RAM, LAN

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
je me souviens
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 9:50 pm
Местоположение: Montreal

RAM, LAN

Мнение от je me souviens »

НЯКОЙ ДА ЗНАЕ МЯСТО ОТКЪДЕТО МОЖЕ ДА СЕ КУПИ RAM ПАМЕТ И МРЕЖОВИ КАБЕЛ НА МЕТЪР В МОНРЕАЛ?
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: RAM, LAN

Мнение от Mark »

je me souviens написа:НЯКОЙ ДА ЗНАЕ МЯСТО ОТКЪДЕТО МОЖЕ ДА СЕ КУПИ RAM ПАМЕТ И МРЕЖОВИ КАБЕЛ НА МЕТЪР В МОНРЕАЛ?
РАМ памет на метър не бях чувал, но може и да има :lol:

А за кабел - зависи колко метра ти трябват. ако е до 30 - има за 15$ 30 метра кабел в SUPERMAX DEPOT.
Supermax Depot (2825 Van Hornе (next metro grocery store), Montreal) 514-737-5199

Supermax Depot (6700 Ch. Cote-Des-Neiges (lower level), Montreal) 514-341-6689

Ако е за над 30 метра, пробвай в АДИССОН - http://www.addison-electronique.com/

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
je me souviens
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 9:50 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от je me souviens »

Много благодаря за инфото. Все пак е написано "RAM ПАМЕТ И МРЕЖОВИ КАБЕЛ НА МЕТЪР", което значи, че питам отделно за RAM и отделно за МРЕЖОВИ КАБЕЛ НА МЕТЪР :)
Аватар
limen
Мнения: 27
Регистриран на: Съб Ное 05, 2005 4:13 am
Местоположение: Been there, and there...

Мнение от limen »

Га беше едно време гат живях в Мотреал си купих монитор (Втора ръка)от едно зяабутано местенце - всичко втора ръка (отиде цяла сутрин докат се домъкна до там).. Не ме питай къде... Само си спомниам, че имаше модоли памети в кашон :shock: ... и кабелите (най различни дължини - нахвърляни по ъглите) бяха без пари (някакви си стотинки...) Спомних си че си купих и клавиатура в мноо добро запазено състояние (PS2 Compaq) за около $2 ... :wink: ....
Както и да е...намерих това местенце през Internet -> Yellow/White Pages май.. :) Та ако ти се занимава и ако не ти се дават мноо парички... Спомням си имаше ги мноо такива местенца.. а това го избтрах щото им се обадих по тел. и те имаха по-добрата цена...
"There are two types of tragedies in life. One is not getting what you want, the other is getting it."
Аватар
prase
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 1:26 pm
Местоположение: Островът на прасетата

Мнение от prase »

Ти какво си спомняш?

www.addison-electronique.com
По-добре доволна свиня, отколкото недоволен човек?
Аватар
mborodin
Мнения: 439
Регистриран на: Вто Ное 16, 2004 8:05 am
Местоположение: GD_Californie
Обратна връзка:

Мнение от mborodin »

В крайна сметка КОНКРЕТНА информация е дал/а само prase.

Ако всички или поне половината които пишеха в тоя форум даваха и наполовината на тази информация вместо да си чешат клавиатурите, заяждат и избиват комплексите си за малоценност и т.н. щеше да е друго дереджето ама НЕ ....

Аз се сещам единствено за Microbytes
Аватар
Dino
Модератор
Мнения: 621
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:59 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Dino »

RAM съм пазарувал от PC Recycle и 1800 parts.
Можеш да видиш и магазина срещу :metro: Sauve, а също и в "битака" северозападно от Langelier x 40-та магистрала.
А LAN кабел предпочетох да си купя от Addison - 30 метра Cat. 5e ми излезе < 25 CAD.
Наслука!

Даниел
Vision without action is a daydream.
Action without vision is a nightmare.
Публикувай отговор