Форекс клуб в Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от bibco »

:handshake:
Father
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Мар 20, 2004 10:39 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от Father »

Това за переодичното виждане на чаша бира ме грабна силно. Така, че аз съм In :).

До скоро...предполагам, че лятото скоро ще свърши :)
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от davidT »

има ли някой с биткойни тук ? днес проби 190$ :D
ако не сте я чували тая валута http://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin"
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от bibco »

Ето, че се заформя дискусия :y:
Електронни пари биткойн едва ли някой от нас има, но навярно у доста от нас има желание да се научим да правим класически пари чрез форекс или друг вид борсова търговия...
Така че предложението ми е актуално - ако искате, можем да пробваме първа среща на чаша бира и след това, през лятото, да го правим редовно. ;)
Успех на тези, на които им трябва!
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от bibco »

Приятели,
лятото е в разгара си, но ние така и не успяхме досега да се срещнем и пийнем бира, говорейки си за Форекс...

Това ме кара да си мисля, че или никой от вас не се занимава с такъв бизнес или просто няма желание да пие бира...И тъй като второто е направо невъзможно ;) , то остава първото - няма Форекс трейдъри...

Затова имам ново предложение - ако някой от вас има желание да се научи да прави пари с Форекс - аз имам възможността - време и желание и с удоволствие ще му помогна с каквото мога! Пък и бира ще пийнем заедно :)
Пишете на лични
mamutche
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Мар 14, 2013 1:32 pm

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от mamutche »

bibco написа:ако някой от вас има желание да се научи да прави пари с Форекс - аз имам възможността - време и желание и с удоволствие ще му помогна с каквото мога!
Аз имам :)

Като начало - с какви валутни двойки работиш? Доларът все още устремно пада и изглежда, че няма дъно.
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от bibco »

Мамутче,
защо ли ми изглеждаш много познат от един друг форум? ;)
mamutche
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Мар 14, 2013 1:32 pm

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от mamutche »

Едва ли. Последното ми писане в други форуми беше преди 13-14 г. с други никове.

По темата: с кои валутни двойки играеш? Кога прогнозираш повишение на долара? Какви отворени позиции имаш в момента и на коя платформа?
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от bibco »

ОК, има човек със същия ник в български форекс-форум, затова те препознах в него ;)

Работя /аз не харесвам думата играя, защото форекса не е игра/ основно интрадей трейдинг с EUR/USD и USD/CHF. Минал съм през много брокери, останал съм на Oanda и InstaForex. Прилагам различни стратегии при давата брокера - в зависимост от разликата в условия за работа, които те предлагат.
Платформи? - Оанда имат своя, Инста - Метатрейдър 4 и 5. Аз предпочитам четворката - въпрос на рутина навярно.
Долара? За съжаление аз нямам ясновидски способности за да ти отговоря кога ще тръгне нагоре. След вчерашното решение на централната банка на САЩ относно паричната ѝ политика, предполагам, че доларът ще врезе в рейндж за известно време с тенденция за възходящ тренд след около месец, но подчертавам - това е предположение.
Ако сериозно се занивамаш с форекс, те каня на чаша бира в удобно за теб място и време!
Успех! :y:
edin
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Авг 23, 2012 11:11 am

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от edin »

приемате ли още един в клуба?
Аватар
GRus
Мнения: 274
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 5:56 am
Местоположение: Montréal

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от GRus »

Аз също бих се включила в клуба. Организирате ли вече сбирки?
If everything seems under control you're just not going fast enough
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от bibco »

Де да беше така!
Но ако имате желание можем да започнем и в по-ограничен кръг...
Форексът е море, изучаването на което никога няма край :rock:
edin
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Авг 23, 2012 11:11 am

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от edin »

да организираме една :)
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от balbi »

Моя опит се свежда до няколко прочетени книги за технически анализ, които така и не успях да анализирам успешно.
Иска ми се да преслушам материята с някой, който се занимава на практика с това.
Бибко мисля, че с теб се знаем от една кратка среща преди години в центъра на Монреал. Беше ми приятно тогава, мисля ще ми бъде драго да се видим и да поговорим.
Аз съм свободен за момента през седмицата? Ако има и други желаещи мисля ще се заформи полезна дискусия.
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Форекс клуб в Монреал

Мнение от Ninushevi »

Аз чак не сме да се обадя, защото съм изключително "бос", но имам голямо желание да "вляза в час" :)В Бг си бях взел една "книга" за Форекс пазарите, но така и не стигнах до нея, а и забравих да си я взема. В момента, в който се организира сбирка, ако нещо не съм възпрепятстван, съм там. Надявам се, че ще бъда добър "ученик", ако се намери "мастър", който да ме потренира!
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Публикувай отговор