Резервация и закупуване на самолетни билети от Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
galateia
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:56 pm

Резервация и закупуване на самолетни билети от Канада

Мнение от galateia »

Molia, daite info i telefoni - otkade mojem da napravim rezervacia na samoletni bileti za polet ot Sofia do Toronto kam kraia na May, nachaloto na June.
Ako poznavate bulgari da predlagat takiva uslugi, polzvali ste gi i ste ostanali dovolni, molia pishete.

Blagodaria predvaritelno!
:)
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

http://www.bgviptravel.com/

Ползвали сме ги няколко пъти - много са добри !!
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Ako sam razbrala pravilno - iskash ot Canada da rezervirash bilet Sofia-Toronto. Proveri na www.poleti.com Rabotyat mnogo profesionalno i barzo. Predi 2-3 meseca mi predlozhiha bilet za Cheshkite aviolinii na ceni, po-niski ot tezi, koito mi predlagaha v bjuroto na chehite. Vrazkata stava s E-mail. Drugo, koeto sam pravila, namiram v saita na aviokompaniyata koyato sam izpbrala telefonite na bjuroto im v BG i rezervaciyata ya pravya po telefona (bi tryabvalo da stava i s E-mail) V V poleti.com i v drugi agencii obache magat da ti izbirat nay-evtiniya variant.
galateia
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:56 pm

Мнение от galateia »

Napravih tova zapitvane, zashtoto dochuh edna informacia, neznaia dokolko moje da i se viarva, che da se zakupiat biletite ot tuk e po-dobre.

Dali cenite sa edni i sashti - predpolagam, che tuk stoinostta na bileta e dolaroviat ekvivalent na evrocenta mu, koiato se predlaga v BG? Ili?
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

I sam chuvala sashtoto i to ot razlichni hora.
Заключено