Family Class, Sponsorship Application - Spouse !!!!!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Family Class, Sponsorship Application - Spouse !!!!!!

Мнение от nasa »

Zdraveite vsi4ki!! :-)
Niakoi da e poskal skoro dokumenti ili da ima informacia za vremeto za obrabotka na dokumenti za sponsororan saprug/sapruga prez Bucharest?????? Interesuva me tova vreme za obrabotka. Ot site-a ne moje da se razbere, 30% ot slu4aite za 3 meseca, 70% za 7 mesaca... pak tehnite gluposti!!... Ako niakoi skoro se e zanimaval s tova neka da spodeli, molia.
Much appreciated!!! Thanks!
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

ние минахме за 8 месеца, поради наша грешка. иначе щяха да са 7, даже и 6.5 можеше да бъдат. успех! :)
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

Мнение от doreto »

В нашият случай процедурата беше стартирана в Мисисага на 6 юни 2006 г. На мен виза ми бе поставена на 16 октомври 2006 г.
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

A v Missisauga kolko vreme gi razglejdaha? Ili tova e ot momenta na podavaneto do momenta na vizata ot Bucharest?? Mnogo barzo.
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Мнение от bliasaka »

7-8 meseca ot momenta na podavaneto
pepiliverpool
Мнения: 179
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 10:24 am
Местоположение: Ottawa

Мнение от pepiliverpool »

Здравей,

Аз изпратих документите на съпругата ми на 25 Май, на 29 бяха получени в Мисисауга, на 14 Юли ми писаха че ги изпращат до Букурещ и съпругата ми получи писмо от Букурещ с дата 25 Юли че са престигнали при тях документите и започват да ги разглеждат. До момента все още нямаме отговор от тях, но и аз платих последната такса от $490 за визата преди 10 дена. Надявам се другия месец да получим отговор. Със всеки случай е различно и както пише в сайта им някои случаи ги преключват по-бързо. Успех
Заключено