но е доста наивен не искам да го нападам или защитавам защото виждам че темата е станала доста обширна във всяка насока има и укори,има и съвети към него и то доста добри
Лично към него мога да му кажа че наи добре е да се опита по стандартната процедура,всеки би се опитал да му даде съвет от форума,все пак за това е създаден, лично аз от тук черпех информация за всичко и никои не ме е излъгал за нещо,Но казвам но много добре да прочете мнението на АЛИГАТОР някаде в началото беше, за самотата се отнася,многооооо вярно написано
Каквото и да реши желая му успех :y: :y: :y:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от miteto »

jovani написа:
Странджата написа:,,ПИЧ,,...това е някакво съкращение ли,като например ,,партийно инвестиран човек,,?! :^)
miteto написа:или Партийно Изграден Чиновник
или Партизански Източен Чапкънин
"Пич" явно не знаете какво е, ама за "цървул" сте наясно, щом не задавате въпроси :)
Наясно сме - "цървул" е партиец, който се мисли за "пич" :rofl:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от pumpy »

Павел написа:Няма справедливост, има сеньорити. Свиквай, така е в живота, особено профсъюзния.
:rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от hadministratora »

Павел написа:Няма справедливост, има сеньорити. Свиквай, така е в живота, особено профсъюзния.
Ей, Павка, я кажи в кой профсъюз са сеньоритите - може да реша да се преквалифицакам :D

ГрийнФорест, аз те разбирам.
За твое съжаление, обаче света е по-гаден от колкото ти се иска.
Има само един начин да дойдеш в Канада, да отидеш в която и да е друга страна или дори да живееш добре в България: спри да се самосъжаляваш, хвани се в ръце и свърши нещо (или много неща).
Някой доста добре беше казал, че мечтата ти е "някой да те доведе в Канада". Промени го на "да дойдеш в Канада" и моментално шансовете ти са се качили с няколко процента.

Успех ;)
недялко
Мнения: 69
Регистриран на: Сря Окт 14, 2009 11:10 am

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от недялко »

roumensp написа:Не знам дали е Батето или Каката, ;)
не смятам, че е батето.
този зеления пише по-интелигентно. :clap:
батето е пропуснал първите 4 класа :lol:
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от cocose »

Малко класика:
A little bird was flying south for the winter. It was so cold the bird froze and fell to the ground in a large field. While it was lying there, a cow came by and dropped some dung on it. As the frozen bird lay there in the pile of cow dung, it began to realize how warm it was. The dung was actually thawing him out! He lay there all warm and happy, and soon began to sing for joy. A passing cat heard the bird singing and came to investigate. Following the sound, the cat discovered the bird under the pile of cow dung, and promptly dug it out and ate it.

Management Lesson:
1) Not everyone who shits on you is your enemy.
2) Not everyone who gets you out of shit is your friend.
3) And when you’re in deep shit, it’s best to keep your mouth shut!
lludmill
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:34 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от lludmill »

Не я следя темата ,прочетох само призива на момчето за помощ,и реших и аз да се включа.Значи за помощ ,наи добре викаи неволята и си помогни сам,разбира се след като си помогнеш сам тогава можеш да очакваш и помощ от други хора.Каква ми е идеята,защо не се опиташ в България да понаучиш малко програмиране,четох че има дори безплатни курсове.За хора с проблем като твоя(заекването) ,мисля че това е наи добрата алтернатива,разбира се ако ти се отдава.Успех ти желая!
thriller
Изгонен от форума
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Фев 28, 2010 4:42 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от thriller »

Сори ама просто не мога да разбера хората които ги мързи и нямат капка изобретателност.Абе всеки иска някой да му подаде ръка ма нема как.В Библията пише помогни си сам за да ти помогне Господ.Явно тоя пич чака на готово.Някой да го покани в Канада,да му даде работа,че накрая и къщата си срещу доизглеждане.На мен ми се струва нагло.Той човека даже и опит не е правил за процедурата ма иска.За федералната процедура мисията е невъзможна.За Квебек винаги съм казвал там всеки може стига да е изобретателен и напорист.Такива хора видях да заминават,че...думи нямам.Значи сядаш младежо,учиш здраво френски и заминаваш.Мързи те и чакаш на случайноста-оставаш в Булгаристан.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от Koko »

Искам да уточня че човека пуснал темата - GreenForest - няма нищо общо с Батето, затова след като махнах последните 2 страници от темата, по молба на автора й я отварям отново и дано да не се наложи да бъде заключена окончателно.

От друга страна ника "GreenPumpkin" под който вчера именно Батето отново се опита да се завърне, вече е деактивиран.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Заключено