Късо оръжие: BG - BC

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Rosi

Мнение от Rosi »

Последно промяна от Rosi на Пет Апр 23, 2004 12:38 pm, променено общо 1 път.
imalizna4enie
Мнения: 296
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 11:57 pm
Местоположение: montreal

Мнение от imalizna4enie »

Rosi, az mai kakvoto i da kaja v toia forum, vse ti se 4uvstva6 zasegnata, ta mai logikata mi 6te izleze naistina jeliazna. A i kakto kazah , ama ti pak ne razbra, i uspelite i dovolnite sa dovolni, (poiasniavam , ta mai stana vse edno da ti kajat vic, 4e da ti go obiasniat)
Ta poneje ti niama6 zadovolen vid, mai ne si v nito ednata ot 2te kategorii(aide stana ve4e bukvalno obiasnenie) Dumi4kata sujeliavam vednaga ia ottegliam :lol: Az pone sum dovolna, 4e kato si pomislia i zadovolena :wink: Ako 6te da niama i vruzka s uspeha.
I vzemi si napravi up-date na infoto, 6toto 10$ ostanaha dale4e v minaloto :D
Rien n'est si dangereux qu'un ignorant ami, mieux vaudrait un sage ennemi.
ПРОГРЕСОР
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 12:26 pm

Мнение от ПРОГРЕСОР »

Да не повярва човек как се разви тази безобидна наглед тема. Съжалявам че я пуснах. Моля да ме извините. :(
Гост

Мнение от Гост »

ПРОГРЕСОР написа:Да не повярва човек как се разви тази безобидна наглед тема. Съжалявам че я пуснах. Моля да ме извините. :(
На мен оръжието не ми се струва никак безобидно, даже като тема. Я виж какви изстрели започнаха да се раздават - заплатката, менопаузата, аватарката, психологията ... !!!! :shock: :?
stiga_be
Мнения: 47
Регистриран на: Сря Яну 07, 2004 11:17 am
Местоположение: Germania>?>?>Manitoba

Мнение от stiga_be »

Chela sam sadarjatelni postingi, palni sas polezna info, pisani i ot dvete dami po-gore. Mnogo sam iznenadana ot tazi 'razmiana na istreli'. Smiatam, che foruma triabva da se polzva po prednaznachenie - da si pomagame edni drugi, a ne da se pliuem.

Momicheta, shto za mahlenska razpravia v publichnoto prostranstvo????
MechoPuh

Мнение от MechoPuh »

Karat se za mene :oops:
Iskat da me "gramnat" i da si me slojat nad kaminata. S taia gotina usmivka shte sam super dekor. Abe momicheta, nemoje li parvo 1 mesets pri ednata, posle pri drugata :idea: :wink:
imalizna4enie
Мнения: 296
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 11:57 pm
Местоположение: montreal

Мнение от imalizna4enie »

Ne mojhe Mecho, takuv unikalen ekzempliar, koito i da e niama da iska da go podeli :cry: Puk i nie jenite, nali se se6ta6, hi4 ne sme po deleneto. Iskam vsi4ko i samo za men, mai sme malko taka.

Sorry, guys, iavno Rosito tai samo topli 4uvstva kum men, kakto i az kum neia, vzaimna e "simpatiata" Sorry 4e stana malko mahlenska razpravia i vi napravihme 4ast ot neia.

Nazdrave mom4eta i momi4eta :beer:
Rien n'est si dangereux qu'un ignorant ami, mieux vaudrait un sage ennemi.
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Мнение от Guinness »

imalizna4enie написа: Iskam vsi4ko i samo za men, mai sme malko taka.
I nai-ve4e banq s plo4ki i kola s avtomati4ni skorosti!!!! I da si surka6 qketo Gap kato hodI6 po Downtowna i se opravq6 po metro-stationite!!!!!

P.S; ПРОГРЕСОР ,SORY FRIEND :beer: :twisted: :beer: :twisted:
Rosi

Мнение от Rosi »

Последно промяна от Rosi на Пет Апр 23, 2004 12:39 pm, променено общо 1 път.
Rosi

Мнение от Rosi »

Последно промяна от Rosi на Пет Апр 23, 2004 12:46 pm, променено общо 1 път.
imalizna4enie
Мнения: 296
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 11:57 pm
Местоположение: montreal

Мнение от imalizna4enie »

nai-ve4e banq s plo4ki i kola s avtomati4ni skorosti!!!! I da si surka6 qketo Gap kato hodI6 po Downtowna i se opravq6 po metro-stationite!!!!!

Guiness, ama ti verno si za rekord po tupotia.
E, imam terakot v baniata, 6to i tvoita li e ot tia s mozaikite?
Iaketo mi za tvoe svedenie e Jackpot, i dvete koli sa avtomatik, a v metro ne pomnia ot koga ne sum se ka4vala.
Sega po-dobre li 6te spi6?
Aide 4e triabva da trugvam za rabota, 4e niakoi triabva da ti pla6ta sociala.
Rien n'est si dangereux qu'un ignorant ami, mieux vaudrait un sage ennemi.
Заключено