Виза за USA?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

sasho71 написа: e не виждаш ли зип кода и съкращението- Кентъки, известен селски щат :wink:
Стига бе Саше, какъв бърбън само правят тям. ;) :lol: :beer:
Аватар
Al Bundy
Мнения: 160
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 7:47 am
Местоположение: Торонто

Мнение от Al Bundy »

sasho71 написа:
Al Bundy написа: * London, KY 40744
Тоя Лондон кой от всичките Лондон'и е? US, ON или UK. Aбе то всичко пишело на гърба ама кой да чете. Имам често път до Niagara Falls, дали става ако я дам тая биляжка на границата без да се налага да я минавам?
e не виждаш ли зип кода и съкращението- Кентъки, известен селски щат :wink:
Да бе, мерси. Ама сега като се замисля това с границата в NF май няма как да стане, щото канадски служител се среща на излизане от US.
tzakova
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Окт 31, 2007 1:48 pm
Местоположение: Calgary
Обратна връзка:

Мнение от tzakova »

Ходих до посолството, казаха на летището. Ходих до летището, те даже не знаеха. Викам си някъде из Европа ще им го върна, ама там съвсем бяха в неведение. От Емигрейшън Канада ми казаха при влизане в Канада да го оставя на паспортен контрол, те по служебен път ще си го предадат. Така и направих.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

а виждате ли сега къде е Силата на канатския паспорт.няма листчета ,няма разправии от къде да го взема и на кого да го дам.ходиш си свободно по хамериката ,а някой дето разправяше ,че с канатския паспорт можеш да си обършеш само задните части,за нищо не служел. :D
Аватар
Al Bundy
Мнения: 160
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 7:47 am
Местоположение: Торонто

Мнение от Al Bundy »

tzakova написа: От Емигрейшън Канада ми казаха при влизане в Канада да го оставя на паспортен контрол, те по служебен път ще си го предадат. Така и направих.
То така си и пише на листчето, ама кой да чете. Ама, аз съм вече влязъл и листчето си е у мене. За да вляза пак, трябва да съм излязъл.Ще го пратя на адреса, който по-горе е даден. Друг избор нямам май тъй като чета.
Публикувай отговор