Kolko pari mi trjabvat da kacna vToronto?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Gladiator
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Фев 12, 2004 5:53 am

Kolko pari mi trjabvat da kacna vToronto?

Мнение от Gladiator »

Zdravejte!
Az i moeto semeistvo ste sme po Quebec procedura. Iskam da kacna v Toronto, kogato vsi4ko svarschi.
Razbrah , 4e za Ontario parite za deklarirane na granica sa pove4e ot 5000$,koito e minimuma za Quebec.\
Viarno li e tova?Iioste kolko ste mi triabvat?
BLAGODARIA!!!
Rosi

Re: Kolko pari mi trjabvat da kacna vToronto?

Мнение от Rosi »

Последно промяна от Rosi на Пет Апр 23, 2004 7:44 pm, променено общо 1 път.
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Re: Kolko pari mi trjabvat da kacna vToronto?

Мнение от bliasaka »

Gladiator написа:Zdravejte!
Az i moeto semeistvo ste sme po Quebec procedura. Iskam da kacna v Toronto, kogato vsi4ko svarschi.
Razbrah , 4e za Ontario parite za deklarirane na granica sa pove4e ot 5000$,koito e minimuma za Quebec.\
Viarno li e tova?Iioste kolko ste mi triabvat?
BLAGODARIA!!!
Nai-dobre se land-vaite v Quebec i sled tova hodete kadeto vi dusha saka.
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

Land-ването в Quebec определено НЕ е най-добрия вариант !!
Честно казано, страшен съвет си дал !!
Не знам кой ще се набута да каза в Qeubec и после с все багажа да отпрашва на някъде !?!
Аватар
estoyanova
Мнения: 628
Регистриран на: Съб Авг 23, 2003 1:34 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от estoyanova »

Zdravei!Za Ontario ti triabvat 10000CAD na chovek,no za semeistvo mai sa 15000.Vlez v saita i shte prochetesh tochno.
Uspeh!
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Мнение от AlexAA »

Hi Mladeji,
Imam chuvstvoto, che Russell Crowe (Gladiator) ne e zadal pravilno vaprosa i forumtzite ne sa go razbrali.
Az si mislya, che Gladiatorat pita kakvo shte stane ako katzne v Toronto sled preminata Qebecarska protzedura. Na letishteto v Toronto kakvi pari shte mu iskat: kato za immigration vav Federal Canada ili kato za immigration v Quebec. TEZI NESHTA GI NYAMA V SAITOVETE. Ako nykoj v Toronto znae hora minali po Quebekarskata protzedura i katznali napravo v Toronto da se obadi tuk.
Az sam v Calgary, no okolo men povecheto hora sa minali po Quebecarskata protzedura. Posledniyat sluchaj beshe minalata sedmitza. Pristigna majkata, dashteryata i kucheto i pokazaha CAD 4000. Minaha kato tramway, kato izkljuchim proverkite na imunizatziite na kucheto...
Cheers
div
Мнения: 112
Регистриран на: Сря Авг 13, 2003 10:06 am

Мнение от div »

Hi AlexAA,
Тази проверка от имиграционните служби и декларирането на парите къде става- на първото Канадско летище, където кацнеш или в Калгари. А може би има директен полет до там( Lufthansa)... и Калгари се явява първотo такова...
Благодаря предварително. :lol:
Щом си казал: Cheers :beer:
Any
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Any »

:D po Quebec-skata procedura biahme i katznahme napravo v Toronto bez nikoi da ni pita zashto sme tuk, bez problemi. Parite nikoi ne ni gi e broil, samo pitaha kolko imame i pisaha kolkoto kazahme. A kolkoto poveche imate, tolkova po-dobre, razbira se, osobeno ako ne znaete dobre English.
Bydete zdravi i jiveite tam, kydeto mojete da bydete shtastlivi!
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

otvratitelno e che imat razlichni proceduri - maznite quebekvari
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Gladiator
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Фев 12, 2004 5:53 am

Ste se radavam!

Мнение от Gladiator »

:roll: Blagodaria za otgovorite!
Mnogo bih se radval na provereni i izpitani preporaki i mnenia,zastoto Riska ne e malak. Az sam s cialoto semeistvo, bagaj,zaemi i...
Ako me kastrirat na letiste Toronto....,ne 4e e kraia, ama kato za na4alo ste mi doide MNOGO!!!
todor73
Мнения: 1524
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:51 am
Местоположение: Квебек

Мнение от todor73 »

b**h maamu, veche i kastracia li praviat na letistata. :shock: maitap be prosto mnogo smeshno si go napisal.
Molson
Мнения: 233
Регистриран на: Пет Окт 17, 2003 5:57 pm

Мнение от Molson »

s federalna - imigracionna visa moje da se landvash na koito si iskash PORT OF ENTRY - razbirai letishte, pristanishte, granichen punkt, stiga da ima koi da te obraboti i registrira v komputara im. taka che spoko. shto se otnasia do parite ima si federalni iziskvania za tova. kogato Landvash v Québec obache sumata e razlichna ot Федералната.
rath

Мнение от rath »

AlexAA написа:Hi Mladeji,
Imam chuvstvoto, che Russell Crowe (Gladiator) ne e zadal pravilno vaprosa i forumtzite ne sa go razbrali.
Az si mislya, che Gladiatorat pita kakvo shte stane ako katzne v Toronto sled preminata Qebecarska protzedura. Na letishteto v Toronto kakvi pari shte mu iskat: kato za immigration vav Federal Canada ili kato za immigration v Quebec. TEZI NESHTA GI NYAMA V SAITOVETE. Ako nykoj v Toronto znae hora minali po Quebekarskata protzedura i katznali napravo v Toronto da se obadi tuk.
Az sam v Calgary, no okolo men povecheto hora sa minali po Quebecarskata protzedura. Posledniyat sluchaj beshe minalata sedmitza. Pristigna majkata, dashteryata i kucheto i pokazaha CAD 4000. Minaha kato tramway, kato izkljuchim proverkite na imunizatziite na kucheto...
Cheers
Stiga s tova Calgary, ne idvaite tuka, tuka e nai-losho ot ciala canada
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

Здравейте на всички,
А някой ще ми каже ли какво се случва при обратния вариант? Минал си по федералната процедура и се лендваш в Монреал, например...Това за парите е ясно, но какво става при имиграционните на летището след въпроса “Къде ви е Сертификата за селекция”? Аз няколко пъти вече задавам този въпрос в различни постинги и никой не се и опита даже да ми отговори :(((
miro.m

Мнение от miro.m »

Gladiator,
Temata e mnogo interesna /predpolagam/za mnogo, koito se kaniat da kaznat direktno v Toronto,ta za tova mi e chudno, zashto nikade ne beshe daden konkreten otgovor na vaprosa:"MOGAT LI DVAMA DUSHI DA KAZNAT V TORONTO /sas CSQ/ I DA MINAT PREZ IMIGRAZIONNITE BEZPROBLEMNO SAS 5000CAD /v broi ili patnicheski chekove"/ :?: :? :?:
Razbira se che ofizialnata suma v saita e-11 775CAD /za dvama/,i razbira se che s "kolkoto poveche- tolkova po-dobre"
I oshte edin podvapros:MOZE LI DA SE VLEZE NA GOREPOSOCHENIAT PUNKT SAS SUMA PO-MALKA OT TAZI, ZAPISANA V DOKUMENTITE? :?: :? :?:
Заключено