изненада с Family class

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

изненада с Family class

Мнение от doreto »

Днес ми се обадиха по телефона от Посолството в Букурещ. Моите документи са там по спорсорската програма от 26 юли. До сега са ми искали два допълнителни документа, касаещи дъщеря ми, която няма да ме придружава и местоработата ми. Сега ми звъняха за да ми кажат, че са ми пуснали по пощата една декларация , с която още веднъж ще трябва да декларирам, че дъщеря ми няма да ме придружава и че оттук на натък, при желание ще кандидаства по стантартните емиграционни процедури. И ми казаха, че като върна подписана тази декларация, мога да изпратя с нея и паспорта си за виза. !!! Няма да има интервю! Това е! Няма и четири месеца от подаването на документите в Мисисага - 6 юни.
Поздрави!
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: изненада с Family class

Мнение от klisurov »

doreto написа:... Моите документи са там по спорсорската програма ...
Дай малко инфо за тази програма (от любопитство). Федералните на интервю вече не викат, а ти искат документ за език.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Re: изненада с Family class

Мнение от simplyaven »

klisurov написа:
doreto написа:... Моите документи са там по спорсорската програма ...
Дай малко инфо за тази програма (от любопитство). Федералните на интервю вече не викат, а ти искат документ за език.
po princip po sponsorskata programa dokument za ezik ne sashtestvuva kato iziskvane! a na intervu vikat i oshte kak!!! :shock: za samata programa ima mnogo info kakto v oficialniq site, taka i tuk vav foruma
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Re: изненада с Family class

Мнение от simplyaven »

doreto написа:И ми казаха, че като върна подписана тази декларация, мога да изпратя с нея и паспорта си за виза. !!! Няма да има интервю! Това е! Няма и четири месеца от подаването на документите в Мисисага - 6 юни.
Поздрави!
Doreto, pozdravi i uspeh i chestito!!! tova e strahotna novina! :D haide, skoroshno sabirane sas sapruga ti i mnogo hubavi emocii tuk :lol:
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Re: изненада с Family class

Мнение от bliasaka »

klisurov написа:
doreto написа:... Моите документи са там по спорсорската програма ...
Дай малко инфо за тази програма (от любопитство). Федералните на интервю вече не викат, а ти искат документ за език.
Sponsorirane na saprug/sapruga da doidat v CA.
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: изненада с Family class

Мнение от klisurov »

bliasaka написа:Sponsorirane na saprug/sapruga da doidat v CA.
10x
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Заключено