ли4ен лекар

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
nikolaybozhkov
Мнения: 34
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 12:51 pm

ли4ен лекар

Мнение от nikolaybozhkov »

Здравеите някои може ли да ми даде координати на ли4ен лекар в Монтреал за предпо4итане да е бьлгарин ако има де
и трябва ли да имаме такьв в Монтреал
как седят просто нещата с здравеопазването
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Дай квартал!
silPa
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:52 am

:)

Мнение от silPa »

НДЖ ..... и аз си търся
Мерси !
Аватар
AnnaR
Мнения: 467
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 9:36 pm
Местоположение: Laval, Qc

Re: :)

Мнение от AnnaR »

silPa написа:НДЖ ..... и аз си търся
Мерси !
проверете в клиниката срещту метро Вандом. Преди 2 години там си намерихме, може още да набират пациенти. Има много лекари. Нашият е Dr Jonathan Simons.

Clinique Medicale Vendome
5175 de Maisonneuve O., suite 100
514/484-4712

sans rendez-vous tel: 514/ 484- 4711
Аватар
teomat.com
Мнения: 561
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 11:16 am
Местоположение: Canada
Обратна връзка:

Re: ли4ен лекар

Мнение от teomat.com »

nikolaybozhkov написа: и трябва ли да имаме такьв в Монтреал
как седят просто нещата с здравеопазването
Не е задължително да имаш личен лекар. Можеш да отидеш в която и да е клиника наблизо без рандеву и да ти направят досие. Ако не ти хареса отиваш другаде. Ако искаш второ мнение, няма проблем още същия ден да посетиш и друг лекар, нищо не се плаща.

Аз имам личен лекар, но ми е много далече и не я посещавам много често. Забелязвам че когато тя ми издаде направление за ехография примерно, ми я правят веднага, а когато го взема от друга клиника чакам с месеци. Изледванията на кръв стават веднага без значение къде са ти ги назначили.

Има и лекари при които те приемат веднага (разбира се след телефонен разговор), но си плащаш.
iveta333
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Ное 07, 2006 3:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от iveta333 »

Какви са тези лекари,които те приемат веднага,но си плащаш ? И колко плащаш?Този вариант го чувам за пръв път-моля да ми го обясните!
dobsan
Мнения: 198
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 2:59 am
Местоположение: Някъде........................

Мнение от dobsan »

Доктор Самир Хабип ливанец учил в БГ говори развален български ,аз съм доволен бил съм негов пациент
1620 BOULEVARD HENRI-BOURASSA O с ъгъла на avenue Marceline-Wilson
Montréal, QC H3M 1A1, Canada
(514) 331-9531‎
има аптека до самия кабинет
Аватар
AnnaR
Мнения: 467
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 9:36 pm
Местоположение: Laval, Qc

Мнение от AnnaR »

iveta333 написа:Какви са тези лекари,които те приемат веднага,но си плащаш ? И колко плащаш?Този вариант го чувам за пръв път-моля да ми го обясните!
Toва са доктори с частна практика. Тази седмица проверих един такъв в Лавал. Набира пациенти, стига да иска човек - няма проблем, и да не си му пациент, само за консултация пак става. Цените бяха: отваряне на досие: 75$, 10 мин среща с доктора - 50$, съответно 20 мин - 100$ и т.н., ако ти харесва, дават среща веднага.
Публикувай отговор