Rabotna viza

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
vasil
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 6:36 am

Rabotna viza

Мнение от vasil »

ZDRAVEITE OTNOVO NA VSI4KI ! IMA LI NAKOI KOITO MOJE DA MI POMOGNE S INFORMACIA ZA TOVA KAKVI DOKUMENTI SA MI NUJNI ZA RABOTNA VIZA ? KAKVO TRABVA DA SE NAPRAVI OT KANADA ? I AKO NAKOI ZNAE , KAKVI 6ANSOVE IMAM S TAKIVA DOKUMENTI NA INTERVU V POSOLSTVOTO ?
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

Много е трудно, братче! За работна виза има много информация, обаче ти трябва много силно рамо от евентуален работодател в Канада, а това не се среща често. Аз съм пробвал за работна виза, на никой там не му се занимава (освен ако не си някакъв страшен специалист и да умират за теб).
vasil
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 6:36 am

Мнение от vasil »

ZNAM 4E E MNOGO TRUDNO NO MI TRABVA INFORMACIA KAKVO TRABVA DA NAPRAVAT OT TAM . ISKAM DA PITAM DALI AKO IMA6 DOKUMENTI ZA RABOTA MOGAT DA TI OTKAJAT VIZA .
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Tryabva eventualen rabotodatel da prati ofertata za rabota v HRDC- Human Reseources Development Canada za odobrenie. Toy tryabva da dokaje pred tyah, che e puskal obyava za rabota, no nyama kanadski grajdanin ili permanent resident, koyto moje da zaeme poziciyata. Toya confirmation or HRDC, che moje da te naznachi se poluchava za okolo 40 dena, spored informaciya, koyato imam az. Sled tova mojesh da kandidatstvash za viza. Teoretichno mogat da ti otkajat estestveno viza, zashtoto tova si e pravo na posolstvoto, no ima golyama veroyatnost da ti dadat. Tryabva, obache da imash dosta seriozen rabotodatel, koyto e navit da se zaeme s tova ili da se naviesh na nisko platena rabota, za koyato taka ili inache sa naviti da naemat chujdenci.
Good luck!
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Заключено