България ли ? Забрави,никога по вече.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

България ли ? Забрави,никога по вече.

Мнение от bateto »

Това е държава на абсурдите,установих го за краткия си престой там в Булгаристан,не държава ,а кошмар ,никога по вече кракът ми няма да стъпи там .Бих се върнал само и единственно за ваканция,но и за това не съм сигурен.След 5 години престой на Голямата земя посетих Бившата си родина за 2 седмици,които ми дадоха достатъчни изживявания да не я посетя отново в близките 5 год. ,а може би и в близкте 50. :o :o :o
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Re: България ли ? Забрави,никога по вече.

Мнение от vladi »

bateto написа:Това е държава на абсурдите,установих го за краткия си престой там в Булгаристан,не държава ,а кошмар ,никога по вече кракът ми няма да стъпи там .Бих се върнал само и единственно за ваканция,но и за това не съм сигурен.След 5 години престой на Голямата земя посетих Бившата си родина за 2 седмици,които ми дадоха достатъчни изживявания да не я посетя отново в близките 5 год. ,а може би и в близкте 50. :o :o :o
Chakai mnogo barzash! 800-te dni oshte ne sa minali:
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 00&start=0
bateto predi okolo 700 dni написа:Както брадатия испански козел обяви на времето ,така и аз днес реших да обявя в публичното пространство:
-Броено от днес 11.05.05 до 20.07.07 ми остават 800 дни да затворя страницата Канада в моя живот.Не случайно съм избрал тази дата на моето напускане на Канада,на този ден живот и здраве ще направя точно 2000 дни престой тук.
-Както се пее в песента -много мина ,мъничко остана...
Ще ви информирам периодично както в.Труд на времето го правеше за бройката оставащи дни до края на моята авантюра.
Благодаря за вниманието и много и силни летни емоции.
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

Айдеее...отиде броенето на кино... :lol: Абе бате, ние като ти говорихме, ти що не вярваше...пак добре че ще си използваш парите за хотела за по-приятни занимания.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Хахахаха! :lol: Няма да вадя всички изказвания на Батето по темата! Бате, кво стана, бре? Синджира ли ти натежа, хотела ли поскъпна, що ли? И сега как ще те одумват бабичките на чаршията - "..ей, върна се от чужбинско и живот си живее, а ние цел живот влачим за таквиз айдуци като него!....", :rotfl: а ти да споменаваш околните през зъби на канадски? Тюх, развали одумката! :lol:
Let it go...
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Не мога да се търпя да не кажа едно: мухахахахахахахахахаха. :lol: :rotfl: :rotfl:
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

Батето пак пусна въдичката. :D :D :D
Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

bbb написа: Батето пак пусна въдичката. :D :D :D
Без стръв при това. Гола кука! :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

Ivan1007 написа:
bbb написа: Батето пак пусна въдичката. :D :D :D
Без стръв при това. Гола кука! :D
Важното е .че и на гола кука кълве. :D :D :D
Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Мухахахахаха, в правилна посока сте, но иначе леко в страни от пътеката. Тепърва шоуто започва, просто се очаква включване на други още по-колоритни образи. :lol: :rotfl: :rotfl:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Майтап си мислите ,но на митницата митничарите ме е..а,т.е. ми се подиграха -Глей го тоя поканатчения българин с дисагите к'во ни се прави на мъж с канатския си паспорт,после две циганета ми откраднаха куфара ,а за капак една френска булонка ми опъна боксера на детската площадка без разрешенеи докато аз се опитвах да о...я една блондинка.
Ма..а му стара ,страна на абсурдите ,по добре бял роб в Канада отколкото е..н българоканатец в родината . :D :D :D
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :beer2:
пак сме тук :-)
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Мнение от drifter »

И аз от две години чакам батето да си дойде и да види на живо :)
Какъвто беше нахъсен имах съмнения, че може да се окаже тип мутра и да му хареса :)
Чест му прави, че е прям и веднага споделя.
На приказки за лошото никой не вярвя, ни за тук ни за там. Но на приказки за хубавото всички вярваме :)
All we have to decide is what to do with the time that is given us.
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

:twisted: абе чакайте да видим дали пак няма да излезе някой блъф на батето....

не разбирам как може да говори така за нашата прекрасна страна?!? :dent:
Изображение
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Мнение от klisurov »

А кой щеше да си къса паспорта, че забравих?!?
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
Deso
Мнения: 206
Регистриран на: Нед Окт 16, 2005 2:17 pm
Местоположение: Rive Nord
Обратна връзка:

Мнение от Deso »

Бате, я разкажи по на широко какво толкова е станало в скъпата ни татковина!
Заключено