ot USA v Canada

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Shy
Мнения: 84
Регистриран на: Пон Яну 12, 2004 9:56 am
Местоположение: Montreal

ot USA v Canada

Мнение от Shy »

Zdraveite na vsichki!
Ima li niakoi, koito skoro da e minal po protzedurata za federalna Canada ot USA?Priblizitelno kolko vreme otnema?Staja triabva li da e po specialnostta?Moje li kanadski rabotodatel da pomogne s fiktiven dogovor za rabota?
Blagodaria predvaritelno!
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

minaha niakolko choveka no zabraviha da pishat....
ako idvash, prodai si tam kolata osven ako e stara i si ia haresvash
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

Бай Кольо,

Обясни, моля те, за колата, какво точно имаш предвид. Какви съображения трябва да имам.
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Marto написа:Бай Кольо,

Обясни, моля те, за колата, какво точно имаш предвид. Какви съображения трябва да имам.
trudno se prodava kato svarshish s neia
na vlizane te karat da i instalirash daytime running lights i edna kupchina drugi gluposti...
a ako ne si smart moje i mito da platish
vij, ako si ot michigan, ny ili drug blizak shtat moje da si ia darjish registrirana tam i da plashtash tamoshnite insuranci (ako sa po eftini, kakto ako otivash v ontario)
i mani toia negar ot avatara si - ne ti otiva :-)
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Заключено