Доставчик на интернет ELECTRONICBOX ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
strs
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 4:30 am
Местоположение: Ville de Québec, Canada
Обратна връзка:

Доставчик на интернет ELECTRONICBOX ?

Мнение от strs »

Здравейте,
Някой използва ли като доставчик на интернет ELECTRONICBOX.
http://www.electronicbox.net/fr"
Моля, споделете Вашите впечатления, коя мрежа използват на BELL или на VIDEOTRON ?
Възможно ли е само с доставка на интернет и прибавяне на един допълнителен сплитер към кабела да се включи и телевизора за да се гледа и телевизия ?
Ако е възможно може ли да се добави и recepteur hd bell 6131 за да се гледа и телевизия HD ?
Предварително благодаря.
hanasparuh
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Мар 23, 2012 6:37 pm
Местоположение: Montreal, Quebec

Re: Доставчик на интернет ELECTRONICBOX ?

Мнение от hanasparuh »

Ако искате Интернет и телевизия, вижте комбинираните оферти на BELL или на VIDEOTRON.

Аз ползвам Bell Fibe TV и съм доволен от качеството. Няма да им правя реклама, защото не ми плащат, но преди да се включа се поразрових малко из интернет и според повечето потребители, ползвали сателитна или кабелна, тази технология е най-добрата в момента. Преди няколко месеца направиха ъпгрейд и сега мога да записвам или гледам до 3 HD програми едновременно. А, най-много ми харесва, че няма нови кабели в апартамента ми - всичко минава то телефонната жица :-)
България е моята Родина!
нови мераклии
Мнения: 90
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 4:43 pm
Местоположение: Варна/Монреал
Обратна връзка:

Re: Доставчик на интернет ELECTRONICBOX ?

Мнение от нови мераклии »

Аз ползвам ELECTRONICBOX от повече от половин година. Преди това бях на DSL и вместо "гарантираните" 5мб, получавах само 0,7. Причината си беше в Бел, защото преди ползвах Аканак и имах същата скорост. От февруари минах на кабелен интернет и войп телефон с ELECTRONICBOX. Много съм доволна и от услугата и от тях самите като отношение към клиентите им. Мога само да ги препоръчам с две ръце от моя личен опит. Аз ги открих през монреалските форуми и реших да пробвам с тях, та така до ден днешен без намерение да ги сменям. Цената е много добра но първоначалното вложение си е малко разоряващо - струваше ми около 300 $ - оборудване, активация, инсталация, прехвърляне на телефонния номер от Бел. Сега плащам по 60 $ за кабелен интернет и телефон.
Публикувай отговор