Проблем ли е проблемът с On-line статуса

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Проблем ли е проблемът с On-line статуса

Мнение от sve »

Утре досието ми в Букорещ има рожден ден и става на 1 месец. От почти толкова време се опитвам да си видя он-лайн статуса. Избирам "immigration".. "File No." . Vuvejdam po primera B12121212 номер, фамилно име, тата на раждане, и страна ... и все едно .. "We were not able to identify you using the information you provided. "

Въпросът ми е нормално ли е това да нямам он-лайн статус толкова време или да звъня в букорещ да питам дали не са ме забравили !?
silvia74
Мнения: 49
Регистриран на: Сря Дек 10, 2003 5:52 am

hi

Мнение от silvia74 »

Ne se pretisniavai sled medicinskite ste mojesh da si go gledash
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

:)

Мнение от sve »

интересно явно при някой го активират преди медецинските а други след !?
IVO
Мнения: 88
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 10:17 am
Местоположение: Sofia

Мнение от IVO »

Ние изпратихме документите на 28.01.04г.,на 07.02.04 получихме бар кодовете .До 12.03.04 като си проверявахме статуса ни се появяваше същото съобщение като при теб.Чак на 14..3.04 прочетохме ,че на 12.03.04 са започнали да разглеждат документите.Но още не сме получили медицинските :cry: Така,че не се притеснявай ! Успех ! Иво
Jeff
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 12:04 pm
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Za on line statusa

Мнение от Jeff »

Ne se pritesniavai,moiat status se poiavi 4ak sled kato si poluchih pismoto za vizata.Predi tova otgovorat beche kakto pri teb.Tarpenie!
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

Този статус няма никакво значение, Не си губете времето да го следите, излишно е и не показва нищо. Освен това изобщо не е актуален, сменят го много по-късно от действията по досието.
Аватар
ClaireIv
Мнения: 113
Регистриран на: Пет Авг 15, 2003 10:42 am
Местоположение: Calgarino:)

Мнение от ClaireIv »

i spored men niama znachenie,nie vse kato si go proveriavahem vsedavashe ,che takova dossier ne syshtestvo,a go pravahme tochno po nahcina po koito poznati si vijdaha tehnia status,taka che spoko neshtata si vyrviat.
Carpe Diem!
Заключено