Изпращане на паспорт от България за виза в Румъния?!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
DIMELBE
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 3:53 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Изпращане на паспорт от България за виза в Румъния?!

Мнение от DIMELBE »

Здравейте,

Имам следния въпрос - към хората, които скоро са изпращали с куриер от България паспорти към Букурещ. Куриерските фирми изискват ли да се попълва някаква декларация, за това, че изпращате паспорт или просто е необходимо да се заплати и за връщането му и това е всичко?

Дълго е за обяснение защо задавам този въпрос, но ще сме благодарни на отговорилите.

Мерси предварително! :D
"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"!!!
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Изпращане на паспорт от България за виза в Румъния?!

Мнение от tonich »

Има доста писано по въпроса.
Пусни една търсачка!
Това е всичко.
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
DIMELBE
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 3:53 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Изпращане на паспорт от България за виза в Румъния?!

Мнение от DIMELBE »

tonich написа:Има доста писано по въпроса.
Пусни една търсачка!
Това е всичко.
Не съм от хората, които пускат теми, без да са си направили труда да пуснат една търсачка. Но това, което намерих не беше много актуално инфо. А ако прочетеш внимателно поста ми ще откриеш ключовата дума СКОРО - т.е търсех много нова информация и си позволих да отворя тема.
PTI опитах се да си задам въпроса и на куриерски фирми в БГ, но да се свържа по телефона от Mtl с тях, така и не успях, а инфото ми трябваше наистина за днес - понеделник, просто трябваше да се прати спешно паспорт от БГ в Букурещ за поставяне на виза след приключила процедура по parrainage на възрастен човек, който имаше проблем да присъства на самото изпращане и може би за последен път си направих опита, да потърся инфо в този форум - това ми беше наистина най-последният вариант за получаване на информация и честно казано финалният опит(именно поради "дружелюбните" съфорумници, които останаха в него ).
За пореден път се убедих, че в последните няколко години броят на хората, чиято цел е да посещават форума не само за да се заяждат, а и за да помагат по някакъв начин, е снижен до 0.

Жалко.......

Благодаря за личните съобщения - радвам се и благодаря, че се намират и добронамерени хора :handshake: :y: :beer:
Последно промяна от DIMELBE на Пон Авг 06, 2012 7:51 am, променено общо 1 път.
"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"!!!
Аватар
DIMELBE
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 3:53 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Изпращане на паспорт от България за виза в Румъния?!

Мнение от DIMELBE »

Намерих отговор на въпроса си, темата може да се заключи. :y:
Мерси!
"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"!!!
Публикувай отговор