Добре дошли в новия форум

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Plamen

Добре дошли в новия форум

Мнение от Plamen »

Здравейте отново, приятели. Извиняваме се за наложилото се прекъсване, но сайта вече е при нов провайдер и се наложи малко да попроменим нещата. За сега единствено активен ще бъде форума за Квебек, но в много скоро време ще имате удоволствието да видите няколко месечната работа на нашия екип. За съжаление ще се наложи да се пререгисгрирате отново. Ако някой има проблеми с регистрацията си нека се свърже с нас за подробности.
Добре дошли и на добръ час.
Нашият любим форум е отново с нас.
:D :P :lol: :arrow:
Последно промяна от Plamen на Пон Юли 28, 2003 5:44 pm, променено общо 1 път.
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

И още нещо: информацията от стария форум не е загубена, но поради огромния си размер, ще отнеме известно време докато се прехвърли.
Гост

Мнение от Гост »

Успех на новия форум и късмет на всички! :wink:
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Hi na vsichki!

Uspeh na noviya forum i pozdravleniya za brzinata, s koyato sazdadohte toya site :lol: :lol: :lol:
Na vsichki uvajaemi saforumnici iskam da kaja, che se nadyavam pak da si pishem i v noviya forum i Eurocanuck veche umrya. :lol: Na negovo myasto, kato phoenix ot pepelta se poyavi prosto Canuck. :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

браво за скоростта на възстановяване на форума(ите).
Gesh
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:38 pm
Местоположение: Mississauga

Мнение от Gesh »

dobre sme vi zavarili :)
evalata za entusiazma i oste povece za postoianstvoto vi!!!
ce snosti kakto si piehme birata v baba iaga beha pluznali nekakvi sluhove za sita :lol:
Gesh
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:38 pm
Местоположение: Mississauga

Мнение от Gesh »

dano samo horata, koito poznavam licno, si zemat purvi starite nikove ce inace se stane golem kupon :lol:
vuprosce za razbirastite ot tia raboti ;):
trudno li e prehvurlianeto na bazata danni s useri ot staria na novia forum?
Any
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Any »

:D :D :D Zdraveite vsichki otnovo! Goliaaamo BLAGODARIA na syzdatelite na foruma !!! Istinsko shtastie e che otnovo sme zaedno! :P :P :P Samo deto birichkata ia niama, ama i bez neia shte minem. Uspeh i kysmet na vsichki :D
Аватар
Sneji
Най-любезен форумец
Най-любезен форумец
Мнения: 1356
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Sneji »

:D Без форума ни сутрешното ми кафе някакси не беше същото. Още веднъж благодаря Пламене за помощта при регистрацията :D
Plamen

Мнение от Plamen »

Всичко е добре, когато свършва добре...спецовете в бранша успяха да смъкнат старите данни 100% от предишния форум и много скоро ще работи и архива...обаче сега най-ми се иска да се концентрираме на новия сдайт, та после ще слагаме архивите...
Не искам да качваме старите юзери поради една проста причина- така ще отпаднат неактивните. А и така имате възможност да обновите нещо в никовете си /като мене и Канук-а/...както се казва зад нас остана черното минало, а пред нас е светлото бъдеще.
Искам да се извиня на ползващите другите форуми че за момента ще трябва да ползват общия, но идеята беше да не ви оставяме дълго време да ви горчи сутрешното кафе... :P ...ще потърсим и биричката...може и една 100-грамка да сложим... :idea:
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Re: Добре дошли в новия форум

Мнение от anicata »

Bravo i ot men!

Ei,da vi kaja chestno ne ochakvah tolkova barzo da stane. Ama si imam prichini da smiatam taka! Jiveia vse oshte v Bg ,a tuk kakto znaem samo se govori ,a ne se deistva. No blagodarenbie na vas-deistvashtite i raboteshtiote v Quebec za nashia forum ,razbrah che 'kanadskata deistvitelnost' e po-organizirana i hubva ot tukaSHNATA !

OSHTE VEDNAJ- BLAGODARIA OT MOE I NA SEM. MI IME I USPEH NA VSICHKI!
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Здравейте!
И аз съм тук! И разбира се, се възползвах от екстрата за смяна на ника.
Мисля, че не съм отнела ничий такъв :?: За по-сигурно, си оставих същия подпис.
Пламене, ти нарочно "изгуби" бирата, щото много ти се бяха насъбрали вече да ме черпиш: и за на господ оная работа, после и шеф те направих... :lol: Не се притеснявай обаче, защото и на мен много ми се насъбра да те черпя за полезната информация...
А за справянето със ситуацията с Форума:

ГОЛЯМО БРАВО НА ВСИЧКИ ВИ!!!
Обичам да преча
Villi
Мнения: 101
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:27 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Villi »

Здравейте отново! благодарим за бързото създаване на новия форум и желаем много нови успехи и постижения на всички. Късмет :lol: :lol: :lol:
не е важно хлябът да е бял, важно е хайверът да е черен
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

-------
Последно промяна от Joy на Сря Яну 12, 2005 10:57 pm, променено общо 1 път.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Chestito na noviya forum i ot men i uspeh na vsichki.
Заключено